Newsletter

Dołącz do listy osób najlepiej poinformowanych o nadchodzących promocjach w naszym sklepie!

biuletyn
W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy zaznacz "Nie jestem robotem".
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTV EURO AGD (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. - zapisz się żeby otrzymywać od RTV EURO AGD informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail, list.
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTV EURO AGD (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży RTV EURO AGD (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zapisz się żeby otrzymywać od RTV EURO AGD informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail, list.
Rozwiń
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Pytania i odpowiedzi

Mam problem z otrzymywaniem Newslettera

Sprawdź, czy potwierdziłeś subskrypcję

Szanujemy prywatność naszych Klientów i nie chcemy, aby Twój adres e-mail został dopisany do listy subskrybentów przypadkowo. Dlatego zanim otrzymasz pierwszy Newsletter, trafi do Ciebie e-mail z potwierdzeniem subskrypcji. Otwórz ten e-mail i kliknij w link potwierdzenia subskrypcji lub

  1. kliknij w link prawym przyciskiem myszy,
  2. wybierz polecenie kopiuj adres odnośnika,
  3. wklej go w pole adresu w swojej przeglądarce internetowej i wciśnij enter.
Sprawdź, czy nie oznaczyłeś naszego Newslettera jako spam

Sprawdź czy nie oznaczyłeś naszego Newslettera jako spam (wiadomość śmieć) i czy nie trafia do folderu spam.

Wybierz serwis poczty e-mail, z którego korzystasz:

Gmail (Google.pl), Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl, O2.pl, Yahoo.pl, Hotmail.com

Dodaj RTV EURO AGD do książki adresowej

Chcemy być pewni, że nie przegapisz atrakcyjnych rabatów i promocji w RTV EURO AGD. Niektóre serwisy poczty e-mail i programy mailowe nakładają ograniczenia w wyświetlaniu wiadomości. Może to wpłynąć na nasze możliwości komunikacji z Tobą. Dlatego przedstawiamy Ci instrukcję, jak dodać nasz adres (biuletyny@euro.com.pl) to listy kontaktów, aby bez problemu wyświetlać wszystkie nasze Newslettery.

Wybierz serwis poczty e-mail, z którego korzystasz:

Gmail (Google.pl), Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl, O2.pl, Yahoo.pl, Hotmail.com

Wybierz program do obsługi poczty e-mail, z którego korzystasz:

Outlook 2000 (Outlook 9), Outlook 2003 (Outlook 11), Outlook 2007 (Outlook 12), Outlook 2010

Mam problem z wyświetleniem Newslettera

Odblokuj obrazy w Newsletterze

Jeżeli masz problem z wyświetlaniem treści newsletera, kliknij w nagłówku wiadomości w link wyświetl obrazy poniżej / pokaż obrazki / wyświetl obrazki / odblokuj obrazki w zależności od serwisu lub programu poczty e-mail.

Jeżeli korzystasz z poczty e-mail na Google.pl (Gmail) kliknij link w nagłówku wiadomości: Zawsze wyświetlaj obrazy wysłane z adresu biuletyny@euro.com.pl.

Wyświetl Newsletter w przeglądarce

Gdy nadal masz problem z wyświetlaniem treści Newslettera, kliknij u góry wiadomości w link Jeżeli list jest nieczytelny, kliknij tutaj. Newsletter zostanie wyświetlony w przeglądarce w nowym oknie.

Jak się wypisać z subskrypcji Newslettera?

Rezygnacja z Newslettera

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili możliwa jest prosta, samodzielna rezygnacja z prenumeraty Newslettera.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas informacji o promocjach, rabatach i wyprzedażach, kliknij w link: rezygnacja z subskrypcji, który znajduje się na dole każdego naszego Newslettera. Zostaniesz automatycznie usunięty z naszej listy subskrybentów.

Proces usuwania może czasem trwać nawet do 48h i w związku z tym, istnieje możliwość otrzymania kolejnego Newslettera przed upływem tego czasu.