Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AD - Raven - Szczoteczki elektryczne Raven - 0524 -szczoteczki elektryczne - belka mobi
Dzień Matki - cross - 0524 - belka 1024x85

Szczoteczki elektryczne (203)

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/88

Dostępne kolory

  • Typ aparatu:  szczoteczka soniczna
  • Czujnik siły nacisku:  tak
  • Sygnalizator czasu mycia:  tak
  • Ruchy soniczne:  62000 ruchów/min

Warianty produktu

Kolor: 
Niebieski
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/63
  • Typ aparatu:  szczoteczka soniczna
  • Czujnik siły nacisku:  tak
  • Sygnalizator czasu mycia:  tak
  • Ruchy soniczne:  62000 ruchów/min
Zobaczyłeś 20 z 203 produktów

Szczoteczki elektryczne – higiena i niezrównany komfort

Cenisz sobie najwyższą higienę na co dzień? Elektryczna szczoteczka do zębów jest zatem czymś, czego nie może zabraknąć w Twoim domu. Sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla Ciebie w RTV Euro AGD!

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną?

Nie ulega wątpliwości, że mycie zębów szczoteczką elektryczną jest znacznie skuteczniejsze niż jej manualnym odpowiednikiem. W przeciętnym modelu włosie wykonuje około 40 000 pulsacyjno-oscylacyjnych ruchów na minutę, a to zdecydowanie więcej niż możesz wykonać samodzielnie przy użyciu własnej ręki. Dzięki temu usuniesz znacznie więcej osadu nazębnego i zyskasz poczucie maksymalnej higieny. Co więcej, elektryczna szczoteczka do zębów poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym o tym, że możesz już zakończyć szczotkowanie. Funkcja może być przydatna szczególnie w przypadku dzieci – urządzenie samo zadba o to, aby maluch nie zakończył mycia przed czasem, dlatego też wyrobi w nim nawyk szczotkowania zębów przynamniej przez 3 minuty. Już dziś wybierz z naszej oferty szczoteczki elektryczne dla całej rodziny!

Rodzaje szczoteczek

Planując zakup szczoteczki elektrycznej, możesz wybierać spośród jej dwóch rodzajów: modeli rotacyjnych oraz sonicznych. W tym pierwszym przypadku włosie jest obracane wokół własnej osi oraz dociskane do płytki zębowej – doskonale wymiata zatem osad znajdujący się na zębach. W szczoteczkach sonicznych są wykorzystywane dodatkowe fale dźwiękowe, które docierają nawet do przestrzeni międzyzębowych, skutecznie zabijając w nich bakterie. Zobacz, jakie szczoteczki rotacyjne i soniczne znajdziesz w asortymencie RTV Euro AGD!
Więcej
Ostatnia strona