Wróć do strony karty podarunkowej dla biznesu

Formularz zamówienia - Płatność wyłącznie przelewem

Zamów Kartę Podarunkową EURO już teraz! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz!


Złóż kolejne zamówienie
Wielkość zamówienia
 • Liczba kart
  Nominał karty
  Suma
  Rodzaj Karty Podarunkowej Euro
  Karta elektroniczna do wyświetlania na smartfonie lub wydruku z pliku PDF Elektroniczny nośnik karty to obniżone koszty dystrybucji do maksimum. Kontrahent dokonujący zakupu elektronicznego nośnika karty otrzymuje linki z określonymi nominałami drogą on-line.
  Karta plastikowa Karta Podarunkowa w wersji plastikowej zapakowana jest w elegancie etui. Etui do karty występuje w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym. Karty plastikowe wysyłane są kurierem na koszt Euro do siedziby firmy zamawiającej.
  Dodaj kolejną pozycję Usuń pozycję
  Wybierz jeden z pięciu dostępnych wzorów karty:
  {{x.wzor_karty_name}}
  • Uniwersalna
  • Najlepsze życzenia
  • Dziękuję
  • Wesołych świąt
  • Wesołych świąt
  Wybrana karta:
  • Karta plastikowa
Wartość całego zamówienia: {{suma_wszystkich_kart}}


Zostaw wiadomość opiekunowi:Dane płatnikaAdres dostawy - Dotyczy wyłącznie dostawy kart plastikowych do siedziby lub oddziału firmy

Taki sam jak adres płatnikaDane osoby zamawiającejDane odbiorcy

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy zaznacz "Nie jestem robotem".
* pola obowiązkowe
Wysłanie formularza zamówienia nie stanowi zawarcia umowy sprzedaży/złożenia oferty w rozumieniu k.c. Zawarcie umowy sprzedaży w ramach relacji B2B następuje na podstawie odrębnych stosunków prawnych określonych przez Euro-net sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
+48 690 107 259

Dodatkowe informacje

Wróć do strony karty podarunkowej dla biznesu

Nota księgowa

W celu otrzymania Noty Księgowej wypełnij formularz

Dane płatnika


Dane kontaktowe

Numer systemowy/zamówienia:*

Jak znaleźć numer zamówienia? / Jak znaleźć numer systemowy?Zostaw wiadomość opiekunowi:


Dodaj załącznik

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy zaznacz "Nie jestem robotem".
* pola obowiązkowe
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Strefa klienta biznesowego

Wyjątkowy i bardzo skuteczny instrument do budowania relacji biznesowych i motywacji pracowników. Możesz go wręczyć, jako prezent z okazji świąt lub ustanowić jako nagrodę w zamian za osiągnięcie ponadprzeciętnego celu.

Zamów kartę podarunkową

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 690 107 259

Karta Podarunkowa Euro dla biznesu

Karta plastikowa
Trwały nośnik

dowiedz się więcej
Karta elektroniczna
Do wyświetlania na smartfonie lub wydruku z pliku PDF
dowiedz się więcej
Jak zamówić Kartę Podarunkową Euro
Wystarczy kilka kroków aby Karta Podarunkowa Euro wzbogaciła Twoją firmę.
dowiedz się więcej
Płać kartą przy użyciu smartfona
Nie musisz nosić ze sobą Karty Podarunkowej Euro, wystarczy Twój telefon!

dowiedz się więcej
Jak skorzystać z Karty Podarunkowej Euro?
Realizacja transakcji za pomocą Karty Podarunkowej Euro jest bardzo prosta i zajmuje chwilę!
dowiedz się więcej
Miejsce na logo Twojej firmy na Karcie Podarunkowej Euro
Na Karcie Podarunkowej Euro możesz umieścić logo Twojej firmy!
dowiedz się więcej

Korzyści biznesowe

Dla Twojej Firmy:
Oszczędność czasu - w porównaniu do towarów, dystrybucja Kart Podarunkowych Euro jest szybka, bezpieczna i niedroga.
Wybierając wersję Karty Podarunkowej Euro w pliku PDF i wysłać ją e-mailem zyskujesz mniejsze koszty dystrybucji, czas oraz efekt niezniszczonej i eleganckiej przesyłki.
Redukujesz koszty poprzez oszczędność zasobów – zapomnij o procesie reklamacyjnym z tytułu uszkodzonych w transporcie przesyłek, bądź reklamacjach usterek wykrytych w trakcie użytkowania towarów.
Wręczając Kartę Podarunkową Euro masz pewność, że osoba, której ją wręczasz, wybierze sobie w sklepie dokładnie to, czego sama potrzebuje.
Karta Podarunkowa Euro w całości lub w części finansuje zakup sprzętu, który służąc swojemu nowemu użytkownikowi za każdym razem będzie przypominał, że jest to Twoja zasługa!!!
Dla Twojego pracownika:
Wartość dodana, jako wyjątkowy prezent np.: z okazji świąt czy jubileuszu.
W przypadku reklamacji sprzętu, który był nabyty dzięki Karcie Podarunkowej, możliwość reklamacji w dowolnym sklepie fizycznym lub przez sklep internetowy.
Prestiż i uznanie – Karta Podarunkowa Euro nie jest kojarzona z dobrami pierwszej potrzeby, a z atrakcyjnymi i pożądanymi towarami.
Szybki i łatwy dostęp do towaru w sklepach fizycznych i przez Internet bez względu na wiek, płeć, stanowisko, status społeczny, zainteresowania.

