Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Karta podarunkowa - na komunię - belka 1024x85

Kable do telefonów (1303)

Kabel Vivanco USB-A do USB-C 1,2m Biały
  • Rodzaj:  USB - USB typ C
  • Długość przewodu:  1,2 m
  • Kolor:  biały
  • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł Cena bez kodu: 29,99 zł

Kabel Baseus USB-C do Lightning High Density Braided 20W 5A PD 2m Biały

Dostępne kolory

  • Rodzaj:  USB typ C - Lightning
  • Długość przewodu:  2 m
  • Kolor:  biały

Warianty produktu

Kolor: 
Biały
Długość:  2 m
1 m
  • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,59 zł Cena bez kodu: 25,59 zł

Zobaczyłeś 20 z 1303 produktów

Znajdź najlepszy kabel do telefonu

Gwarantują odpowiedni przesył danych między komputerem a Twoim telefonem oraz umożliwiają jego naładowanie – odpowiednie kable potrzebne są każdemu. W bogatej ofercie sklepów RTV EURO AGD znajdziesz przewód do każdego smartfona oraz uniwersalne modele. Sprawdź, który kabel do telefonu będzie dla Ciebie.

Jaki rodzaj kabla do telefonu wybrać?

Szukając odpowiedniego kabla USB do telefonu zwróć uwagę na jego drugą końcówkę. Musi być ona dopasowana do wejścia, które znajdziesz w modelu swojego smartfona. Może to być microUSB, miniUSB, USB Typu C, a także końcówki Apple. Pamiętaj, aby upewnić się, który z nich pasuje do Twojego modelu smartfona. W sklepie RTV EURO AGD łatwo znajdziesz odpowiedni kabel do telefonu korzystając z opcji sortowania i filtrowania produktów. Dostępne są tu zarówno przewody uniwersalne, jak i wyprodukowane specjalnie, aby pasować do danego modelu smartfona.

Wybór kabla USB do telefonu

Zwróć uwagę nie tylko na jego interfejs, ale również długość – od niej będzie zależało, czy będziesz mógł wygodnie korzystać z podłączonego do komputera smartfona czy tabletu. Kable do telefonu różnią się również wykonaniem – zarówno materiałem, jak i kolorem. Możesz zatem dopasować go do swojego stylu, a także dokonać wyboru między tymi, które posłużą dłużej, a tymi, które są znacznie tańsze. W sklepach RTV EURO AGD znajdziesz kable USB do telefonów takich marek, jak Hama, Omega i Platinet. Sprawdź jeszcze inne akcesoria do telefonów.
Więcej
Ostatnia strona