liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

9:00 - 18:00

Sprzątanie

Wygodne urządzenia do sprzątania, dzięki którym Twój dom będzie błyszczał

Poszukujesz rozwiązań, dzięki którym sprzątanie mieszkania będzie Ci zajmowało mniej czasu, a efekt będzie spełniał Twoje oczekiwania? U nasz znajdziesz urządzenia standardowe i nowoczesne, dzięki którym mycie podłóg czy odkurzanie stanie się szybsze i prostsze.

Urządzenia do odkurzania podłóg

Najpopularniejszym urządzeniem do sprzątania podłóg jest klasyczny odkurzacz. W sklepie Euro znajdziesz go w wielu modelach. Tradycyjny odkurzacz do pracy potrzebuje zasilania z sieci oraz wymiennych worków. Tę ostatnią kwestię rozwiązuje odkurzacz bezworkowy, w którym po odkurzaniu należy opróżnić zbiornik. Odkurzacz piorący w razie potrzeby wyczyści podłoża także na mokro. Model akumulatorowy sprawdzi się podczas czyszczenia kanapy, foteli czy wnętrza auta. Sprawdź wszystkie rodzaje urządzeń i zastanów się, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Akcesoria do odkurzaczy

Wybrałeś już lub masz w domu odkurzacz i poszukujesz do niego akcesoriów? U nas znajdziesz zarówno niezbędne worki do odkurzaczy, jak i części wymienne do naprawy urządzenia. Jeśli uszkodzisz wąż, nie musisz kupować nowego odkurzacza – wystarczy ten element. Odświeżacze umożliwią Ci wypełnianie pomieszczenia przyjemnym zapachem podczas sprzątania. Turboszczotkami usuniesz trudniejsze zabrudzenia. Bez trudu znajdziesz też pasujące do Twojego modelu odkurzacza szczotki i ssawki do tapicerki.

Mycie na mokro

Poza odkurzaniem podłogi wymagają także mycia. W tej czynności przysłużą Ci się tradycyjne mopy płaskie i rotacyjne i nowoczesne mopy parowe. Znajdziesz je u nas oddzielnie lub w wygodnych zestawach. Po wykorzystaniu wkładów do mopa dołączonych do produktu z łatwością dokupisz nowe. Z kolei przy myciu okien sprawdzą się poręczne myjki do okien. Skompletuj wszystkie urządzenia do czyszczenia i skróć czas wykonywania porządków!

W wyobrze sprzętu pomocne będą artykuły:

Ranking odkurzaczy - najlepsze modele!
Jaki odkurzacz wybrać?
Jaki odkurzacz bezworkowy wybrać? Ranking modeli
Jaki odkurzacz piorący wybrać? Ranking modeli
Jaki odkurzacz workowy wybrać? Ranking modeli
Jaki robot sprzątający wybrać? Ranking modeli
Jaki odkurzacz wodny wybrać? Ranking modeli
Jaki odkurzacz pionowy / bezprzewodowy wybrać? Ranking modeli
Ranking myjek do okien - jaką wybrać? Najlepsze modele
Ranking najlepszych myjek ciśnieniowych - jaką wybrać?

Więcej