Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07

Maszyna do szycia Minerva Next 363D II

4.7 40 opinii nr kat. 1271264
Maszyna do szycia Minerva Next 363D II

Outlet od

637 zł

 • Liczba ściegów: 32
 • Rodzaje ściegów: cerujący, do pikowania, elastyczny, fagotowy, gałązkowy, kryty, krzyżykowy, łukowy, mostkowy, muszelkowy, muszelkowy brzegowy, owerlokowy, piórkowy, plaster miodu, podstawowe , potrójny, półksiężycowy, prosty, pudełkowy, satynowy, siatkowy, ściegi ozdobne, trykotowy, ukośny, użytkowe , wykańczający, zygzak
 • Szycie wstecz: tak
 • Automatyczne nawlekanie igły: tak
 • Funkcje dodatkowe: 4-etapowe obrzucanie dziurki, 4-stopniowe obszywanie dziurek, auto nawijacz szpuleczki, manualny obcinacz nici, oświetlenie LED, półautomatyczne obrzucanie dziurki, rączka do przenoszenia, regulacja naprężenia nici, regulacja prędkości, wbudowane oświetlenie, wolne ramię, wszywanie taśm elastycznych, wysokie podnoszenie stopki, wyszywanie monogramów
 • Regulacja długości ściegu: 0 - 4 mm
84900

Outlet od: 637 zł

Raty

RRSO 0%

42,45 zł x 20 rat 0%

Maszyna do szycia Minerva Experience 1000

5.0 9 opinii nr kat. 1183215
Maszyna do szycia Minerva Experience 1000
 • Liczba ściegów: 100
 • Szycie wstecz: tak
 • Automatyczne nawlekanie igły: tak
 • Funkcje dodatkowe: przycisk start/stop
 • Regulacja długości ściegu: 0 - 4,5 mm
 • Regulacja szerokości ściegu: 0 - 7 mm
99900
Raty

RRSO 0%

49,95 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 64 produktów

Maszyna do szycia – spełnienie pasji

Posiadanie umiejętności szycia na maszynie to marzenie niejednej kobiety. Projektowanie, a następnie możliwość przygotowania kreacji według określonego wzoru pozwala ubierać się oryginalnie i wyglądać dobrze. Maszyna do szycia jest także bardzo praktycznym urządzeniem podczas rozmaitych przeróbek. Dzięki niej w szybki sposób wszyjesz nowy zamek, gumę, guzik czy skrócisz spodnie.

Praca na maszynie do szycia

Praca na maszynie do szycia z pozoru wydaje się bardzo skomplikowana. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej opcjom dostępnym w poszczególnych modelach to proces szycia od razu wydaje się prostszy. Dużym ułatwieniem w pracy maszyny do szycia jest m.in. wbudowanie automatycznego nawlekania igły. To przydatna funkcja nie tylko dla osób starszych, czy z problemami ze wzrokiem, ale też dla osób, którym brakuje cierpliwości przy wykonywaniu tej czynności. Innym ułatwieniem jest także regulacja umożliwiająca ustawienie siły docisku stopki do ząbków transportera. Dzięki niej masz stały wpływ na przesuwanie się materiału podczas pracy na maszynie.

Możliwości maszyny do szycia

Najważniejszym jednak parametrem, na który warto zwrócić uwagę są ściegi. Podstawowy podział ściegów to ściegi użytkowe oraz dekoracyjne. Te drugie będą doskonałym rozwiązaniem, jeśli podczas szycia nie ograniczasz się jedynie do obrębiania materiału. Warto tu zauważyć, że niektóre modele oferują do 100 różnych rodzajów ściegów (przeważnie jest ich kilkadziesiąt). Pozwoli to na rozwijanie swoich umiejętności i niekończącą się zabawę z szyciem.
Więcej
Ostatnia strona