liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Typ ekspresu : kapsułkowy
Ekspres DeLonghi Nespresso Vertuo Pop ENV90B

Dostępne kolory

 • Typ ekspresu:  kapsułkowy
 • Młynek:  nie
 • Ciśnienie / Moc :  / 1260 W
 • System spieniający mleko:  brak

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny

Outlet od

250 zł

 • 29900

  Sugerowana cena producenta: 469 zł

 • Outlet: 250 zł
Ekspres DeLonghi Nespresso Inissia EN80.B
 • Typ ekspresu:  kapsułkowy
 • Młynek:  nie
 • Ciśnienie / Moc :  19 barów / 1260 W
 • System spieniający mleko:  brak
Zobaczyłeś 15 z 57 produktów

Ekspresy do kawy na kapsułki – prostota obsługi

Ekspresy kapsułkowe są przede wszystkim łatwe i intuicyjne w obsłudze. Nie musisz mieć umiejętności profesjonalnego baristy ani przejmować się mieleniem kawy czy wymienianiem filtrów, czego wymagają chociażby ekspresy kolbowe. Prostota obsługi ujawnia się również w zakresie czyszczenia i konserwacji ekspresu. Jego elementy są przeważnie zaprojektowane tak, aby zapewnić sprawny montaż. Do zrobienia ulubionego napoju, ekspres na kapsułki wymaga tylko wody oraz dedykowanych kapsułek z kawą. Wkładasz wybraną przez siebie kapsułkę do ekspresu, klikasz start i gotowe! Jak każde ekspresy ciśnieniowe, działają one na zasadzie przepuszczania wody przez kawę przy pomocy wysokiego ciśnienia. Dzięki temu po krótkiej chwili możesz cieszyć się smakiem ulubionej kawy.

Ekspres na kapsułki – dodatkowe funkcje

Ekspresy automatyczne, do jakich zalicza się ekspres na kapsułki, to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Większość czynności wykonywanych jest przez urządzenie, a do Ciebie należy jedynie okazjonalne przeczyszczenie ekspresu oraz uzupełnianie zapasu kapsułek. Ekspresy na kapsułki wyposażone są również w dodatkowe funkcje, które ułatwiają cały proces parzenia kawy oraz zapewniają różnorodność w repertuarze napojów. Do tych funkcji zaliczają się:

Możliwości przygotowania alternatywnych napojów – niektóre ekspresy na kapsułki nie ograniczają się tylko do kaw, oferując także funkcję zrobienia czekolady, herbaty lub napojów na zimno. Mrożona kawa lub herbata to świetny wybór w upalne dni – wystarczy mieć odpowiednią kapsułkę;
Automatyczny serwis – czyszczenie, wyłączanie czy odkamienianie. Jest to dobra opcja dla zabieganych osób, którym zależy na jak najszybszym zrobieniu kawy bez konieczności długotrwałego czyszczenia ekspresu;
Regulowanie mocy kawy – to od Ciebie zależy, czy masz ochotę na mocniejszą, czy mniej intensywną kawę;
Ruchoma podstawka i alerty – to funkcje, które jeszcze bardziej ułatwiają ten prosty sposób parzenia kawy. Informują, gdy zabraknie wody i umożliwiają podstawienie mniejszej filiżanki lub wygospodarowanie miejsca na wysoką szklankę do latte.

Ekspresy do kawy kapsułkowe – duży wybór kaw

Szeroki zakres dostępnych kaw sprawia, że każdego dnia możesz zaczynać dzień od innego napoju. Aromatyczne cappucino, karmelowe latte, mocne espresso, a może americano? Dla kapsułkowych ekspresów do kawy nie ma nic prostszego! Ogranicza Cię jedynie oferta producenta. Ekspres na kapsułki jest tak zaprojektowany, aby zapewnić Ci nie tylko dobry smak kawy, ale dba również o aspekt wizualny. Dzięki temu we własnym domu możesz poczuć się jak w kawiarni. W przypadku korzystania z ekspresu kapsułkowego nie musisz martwić się, że tym razem kawa ci nie wyjdzie – wsypiesz za mało ziaren, źle ustawisz program itp. Ekspres kapsułkowy za każdym razem zrobi tak samo dobrą kawę, ponieważ w kapsułkach jest już starannie odliczona ilość kawy. Szczelne zamknięcie kapsułek zapewnia także odpowiednie zachowanie aromatu.

Wymiary i kształty ekspresów kapsułkowych

Poza prostotą obsługi, ekspresy na kapsułki charakteryzują się kompaktowością. Zajmują niewiele miejsca na blacie, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla małej kuchni. Ich wymiary przeważnie ograniczają się do wysokości mikrofali i szerokości w przedziale 20-30 cm (chociaż zależy to oczywiście od konkretnego modelu), a uniwersalne wzornictwo sprawia, że dopasowują się do aranżacji każdej kuchni. Producenci ekspresów na kapsułki tworzą urządzenia tak, aby były również mobilne – zachowując niewielki rozmiar, stosunkowo niską wagę oraz możliwość przenoszenia. Mobilność ekspresów kapsułkowych sprawia, że możesz je zabrać ze sobą nawet na wakacje lub do kampera. Oczywiście, jeśli nie zależy Ci na przenoszeniu ekspresu, a na dokładnym dopasowaniu do wystroju kuchni, możesz zdecydować się na zabudowanie urządzenia. Ekspresy do zabudowy można umieścić we wnęce piekarnika lub szafki kuchennej. Niektóre rozwiązania umożliwiają również montaż pod blatem. Zaletą takich ekspresów jest nie tylko spójny wygląd, ale również mniejsza podatność na uszkodzenia.
Więcej
Ostatnia strona