Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07
Konsola Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + dodatkowy pad (volcanic red) + Marvel’s Spider-Man 2
  • Typ konsoli: PS5 z wyjmowanym napędem
  • Pojemność dysku: 1 TB SSD
  • Kolor: biały
  • Zawartość zestawu: 2 pady, gra, kabel HDMI, kabel USB
  • Gry w zestawie: Marvel’s Spider-Man 2
3 22200
Raty

RRSO 0%

161,10 zł x 20 rat 0%

Konsola Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + Marvel’s Spider-Man 2
  • Typ konsoli: PS5 z wyjmowanym napędem
  • Pojemność dysku: 1 TB SSD
  • Kolor: biały
  • Zawartość zestawu: pad, gra, kabel HDMI, kabel USB
  • Gry w zestawie: Marvel’s Spider-Man 2
etykieta domyślna
2 79900
Raty

RRSO 0%

139,95 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 66 produktów

W dniu premiery konsola PS5 od razu została produktem legendarnym – każdy o niej słyszał, ale nikt nie widział. Dostępność była bardzo niska i tylko nieliczni doświadczyli mocy sprzętu dziewiątej generacji. Na szczęście sytuacja się poprawiła i obecnie sprzedaż PS5 wzrasta dynamicznie na całym świecie. Ogromna wydajność, ultraszybki dysk SSD oraz wyjątkowe tytuły ekskluzywne sprawiają, że jest to pierwszy wybór dla mnóstwa graczy. Sprawdź dokładniej, czym się wyróżnia PlayStation 5. 

PlayStation 5 wynosi grafikę na nowy poziom

Dziewiąta generacja konsol pokazuje prawdziwą moc produkcji AAA. PlayStation 5 nie tylko oferuje standardowe już wyjście obrazu 4K, ale również 8K – czyli rozdzielczość aż 4320p! Konsola obsługuje odświeżanie na poziomie 120 Hz, co oznacza, że w wybranych grach możesz doświadczyć płynnej rozgrywki w 120 klatkach na sekundę. 

Maksymalną immersję w świecie gry zapewnia również Ray Tracing, czyli śledzenie promieni. Konsola PS5 wykorzystuje tę technologię do generowania realistycznych cieni i odbić, tworząc naturalnie oświetlone sceny. W połączeniu z niesamowicie intensywnymi barwami dzięki HDR gwarantuje to wyjątkowe doświadczenia z grania. 

Innowacyjne kontrolery PS5

PS5 obsługuje sprawdzone funkcje z kontrolerów poprzedniej generacji, ale również oferuje wiele nowości. Najważniejszą z nich są adaptacyjne triggery. W padzie DualSense akcję na ekranie możesz poczuć taktylnie. Opór triggerów dokładnie odwzorowuje wciskanie hamulców, naciąganie łuku lub strzał bazooką. 

Doświadczenie gamingowe spotęgowane jest również poprzez zaawansowany system wibracji. Dynamiczne wibracje kontrolera precyzyjnie symulują otoczenie gry. Pady do PS5 naśladują nie tylko różne nawierzchnie (piasek, wysoka trawa, woda itp.), ale również warunki pogodowe, w których się znajduje twoja postać. 

Gry na konsolę PlayStation 5

Biblioteka gier konsoli PlayStation 5 jest ogromna i nadal się rozrasta. Dzięki zgodności wstecznej możesz wrócić do ulubionych produkcji z PS4 w ulepszonej wersji. Technologia Game Boost zwiększa szybkość rozgrywki i liczbę klatek na sekundę. Możesz zagrać w ponad 4 tys. gier z poprzedniej generacji. 

Poza tym ciągle wychodzą nowe gry na PS5. Niektóre z nich rezerwują najwyższy poziom rozgrywki wyłącznie dla konsol nowej generacji (jak HyperMotion w grach FIFA). A część z nich jest tytułami ekskluzywnymi, dostępnymi wyłącznie na PS5. Cena tych produkcji nie jest jednak o wiele wyższa od tytułów na poprzednią konsolę. Dziewiąta generacja wyciąga maksimum mocy z najnowszych produkcji, nie ma zatem wątpliwości, że jest to dobry wybór dla każdego gracza. 

Więcej
Ostatnia strona