liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Zmywarka Electrolux EEM66331L 44,6cm Szuflada na sztućce
  • Wymiary (SxWxG):  44,6 x 82 x 55 cm
  • Pojemność/Zużycie wody - cykl:  10 kpl. / 9,9 litra
  • Zużycie prądu (100 cykli):  67 kWh = 51,59 zł
  • System mycia sztućców:  szuflada na sztućce

Warianty produktu

Outlet od

2 275 zł

Zmywarka Bosch Serie 4 SPV4EMX21E 44,8cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztućce
  • Wymiary (SxWxG):  44,8 x 81,5 x 55 cm
  • Pojemność/Zużycie wody - cykl:  10 kpl. / 9,5 litra
  • Zużycie prądu (100 cykli):  67 kWh = 51,59 zł
  • System mycia sztućców:  szuflada na sztućce
Zobaczyłeś 15 z 227 produktów

Wybierz swoją zmywarkę do zabudowy

Nowoczesne sprzęty AGD ułatwiają codzienne życie. Zmywarka do naczyń skutecznie ograniczy czas spędzany na sprzątaniu i stworzy warunki sprzyjające relaksowi. W niniejszym dziale spotkasz modele do zabudowy, które zapewniają maksimum estetyki i dopasowania do wystroju kuchni

Zmywarki do zabudowy – jak wybrać?

Wybierając sprzęt AGD zwracaj uwagę na jego parametry, takie jak: wymiary, klasa energetyczna, jakość wykonania. W tym dziale sklepów RTV Euro AGD znajdziesz zmywarki do zabudowy renomowanych marek, np. Bosch, Electrolux, Siemens, Candy czy Samsung. Ustal budżet, który możesz przeznaczyć i skorzystaj z filtra, który ułatwia wyszukiwanie konkretnych, pasujących modeli w sklepie internetowym. W placówce możesz liczyć na pomoc doświadczonych doradców.

Rodzaje zmywarek do zabudowy

Dostępna oferta jest na tyle bogata, że z łatwością zapoznasz się z wszelkimi dostępnymi na rynku rodzajami zmywarek do zabudowy. Jeden z najważniejszych parametrów to pojemność – jeśli masz dużą rodzinę, pamiętaj, że mały model może zbyt szybko się zapełniać. W dopasowaniu do kuchni najważniejsza jest szerokość i głębokość zmywarki do zabudowy. Zwróć również uwagę na jej front, który wpływa na to, jak będzie się prezentować w danym wnętrzu. W sklepach RTV Euro AGD znajdują się zmywarki do zabudowy emitujące różny hałas, zużywające inną ilość wody i posiadające różne funkcje. Skorzystaj z pomocy asystenta zakupowego online lub doradcy na żywo i wybierz najlepsze urządzenie do zmywania!
Więcej
Ostatnia strona