Aleksandra Burska

Aleksandra Burska
Aleksandra Burska
13
artykułów
Z pasji i zawodu fotografka – głównie metalowych koncertów i zespołów muzycznych. W wolnym czasie didżejka w klimacie lat 80. i 90. Łączy techniczne zacięcie z twórczym wykorzystywaniem oswajanych w kilka minut urządzeń i sprzętów. Rozległe zainteresowania i wiedzę przekłada na umiejętność pisania na wiele tematów, od foto/wideo, przez dom i ogród, aż po zdrowie i urodę.

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Nie możesz znaleźć interesującego Cię artykułu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na dany temat? Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

0/300
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za twoją wiadomość.

Cieszymy się, że chcesz nam pomóc w dostarczeniu lepszych treści.

Test parownicy Philips STH7050/30

Parownice do ubrań, od kilku lat zdobywające coraz większą popularność, to świetne rozwiązanie pozwalające na wygodne i szybkie prasowanie. Jak sprawuje się parownica Philips STH7050/30 w codziennym użyciu?

Czytaj więcej

Jak odkamienić czajnik?

Woda, której używamy do gotowania czy parzenia kawy i herbaty, bywa twarda, co ma negatywny wpływ na jej smak i powoduje stopniowe odkładanie się kamienia w czajniku. Osad w czajniku jest nieestetyczny i może powodować przyspieszone niszczenie grzałki i innych elementów urządzenia. Jak odkamienić czajnik i zapobiegać osadzaniu się w nim kamienia w przyszłości?

Czytaj więcej

Jaką suszarko-lokówkę wybrać?

Lokówko-suszarka łączy funkcje suszenia włosów i układania fryzury. Loki, fale i podkręcone końcówki wyczarowane zaraz po umyciu włosów? To możliwe! Jak wybrać suszarko-lokówkę i dopasować ją odpowiednio do rodzaju włosów? Sprawdź to z naszym krótkim poradnikiem.

Czytaj więcej

Najpiękniejsze zdjęcia z wakacji - podpowiadamy, jak je zrobić

Wakacje to czas wypoczynku i tworzenia wspomnień – spędzania czasu z bliskimi osobami, zwiedzania i przeżywania przygód. Te ważne chwile warto uwiecznić na fotografiach. Większość z nas w momentach, które chce ująć na fotografii, wyciąga telefon komórkowy i po prostu robi zdjęcie. Jak zrobić najpiękniejsze zdjęcia z wakacji, kiedy mamy przy sobie tylko smartfon? Aparat natychmiastowy, aparat cyfrowy i lustrzanka zabrane na wyjazd pozwolą na uzyskanie jeszcze innych efektów wakacyjnych ujęć fotograficznych. Sprawdźmy, jak najlepiej wykorzystać możliwości sprzętów, które mamy do dyspozycji i stworzyć piękny, wakacyjny album, do którego będziemy wracać z przyjemnością.

Czytaj więcej

Jak odkamienić żelazko?

Kamień z wody wlewanej do zbiornika żelazka często odkłada się w jego wnętrzu i tworzy osad na ściankach. W efekcie, z czasem następuje korozja elementów urządzenia, a kanaliki służące do rozprowadzania pary utrudniają. Nieestetyczne białe lub rdzawe zacieki na ubraniach powstające podczas prasowania mogą zniszczyć tkaninę i pozostawić trwałe plamy lub przypalenia. Jak odkamienić żelazko w prosty sposób i ograniczyć odkładanie się kamienia w przyszłości?

Czytaj więcej

Jak usunąć gumę do żucia z ubrania?

Przyklejoną do ubrania gumę do żucia trudno usunąć. Podczas prób jej zdrapania lub odklejenia możemy tylko powiększyć plamę, a nawet zniszczyć materiał. Jak usunąć gumę do żucia z ubrania w prosty sposób, bez szkody dla tkaniny? Sprawdź w naszym poradniku.

Czytaj więcej

Recenzja Garett Kids Cute 4G – inteligentnego zegarka dla najmłodszych

Smartwatche z dziecięcej serii polskiej marki Garett są obecne na rynku od kilku lat i cieszą się dużą popularnością. Seria Kids otrzymała Nagrodę Rodziców w XIV Edycji Konkursu Zabawka Roku 2021 z uwagi na funkcjonalność i design zegarków dla najmłodszych. Rozpiętość cenowa różnych modeli Garett Kids pozwala wybrać odpowiedni smartwatch dla każdego dziecka. Zobaczmy, jak w codziennym użytkowaniu sprawdza się Garett Kids Cute 4G.

Czytaj więcej

Jak usunąć żywicę z ubrania? Kilka sprawdzonych sposobów

Wycieczki do lasu i spacery po parku wspaniale relaksują. Niestety, podczas takich wypraw zwykle łatwo o sytuacje, w których nasze ubrania mogą ulec uszkodzeniu. Najczęściej z powodu plam z żywicy. Wystarczy przypadkowe otarcie się o drzewo, złapanie szyszki lub gałęzi oklejonej tą lepką substancją i odruchowe wytarcie dłoni o ubranie. Jak usunąć żywicę z ubrań? Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów!

Czytaj więcej

Kupiłeś aparat natychmiastowy? Sprawdź, jak robić dobre zdjęcia Instaxem w dzień i w nocy

Aparaty natychmiastowe nowej generacji już kilka lat temu wróciły na rynek, szturmem podbijając go tak jak niegdyś kultowy już Polaroid. Wygodny w użyciu, lekki i pozwalający uzyskać efektowne zdjęcia Instax to świetny towarzysz codzienności, uwieczniający momenty i utrwalający wspomnienia. Jak robić dobre zdjęcia Instaxem, aby uzyskać wysoką ich jakość zarówno w dzień, jak i w nocy? Wystarczy opanować jego funkcje i kilka podstawowych zasad fotografowania.

Czytaj więcej

Jaki nawilżacz do roślin? Wybierz idealny nawilżacz powietrza

Rośliny doniczkowe, które trzymamy w mieszkaniach, coraz częściej pochodzą z odległych zakątków świata. Jeśli gromadzimy modne i efektowne monstery, palmy czy fikusy i tworzymy z nich własną, domową dżunglę, zadbajmy również o odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Jaki nawilżacz powietrza do roślin kupić? Sprawdźmy, jak dobrać odpowiednie urządzenie do potrzeb naszych zielonych lokatorów (i nie tylko).

Czytaj więcej

Jaką prostownicę kupić?

Częsta stylizacja włosów gorącą prostownicą może wpływać na ich kondycję, daje jednak świetny efekt wizualny. Wybierając dobrane do rodzaju i potrzeb włosów urządzenie, zapewnisz pasmom optymalną ochronę. Jaką prostownicę wybrać, by była bezpieczna dla włosów i wygodna w użyciu?

Czytaj więcej
Zobaczyłeś 6 z 13 artykułów