Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AGD - ELECTROLUX - kuchnie z montażem - 0524 - belka 396x116
AGD - ELECTROLUX - kuchnie z montażem - 0524 - belka 1024x85

Kuchenki indukcyjne (24)

Kuchnia elektryczna Amica 510IE3.325TADP(BM) Termoobieg
 • Wymiary (SxWxG):  50 x 85 x 60 cm
 • Termoobieg:  tak
 • Rożen:  nie
 • Typ prowadnic:  teleskopowe - jeden poziom
 • Zakres od A+++ do D Karta produktu

Warianty produktu

Outlet od

1 913 zł

 • 101,75
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  101,75
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 039 zł Cena bez kodu: 2 549 zł

 • Outlet: od 1 913 zł
Kuchnia elektryczna Amica 6117IE3.380HTaDp(Bm) Termoobieg
 • Wymiary (SxWxG):  60 x 85 x 60 cm
 • Termoobieg:  tak
 • Rożen:  nie
 • Typ prowadnic:  teleskopowe - jeden poziom
 • Zakres od A+++ do D Karta produktu

Warianty produktu

Outlet od

2 166 zł

 • 123,75
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  123,75
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 479 zł Cena bez kodu: 2 999 zł

 • Outlet: od 2 166 zł
Zobaczyłeś 20 z 24 produktów

Kuchenki indukcyjne – idealne wyposażenie Twojej kuchni

Coraz więcej osób decyduje się na zakup kuchenek indukcyjnych. Dlaczego są one aż tak popularne? Nabywcy tego rodzaju sprzętu bardzo często kierują się ich nowoczesnym wyglądem i minimalistycznym designem. Czarna, płaska płyta doskonale odnajdzie się we wnętrzach kuchni urządzonych w różnych stylach. Jednak estetyczny wygląd to nie wszystko. Kuchenki indukcyjne słyną z efektywnego i szybkiego działania. W bardzo krótkim czasie nagrzewają się do oczekiwanej temperatury i sprawiają, że ciepło rozkłada się równomiernie po całym naczyniu. Wskutek tego garnki długo utrzymują odpowiednią temperaturę, a znajdujące się w nich jedzenie jest ciepłe przez dłuższy czas. Mamy nadzieję, że kuchenki indukcyjne z oferty RTV Euro AGD spełnią Twoje oczekiwania i będą idealnym wyposażeniem Twojej wymarzonej kuchni.

Kuchenki indukcyjne – na co zwrócić uwagę?

Duży wybór różnych modeli kuchenek może utrudniać podjęcie decyzji o kupnie konkretnego urządzenia. Podpowiadamy, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę. Pierwszym kryterium powinien być rozmiar. Często zdarza się, że miejsce w kuchni jest bardzo ograniczone, więc na początku warto przefiltrować kuchenki indukcyjne właśnie pod tym kątem. Później można przejść do analizy dodatkowych funkcji, np. Boostera, który zwiększa stopień nagrzania konkretnych pól indukcyjnych, przyspieszając tym samym proces nagrzewania potrawy. Niektóre modele wyposażone są też w takie udogodnienia jak Stop & Go (pozwala przerwać gotowanie, by po chwili móc je kontynuować na tych samych ustawieniach), Hob2Hood (umożliwia sparowanie kuchenki z okapem) czy możliwość zapamiętania parametrów gotowania konkretnych potraw. Te i wiele innych funkcji sprawiają, że gotowanie na kuchenkach indukcyjnych staje się jeszcze sprawniejsze i bardziej komfortowe. Wybierając ten sprzęt, należy jednak zwrócić uwagę także na piekarnik. Te różnią się między sobą typami prowadnic czy możliwościami czyszczenia. Niektóre wyposażone są w funkcję rożna, więc jeśli lubisz pieczonego kurczaka, z pewnością opcja ta wyda Ci się atrakcyjna. Dla fanów niskokalorycznej i zdrowej kuchni stworzono funkcję AirFry, która pozwala przygotować chrupiące posiłki bez konieczności użycia dużej ilości tłuszczu. Zwróć też uwagę na to, jakie akcesoria są dostępne w zestawie. Mogą to być np. duże blachy. Kuchenki indukcyjne różnią się designem i funkcjami, ale każda z nich pozwoli Ci w szybki, energooszczędny i bezpieczny sposób przygotować pyszne dania. Dobierz to urządzenie do swoich wymagań i możliwości.

Kuchenka indukcyjna – bezpieczeństwo i wygoda

Wiele osób uważa, że wadą kuchenek indukcyjnych jest konieczność zakupu specjalnych garnków. Dziś jednak wiele zestawów nadaje się zarówno do kuchenek gazowych, jak i indukcyjnych. A jeśli planujesz kupić nowe patelnie czy garnki, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Płyta indukcyjna jest znacznie bezpieczniejsza dla zdrowia niż korzystanie z kuchenek gazowych. Nie tylko ze względu na to, że nie wykorzystuje gazu, ale też dlatego, że nie nagrzewa się, dopóki nie postawisz na niej naczynia, a ciepła będzie jedynie w miejscu pola indukcyjnego. To niweluje możliwość poparzeń i sprawia, że płyta jest bezpieczna, nawet gdy w domu znajdują się dzieci. Z racji tego, że jest płaska, znacznie łatwiej utrzymać ją w czystości. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz idealną dla siebie kuchenkę z płytą indukcyjną i ciesz się skróconym do 30% czasem przyrządzania potraw.
Więcej