Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Sprzątanie

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07

Wygodne urządzenia do sprzątania, dzięki którym Twój dom będzie błyszczał

Poszukujesz rozwiązań, dzięki którym sprzątanie mieszkania będzie Ci zajmowało mniej czasu, a efekt będzie spełniał Twoje oczekiwania? U nasz znajdziesz urządzenia standardowe i nowoczesne, dzięki którym mycie podłóg czy odkurzanie stanie się szybsze i prostsze.

Urządzenia do odkurzania podłóg

Najpopularniejszym urządzeniem do sprzątania podłóg jest klasyczny odkurzacz. W sklepie Euro znajdziesz go w wielu modelach. Tradycyjny odkurzacz do pracy potrzebuje zasilania z sieci oraz wymiennych worków. Tę ostatnią kwestię rozwiązuje odkurzacz bezworkowy, w którym po odkurzaniu należy opróżnić zbiornik. Odkurzacz piorący w razie potrzeby wyczyści podłoża także na mokro. Model akumulatorowy sprawdzi się podczas czyszczenia kanapy, foteli czy wnętrza auta. Sprawdź wszystkie rodzaje urządzeń i zastanów się, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Akcesoria do odkurzaczy

Wybrałeś już lub masz w domu odkurzacz i poszukujesz do niego akcesoriów? U nas znajdziesz zarówno niezbędne worki do odkurzaczy, jak i części wymienne do naprawy urządzenia. Jeśli uszkodzisz wąż, nie musisz kupować nowego odkurzacza – wystarczy ten element. Odświeżacze umożliwią Ci wypełnianie pomieszczenia przyjemnym zapachem podczas sprzątania. Turboszczotkami usuniesz trudniejsze zabrudzenia. Bez trudu znajdziesz też pasujące do Twojego modelu odkurzacza szczotki i ssawki do tapicerki.

Mycie na mokro

Poza odkurzaniem podłogi wymagają także mycia. W tej czynności przysłużą Ci się tradycyjne mopy płaskie i rotacyjne i nowoczesne mopy parowe. Znajdziesz je u nas oddzielnie lub w wygodnych zestawach. Po wykorzystaniu wkładów do mopa dołączonych do produktu z łatwością dokupisz nowe. Z kolei przy myciu okien sprawdzą się poręczne myjki do okien. Skompletuj wszystkie urządzenia do czyszczenia i skróć czas wykonywania porządków!
Więcej