Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Drobny sprzęt RTV

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Wakacyjne inspiracje - 0624 - belka 1024x85

Urządzenia elektroniczne, które ułatwią i umilą Ci codzienność

Drobne sprzęty RTV, takie jak radioodtwarzacze czy radiobudziki, przydadzą się w każdym mieszkaniu, ułatwiając domownikom wykonywanie codziennych czynności. Z kolei odtwarzacze MP3 i MP4, dyktafony cyfrowe oraz głośniki przenośne weźmiesz ze sobą w podróż. Wiesz już, które wybrać?

Urządzenia radiowe: odtwarzacze muzyki, odbiorniki, budziki

Wśród dostępnych w naszym sklepie urządzeń wykorzystujących fale radiowe znajdziesz nowoczesne radioodtwarzacze pozwalające nie tylko na słuchanie stacji radiowych, ale również ulubionych płyt CD czy piosenek nagranych na urządzenia przenośne podłączane do radioodtwarzacza poprzez port USB. Na nieco mniejszą różnorodnością funkcji odznaczają się prostsze radioodbiorniki – analogowe lub cyfrowe. Jeśli chcesz zapisać ulubione stacje, wybierz urządzenie z pamięcią. Z kolei radiobudziki uprzyjemnią Ci początek dnia, budząc o wybranej porze i pozwalając na słuchanie najnowszych hitów podczas przygotowywania się do wyjścia z domu.

Mobilne urządzenia elektroniczne

Jeśli jesteś miłośnikiem elektroniki, drobny sprzęt RTV na pewno chcesz mieć ze sobą zawsze, nawet po wyjściu z domu. Słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym momencie pozwolą Ci urządzenia takie jak odtwarzacze MP3 i MP4, a także modne iPody. Z dyktafonu cyfrowego skorzystasz w pracy, na uczelni lub podczas nagrywania przemówienia, by sprawdzić swoje przygotowanie. Głośniki przenośne umilą Ci spędzanie czasu na wolnym powietrzu – nie tylko wśród śpiewu ptaków, ale i cenionych wokalistów. Znajdź w naszym sklepie najlepsze urządzenia!
Więcej