Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
AKC - Wiz - 0324 - 1024x85

Chmura osobista - dyski sieciowe (52)

Dysk sieciowy Totolink AirMemo N1 Czarny
 • Liczba kieszeni:  1
 • Złącza:  USB 3.0 x 1, RJ-45 (Ethernet) x 1
 • 20,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  20,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Dysk sieciowy Synology DiskStation DS923+ Czarny
 • Liczba kieszeni:  4
 • Złącza:  eSATA x 1, RJ-45 (Ethernet) x 2, USB 3.2 x 2
 • Obsługa sieci bezprzewodowej:  tak
 • 133,45
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  133,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 52 produktów

Chmura osobista na niekończące się dane

W niniejszej kategorii sklepów RTV Euro AGD znajdziesz dysk sieciowy idealny do przechowywania rozmaitych plików w domu czy Twojej firmie. Już nigdy więcej nie będziesz mieć problemów z małą pamięcią w komputerze czy smartfonie. Wybierz odpowiadający Ci domowy serwer NAS.

Dyski sieciowe – ochrona Twoich danych

Jeśli tylko chcesz mieć możliwość wygodnego zapisywania kopi zapasowej swoich danych i bez konieczności przesyłania mieć zawsze dostęp do swoich plików, może przydać Ci się urządzenie, typu chmura osobista. To rodzaj niewielkiego komputera z własnym oprogramowaniem, który dzięki serwerowi i dużej pamięci jest zdolny zgromadzić dużą liczbę danych. Możesz wykorzystać go do bezpiecznego przechowywania plików multimedialnych, jak filmy, zdjęcia czy muzyka, a także gromadzenia firmowych dokumentów. Taki dysk sieciowy umożliwia również korzystanie z tej samej kolekcji plików na wielu różnych urządzeniach połączonych z daną siecią lokalną.

Wybierz swój dysk sieciowy

W zależności od Twoich wymagań, dysk sieciowy może mieć różne parametry – w sklepach RTV Euro AGD łatwo znajdziesz odpowiedni model. Skorzystaj z przejrzystej listy cech i łatwej metody filtrowania sprzętu – w ten sposób ograniczysz wyszukiwanie tylko do pożądanych egzemplarzy. Chmury osobiste w niniejszej kategorii to urządzenia najlepszych marek, jak np. QNAP, Synology i WD. Wybierz przede wszystkim taki dysk sieciowy, który spełni Twoje oczekiwania, jeśli chodzi o jego pojemność, szybkość oraz funkcjonalność. Sprawdź też zwykłe dyski zewnętrzne.
Więcej
Ostatnia strona