Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Raty - Do 30 rat 0% i do konca roku nie placisz - 0724 - belka 1024x85

Wybierz Biurka gamingowe dla siebie

Biurka gamingowe (92)

Biurko Ultradesk LEVEL V2 140cm Regulacja wysokości Czarny

Dostępne różne warianty

Kolor:  Czarny / czarny
Biały / biały,  Czarno-czerwony / czarny,  Czarno-niebieski / czarny,  Czarno-zielony / czarny
  • Podświetlenie: nie
  • Regulacja wysokości: tak
  • Szerokość blatu: 140 cm
  • Kolor blat / stelaż: czarny / czarny
84900
Raty

RRSO 0%

42,45 zł x 20 rat 0%

Biurko Ultradesk GRAND 160cm Regulacja wysokości Czarny

Dostępne różne warianty

Kolor:  Czarny / czarny
Czarno-biały / czarny,  Czarno-czerwony / czarny,  Czarno-niebieski / czarny,  Czarno-zielony / czarny
  • Podświetlenie: nie
  • Regulacja wysokości: tak
  • Szerokość blatu: 160 cm
  • Kolor blat / stelaż: czarny / czarny
79900
Raty

RRSO 0%

39,95 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 92 produktów

Biurka gamingowe w RTV EURO AGD

Odpowiednie biurko gamingowe to wbrew pozorom bardzo przydatny element w wyposażeniu gracza. Powinno możliwie jak najbardziej umilać grę i dopasowywać się do wymagań każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Blat musi być wystarczająco duży, aby pomieścić potrzebne akcesoria do gry, takie jak klawiatura, myszka, stojak na słuchawki oraz wszystko inne, co gracz chce mieć w zasięgu ręki w trakcie rozgrywki. Może to być drugi monitor, na który również musisz posiadać odpowiednio dużo miejsca. Biurko powinno być także odporne na odkształcenia oraz wytrzymałe, aby sprostać wadze postawionego na nim sprzętu, rozlanym napojom, a nawet ewentualnym wybuchem emocji. Zobacz, na co jeszcze zwrócić uwagę, decydując się na zakup biurka dla graczy.

Biurko dla gracza – przydatne informacje

Biurko gamingowe powinno dbać nie tylko o komfort użytkowania ale również o zdrowie gracza. Jeżeli będzie odpowiednio dopasowane, powinno w znacznie mniejszym stopniu obciążać Twój wzrok oraz kręgosłup. Jego blat powinien być usytuowany na wysokości 72-75 cm (w przypadku osób wysokich 80-85 cm). Jeżeli z biurka będą korzystać inne osoby o różnym wzroście dobrze byłoby wybrać biurko z możliwością regulacji wysokości. Pozwoli to na dopasowanie się do każdego użytkownika, sprawiając, że nawet długie godziny spędzone przy rozgrywce nie będą wpływać negatywnie na Twoje zdrowie. Ponadto biurka gamingowe powinny posiadać blaty odporne na zarysowania oraz dobrze byłoby, gdyby były wodoodporne. Bardzo często są też wyposażone w specjalny stojak na napoje, zapobiegający rozlewaniu się zawartości na biurko czy klawiaturę. Gracze muszą także poradzić sobie z dużą ilością kabli, z tego powodu dobrym rozwiązaniem jest biurko dla gracza wyposażone w specjalne półki, tunele czy otwory służące przechowywaniu nieestetycznie wyglądających kabli. Dla niektórych graczy nowoczesny wygląd jest niezwykle ważną kwestią przy wyborze biurka gamingowego. Biurka dla graczy często mają specyficzny design – i nic w tym złego, pod warunkiem, że biurko w pierwszej kolejności jest funkcjonalne!

Biurka gamingowe – różne rodzaje

Wśród dostępnych na rynku biurek dla graczy na pewno znajdziesz takie o kształtach innych niż standardowe biurka do pracy. Mogą one być prostokątne lub narożne, wybór powinien być dostosowany do sprzętu, z jakiego korzystasz w trakcie gry. Jeżeli jest on bardzo rozbudowany, wówczas będziesz potrzebował większej przestrzeni, niż gdybyś korzystał np. tylko z laptopa. Jeżeli chcesz stworzyć w pomieszczeniu prywatne, wytrzymałe centrum rozrywki, musisz zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest zrobione biurko oraz jego design. Biurka gamingowe najczęściej są wykonywane z metalu, co daje im wyjątkowe walory estetyczne, a przy tym sporą wytrzymałość. Ze względu na intensywną eksploatację muszą być odporne na uszkodzenia. Bardzo często posiadają również wbudowane oświetlenie, z możliwością zmiany koloru, czy system elektrycznej regulacji wysokości. Jedno i drugie znacznie poprawia komfort gry, a oświetlenie sprawdzi się podczas długich, nocnych sesji i tworzy niepowtarzalny klimat. Niektóre biurka dla graczy posiadają też specjalnie wycięte miejsce na akcesoria, chociażby gamingową kierownicę. Wśród naszych produktów znajdziesz wiele rodzajów biurek gamingowych, stworzonych z myślą o graczach, którzy posiadają różne preferencje. Przekonaj się sam i znajdź biurko gamingowe specjalnie dla siebie.
Więcej
Ostatnia strona