Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Uroda

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Gorące rabaty 0724 - belka 1024x85

Urządzenia elektryczne do higieny i pielęgnacji ciała

Chcesz, by wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych – tych codziennych, ale nie tylko – zajmowało mniej czasu, a jednocześnie przynosiło lepsze efekty? Z pewnością przydadzą Ci się drobne urządzenia elektryczne, dzięki którym dbanie o higienę i wygląd będzie równie przyjemne, co korzystanie ze SPA!

Urządzenia do dbania higienę

W sklepie Euro dostępne są różnego rodzaju urządzenia, dzięki którym odświeżysz się i zadbasz o higienę osobistą. By skrócić włosy w wybranych partiach ciała, skorzystaj z depilatora, golarki męskiej lub trymera. O piękny uśmiech zadbaj dzięki szczoteczce sonicznej. Z kolei z drobnymi niedoskonałościami uporasz się dzięki pilnikowi do stóp, myjce sonicznej do twarzy lub szczoteczce do mycia twarzy.

Urządzenia do dbania o urodę

Naturalne piękno pozwolą Ci podkreślić urządzenia takie jak lokówka, prostownica i karbownica – wybierz odpowiednie do swojego rodzaju włosów. Skorzystaj też z wygodnej suszarki, aby po umyciu głowy szybciej wyjść z domu. Maszynką do golenia skrócisz włosy, unikając kosztownej wizyty u fryzjera. W dbaniu o siebie może Ci się przysłużyć również waga łazienkowa której użyjesz do utrzymania ładnej i zdrowej sylwetki.

Urządzenia elektryczne do poprawy zdrowia i relaksu

W ofercie sklepu Euro znajdziesz także masażery, które wykorzystasz do zrelaksowania się lub wyeliminowania bólu z kontuzjowanego miejsca. Termometrem elektrycznym sprawdzisz, czy Ty i Twoja rodzina macie gorączkę. Jeśli tak, w chorobie wspomożecie się inhalatorem. Przy różnorodnych dolegliwościach skorzystacie także z funkcji ciśnieniomierza oraz maski antysmogowej. Ustal, jakie urządzenia będą Ci niezbędne lub przydatne, a następnie znajdź je w naszym bogatym asortymencie!
Więcej