Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
AD - Wyjątkowe stylizacje - suszarki, prostownice, lokówki, męska pielęgnacja - 0424 - Uroda - belka

Maszynki do strzyżenia włosów (52)

Maszynka do włosów Philips HC5612/15 75min
 • Zasilanie:  akumulatorowo-sieciowe
 • Liczba ustawień długości strzyżenia:  28
 • Zakres długości strzyżenia:  0,5 - 28 mm
 • Czas pracy akumulatora:  75 min
Maszynka do włosów Philips Hairclipper HC9450/15 120min
 • Zasilanie:  akumulatorowo-sieciowe
 • Liczba ustawień długości strzyżenia:  400
 • Zakres długości strzyżenia:  0,5 - 42 mm
 • Czas pracy akumulatora:  120 min
 • 16,45
  × 20 rat 0%

  Do sierpnia nie płacisz!

  16,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do sierpnia nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 52 produktów

Maszynki do strzyżenia – domowy sposób na włosy

Maszynkę do strzyżenia z powodzeniem można używać w domowym zaciszu. Dzięki temu zamiast umawiać się na wizytę do fryzjera, możesz samodzielnie skrócić grzywkę czy włosy u nasady. Modele maszynek do strzyżenia oferują wiele opcji strzyżenia. Sprawdź, po które maszynki warto sięgnąć!

Funkcje maszynek do strzyżenia

Domowe maszynki do strzyżenia niewiele się różnią od tych, które spotkasz w salonie fryzjerskim. Większość z nich ma do kilkunastu ustawień zakresu długości strzyżenia. Najczęściej spotkasz modele z zakresem strzyżenia od kilku do kilkudziesięciu milimetrów. Dzięki temu bez problemu dostosujesz długość strzyżenia do swoich preferencji. Co z precyzją cięcia? Coraz więcej urządzeń posiada tytanowe ostrza, które doskonale strzyżą włosy. Ważna jest także bezprzewodowość urządzeń. Sprzyja to wygodzie – strzyżenie odbywa się w dowolnym miejscu oraz bezpieczeństwu – nie musisz korzystać z zasilania. Jeśli oprócz strzyżenia włosów zależy Ci na regulacji brody oraz skróceniu wąsów, sprawdź, czy maszynka posiada dostosowaną do tych zabiegów końcówkę roboczą.

Użytkowanie maszynki do włosów

Martwisz się o utrzymanie maszynki do włosów w czystości i jej prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas? Wybierz model z możliwością mycia pod wodą. Dzięki takiemu rozwiązaniu po skończonym strzyżeniu szybko i skutecznie pozbędziesz się włosów z urządzenia. Wygodę użytkowania podniosą także samoostrzące się ostrza, dzięki którym zawsze osiągniesz pożądany efekt końcowy strzyżenia.
Więcej
Ostatnia strona