Najbardziej popularne cele zakupowe Karty Podarunkowej Euro

Programy lojalnościowe
Programy kafeteryjne
Wsparcie sprzedaży
Nagrody
Prezenty / Jubileusze
Zakup okazjonalny

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

+48 690 107 259

Najczęściej zadawane pytania

Rozwiń resztę pytań
Zwiń
Jaki jest termin ważności Karty Podarunkowej Euro?
Karta Podarunkowa Euro standardowo ważna jest przez 12m-c od daty aktywacji. W przypadku zapotrzebowania na dłuższy termin ważności karty należy w tym celu skontaktować się z opiekunem biznesowym.
Jak aktywować kartę?
Karty aktywowane są w centrali firmy Euro-net Sp. z o.o. po zakończeniu procesu zakupowego lub na życzenie klienta.
Czy możliwe jest uzyskanie rabatu przy zakupie dużej ilości kart?
W celu poznania ewentualnych warunków współpracy biznesowej należy skontaktować się z opiekunem biznesowym. Tel: +48 22 274 35 27, E-mail: kartapodarunkowa.b2b@euro.com.pl.
Czy Karty mają indywidualne numery?
Tak. Każda karta opatrzona jest niepowtarzalnym 21 cyfrowym numerem oraz 4 cyfrowym kodem pin.
Czy jest możliwość własnego projektu karty?
Nie drukujemy kart z innym wizerunkiem niż przyjęty standard. Proponujemy umieszczenie logo firmy na rewersie karty blisko kodu kreskowego za dodatkową opłatą.
Jaki jest koszt związany z dostawa kart do siedziby lub oddziału firmy?
Karty plastikowe wysyłane są kurierem do siedziby lub oddziału* firmy na koszt Euro.
*Ilość bezpłatnych wysyłek do ustalenia z opiekunem biznesowym zamówienia.
Czy wystawiamy fakturę do zakupionych kart?
Przy zakupie Karty Podarunkowej Euro nie wydajemy faktury VAT. Klient otrzymuje Notę Księgową zgodną z wartością zamówienia. Nota przesyłana jest w formacie PDF na skrzynkę e-mail. Na życzenie klienta dosyłamy oryginał Noty listem poleconym.
Czy podczas transakcji zakupowej można płacić nieograniczoną ilością kart?
Podczas jednej transakcji można płacić maksymalnie 15 Kartami Podarunkowymi.

Więcej o Karcie Podarunkowej Euro dla biznesu

Karta plastikowa – „Kiedy liczy się tu i teraz”
Karta Podarunkowa Euro to pożądane rozwiązanie dla firm i instytucji. Dzięki karcie użytkownik zyskuje dostęp do najbardziej atrakcyjnych marek w Polsce. Karta Podarunkowa Euro w wersji plastikowej zapakowana jest w elegancie etui. Etui do karty występuje w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym. Karta plastikowa ze względu na swoją klasyczną postać traktowana jest, jako osobista forma uznania. Karty plastikowe wysyłane są kurierem na koszt Euro do siedziby firmy zamawiającej. Zamów kartę podarunkową
Karta elektroniczna – „Obniżaj koszty dystrybucji i stawiaj na rentowny biznes”
Elektroniczna Karta Podarunkowa Euro to rozwiązanie dla firm, które szukają sposobu na obsługę rozproszonego biznesu na terenie Polski. Elektroniczny nośnik karty to obniżone koszty dystrybucji do maksimum. Kontrahent dokonujący zakupu elektronicznego nośnika karty otrzymuje linki z określonymi nominałami drogą on-line. Dystrybucja linków do odbiorców końcowych pozostaje po stronie kontrahenta, dzięki czemu kontrahent sam podejmuje decyzję o wysyłce i wartości nominału. Zamów kartę podarunkową
Proces zamówienia karty – „Zamówienie i dokumenty”
Wszystkie zamówienia przyjmowane są na podstawie formularza zamówień. Na podstawie danych umieszczonych w formularzu zostanie wystawiony dokument w postaci Noty Księgowej. Nota przesyłana jest w formacie PDF na e-mail. Po zaksięgowaniu środków na koncie Euro karty zostaną wysłane pod wskazany adres w formularzu. Aktywacja odbywa się automatycznie po zakończeniu procesu zakupowego, na który składa się zaksięgowanie środków na koncie Euro i odesłanie protokołu potwierdzającego dostarczenie kart zgodnie z zamówieniem lub na życzenie klienta.
Płać kartą w sklepie fizycznym przy użyciu smartfona
Pobierz plik PDF z poczty lub aplikacji w telefonie, podejdź do kasjera, pokaż kod kreskowy karty. Następnie kasjer przy pomocy skanera odczyta kod kreskowy wyświetlony na smartfonie. Wyświetlony kod na smartfonie musi być widoczny dla skanera — płatność zrealizowana.
Rozwiń
Zwiń
Jak złożyć zamówienie w sklepie internetowym przy pomocy Karty Podarunkowej Euro
Wystarczy wykonać pięć kroków do realizacji zamówienia przez Internet z płatnością Kartą Podarunkową. Pierwszy krok: wybierz produkt. Drugi krok: zaloguj się lub zarejestruj, jeśli nie posiadasz konta. Trzeci krok: wybierz formę dostawy (np.: kurier, paczkomat), uzupełnij dane adresowe do wysyłki. Krok czwarty: wybierz sposób płatności "Karta podarunkowa" . Krok piąty i ostatni: wybierz termin dostawy.
Do zrealizowania płatności w sklepie internetowym należy użyć 21 cyfrowego numeru karty oraz kodu PIN, przy zakończeniu zamówienia.
Miejsce na logo Twojej firmy
Wyróżnij swoją kartę i umieść na niej własne logo. Dzięki temu karta będzie bardziej rozpoznawalna dla Twoich klientów. Umieszczając własny logotyp w wyjątkowy sposób personalizujesz karty dla swoich klientów i pracowników. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów. Zamów kartę podarunkową

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.Dodatkowe informacje