Zamówienia

Czas realizacji zamówienia


Na czas realizacji Twojego zamówienia składa się czas realizacji oraz czas, jaki jest potrzebny firmie kurierskiej na dostarczenie go pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj że:

TERMIN REALIZACJI PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY


Czas realizacji

W każdym opisie produktu prezentujemy status dostępności, który odzwierciedla czas jego realizacji.

Co oznaczają statusy dostępności wyświetlone na karcie produktów?

Zapowiedź

W najbliższym czasie towar będzie dostępny w naszym sklepie internetowym. Dołożymy wszelkich starań, aby pojawił się w sprzedaży jak najszybciej. Sporadycznie może się okazać, że towar nie zostanie włączony do asortymentu sklepu internetowego. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, a Ty złożysz zamówienie lub rezerwację niezwłocznie poinformujemy Cię o tym mailowo.

Przedsprzedaż

Towar zostanie wysłany w dniu premiery.

Na zamówienie

Sprzęt jest sprowadzany na indywidualne zamówienie od producenta. Na ogół realizacja tego typu zamówień lub rezerwacji zajmuje około 30 dni roboczych. Dołożymy wszelkich starań, aby towar dotarł do Ciebie jak najszybciej. Dokładny termin dostawy ustalisz z naszym konsultantem. Sporadycznie może się okazać, że sprowadzenie produktu nie będzie możliwe. Z uwagi na nieokreślony czas oczekiwania na towar sprowadzany na zamówienie, sugerujemy nie łączyć go w jednym zamówieniu z innymi produktami.

Na zamówienie - towar dostępny w sklepach fizycznych EURO

Należy wybrać opcję „Sprawdź dostępność w sklepach EURO” i postępować zgodnie z wyświetlaną instrukcją.

Wysyłamy od 7 do 14 dni

Towary wysyłamy zazwyczaj w terminie od 7 do 14 dni roboczych od przyjęcia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt dotarł do Ciebie jak najszybciej.

Wysyłamy od 14 do 28 dni

Towary wysyłamy zazwyczaj w terminie od 14 do 28 dni roboczych od przyjęcia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

W wybranych sklepach

Towar chwilowo niedostępny w sklepie internetowym. Możesz go kupić w wybranych sklepach fizycznych RTV EURO AGD.

Chwilowo niedostępny

Towar niedostępny w sieci sprzedaży RTV EURO AGD i w magazynie dostawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej go sprowadzić, nie możemy jednak podać terminu jego planowanej dostępności.


Jeżeli status dostępności wskazuje, że towar jest dostępny, wówczas czas realizacji zależny jest od wybranej formy transportu oraz płatności. Do czasu realizacji należy zaliczyć dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. W przypadku przelewów tradycyjnych oraz płatności on-line przesyłka może zostać wysłana po wpłynięciu i zaksięgowaniu środków pieniężnych na naszym koncie.

Czas dostarczenia zamówienia

W zależności od wskazanego w zamówieniu sposobu transportu od momentu wydania czas dostarczenia waha się w przypadku firm kurierskich od 24-48h (nie uwzględniając sobót, niedziel i świąt), w przypadku Paczkomatów Inpost 48-72h.

Towary duże (lodówki, pralki, telewizory powyżej 40 cali itp.) dostarczane są bezpośrednio przez naszych dostawców (którzy posiadają również niezbędne kwalifikacje do wykonywania zamówionych przez Klienta usług dodatkowych – o ile takie zostały wybrane w trakcie składania zamówienia).

Termin dostawy zależny jest również od lokalizacji. Wszystkie możliwe terminy wyświetlone są w koszyku (krok 5).Jeśli żaden z przedstawionych terminów nie jest dla Ciebie odpowiedni zaznacz opcję „Proszę o dostawę w późniejszym terminie”, która znajduje się pod kalendarzem.

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi wszystkie dni, w których transport pod wskazany przez Ciebie adres jest możliwy.