Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Wakacyjne inspiracje - 0624 - belka 1024x85

Wybierz Zlewozmywaki kuchenne dla siebie

Zlewozmywaki jednokomorowe (1218)

Zlewozmywak Alveus Niagara 20 1122091 Granitowy Czarny
Kolor: 
Czarny
 • Typ: wpuszczany w blat
 • Wymiary (szer. x głęb.): 465 x 465 mm
 • Zlewozmywak odwracalny: tak
 • Wykonanie: granit
 • Odpływ / zawór: zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala
49900
Raty

RRSO 0%

16,63 zł x 30 rat 0%

Zlewozmywak Franke Basis BFG 611-62 Granitowy Onyx
 • (+2)
Kolor: 
Onyx
Biały polarny, 
Kamienny szary
Komora:  340 x 420 x 200 mm
355 x 340 x 200 mm
 • Typ: wpuszczany w blat
 • Wymiary (szer. x głęb.): 620 x 500 mm
 • Zlewozmywak odwracalny: tak
 • Wykonanie: fragranit
 • Odpływ / zawór: zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala
77900
Sugerowana cena producenta:  1 059 zł
Raty

RRSO 0%

25,97 zł x 30 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 1218 produktów

Zlewozmywak jednokomorowy do kuchni

Zlewozmywak jednokomorowy to podstawowy element wyposażenia kuchni. Praktyczna przestrzeń robocza umożliwia utrzymanie naczyń w czystości i ułatwia wykonywanie kuchennych prac, dlatego wybór zlewu jednokomorowego nie może być kwestią przypadku! Armatura kuchenna cechuje się różnymi sposobami montażu, odmiennym materiałem wykonania, kształtem i funkcjonalnościami. Sprawdź, jakie zlewozmywaki jednokomorowe sprawdzą się w Twojej kuchni!

Zlew jednokomorowy – wykonanie

Zlewozmywaki jednokomorowe występują w wielu wariantach kolorystycznych, nie tracąc przy tym na praktyczności. Od materiału wykonania zależy nie tylko zachowanie estetycznej spójności całego wnętrza, ale też m.in. wytrzymałość zlewu, sposób dbania o porządek oraz jego cena. Zlewozmywaki stalowe to atrakcyjne rozwiązanie na każdą kieszeń – dobrze prezentują się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach, są odporne na wysoką temperaturę i łatwe w czyszczeniu. W jasnej kuchni sprawdzą się zlewozmywaki ceramiczne, które cechuje aranżacyjna uniwersalność i wysoka wytrzymałość. Decydując się na modele o barwie klasycznej bieli, zyskasz lśniące uzupełnienie blatu z drewna.

Zlewozmywaki granitowe to armatura ponadczasowa, dzięki której nadasz wnętrzu elegancki charakter. Matowe wykończenie to tylko jedna z zalet: zlewozmywaki jednokomorowe z kamienia są odporne na zarysowania oraz działanie silnych detergentów, a dodatkowo minimalizują widoczność zabrudzeń i występują w naturalnych kolorach (beże, czernie i szarości).

Zlewozmywak jednokomorowy a ociekacz

Zlew jednokomorowy możesz dopasować do wielkości blatu. Zlewozmywaki dwukomorowe lepiej sprawdzą się w kuchniach oferujących większą przestrzeń roboczą, natomiast armatura z jedną komorą pozwala stworzyć funkcjonalne miejsce pracy nawet w małej kuchni.

Kluczowe znaczenie przy wyborze ma obecność ociekacza. Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem umożliwiają osuszanie naczyń, odsączanie umytych owoców i warzyw oraz stanowią przedłużenie blatu do prac kuchennych. Występują w wariantach z odpływem i bez. Jeśli cenisz sobie minimalistyczny wygląd wnętrza lub nie dysponujesz wystarczającą ilością miejsca do montażu modelu z ociekaczem, dostępne w ofercie zlewy jednokomorowe o prostej konstrukcji czekają właśnie na Ciebie!

Zlew jednokomorowy do podbudowy, wpuszczony w blat czy podwieszany?

Przy poszukiwaniu wymarzonego zlewozmywaka do kuchni zwróć uwagę na rodzaj blatu – to właśnie on warunkuje, jaki zlew jednokomorowy będzie można zamontować. Wszechstronne pod tym względem są zlewozmywaki wpuszczane w blat, które mogą znaleźć zastosowanie w każdej kuchni. Wyróżnia je prosty montaż: takie zlewy jednokomorowe potrzebują jedynie otworu w blacie, a cała instalacja pozostaje estetycznie schowana za drzwiami szafki.

Zlewozmywaki nakładane to doskonały wybór przy zagospodarowaniu całej powierzchni szafki. Gwarantują więcej miejsca roboczego przystosowanego do mokrych prac, pozostając ekonomiczne w montażu. Atutem jest wygięta tylna krawędź, która zapobiega przenikaniu wody do pozostałych stref. Przeglądając ofertę armatury z tej kategorii, zapoznaj się z dokładnymi wymiarami, które pozwolą Ci określić możliwość zamontowania konkretnego zlewozmywaka w Twojej kuchni.

W nowoczesnym wnętrzu gustownie zaprezentują się zlewozmywaki jednokomorowe do podbudowy. Wymagają specjalnego blatu, który przed montażem należy odpowiednio przygotować – materiały o wysokiej chłonności (drewno, laminat) nie będą tu najlepszym pomysłem. Zlewozmywaki podwieszane pozwolą utrzymać ład w minimalistycznym stylu.

Wymiary i kształty zlewozmywaków jednokomorowych

W kuchni o niewielkiej powierzchni warto rozważyć montaż armatury o nietypowym kształcie. Zlewozmywaki okrągłe i zlewozmywaki narożne nie zajmują dużo miejsca i pasują także do wąskich szafek. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na duży zlew, zadbaj o jego funkcjonalność, wybierając modele o większej głębokości, które zapewnią więcej przestrzeni dla Twoich naczyń.
Więcej
Ostatnia strona