liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : Apple
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 256GB 6,7" 48Mpix Tytan naturalny
 • Wyświetlacz:  6,7 ", 2796 x 1290 pikseli, OLED
 • Pamięć RAM/wewnętrzna :  / 256 GB
 • Aparaty tylny/przedni:  48 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix / 12 Mpix
 • System operacyjny:  iOS 17

Warianty produktu

Pamięć:  256 GB
512 GB,  1000 GB
Kolor:  Tytan naturalny
Tytan biały,  Tytan czarny,  Tytan niebieski
 • 7 19900
 • 719,90
  × 10 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  719,90
  × 10 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan naturalny
 • Wyświetlacz:  6,1 ", 2556 x 1179 pikseli, OLED
 • Pamięć RAM/wewnętrzna :  / 128 GB
 • Aparaty tylny/przedni:  48 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix / 12 Mpix
 • System operacyjny:  iOS 17

Warianty produktu

Pamięć:  128 GB
256 GB,  512 GB,  1000 GB
Kolor:  Tytan naturalny
Tytan biały,  Tytan czarny,  Tytan niebieski
 • 5 99900
 • 599,90
  × 10 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  599,90
  × 10 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Zobaczyłeś 15 z 128 produktów

Dlaczego iPhone jest tak popularnym telefonem?

Tym, co w największym stopniu odróżnia telefony Apple od telefonów innych firm jest iOS. Jest to  bardzo stabilny i świetnie zoptymalizowany system operacyjny. W dużej mierze wynika to z tego, że jest wykorzystywany tylko w smartfonach iPhone i innych urządzeniach kalifornijskiego producenta (które razem tworzą świetnie działający ekosystem).

iOS gwarantuje nie tylko płynną pracę iPhone’a, ale także bardzo wysoki poziom zabezpieczeń. To oprogramowanie zamknięte, co utrudnia włamanie się do niego. Co więcej, telefony Apple zabezpieczone są szyfrem wykorzystywanym przez amerykańskie agencje rządowe.

Smartfony Apple słyną z tego, że przez bardzo długi czas otrzymują aktualizacje. Każdy iPhone dostaje regularnie nową wersję systemu iOS przez co najmniej 5 lat. Dzięki temu najnowsze funkcjonalności i poprawki bezpieczeństwa otrzymuje także iPhone 11, który miał premierę w 2019 roku czy jeszcze starsze modele.

iOS umożliwia także szeroką personalizację twojego iPhone’a – na ekranie blokady możesz ustawiać dowolne zdjęcia, ustalać kolor czcionki, czy wybierać widżety.

Wydajny procesor telefonów Apple

Smartfony Apple słyną z szybkości działania, co wynika ze świetnie zoptymalizowanego systemu iOS oraz z zastosowania zaawansowanych technologicznie procesorów Bionic. Zapewniają one szybkie działanie telefonów Apple, nawet pod dużym obciążeniem. W iPhone 14 w wersjach Pro oraz Max znajduje się najnowsza wersja tego chipsetu – Apple A16 Bionic.

Dzięki wydajnym procesorom nawet te bardzo zaawansowane aplikacje otwierają się na iPhonie błyskawicznie. Gdy więc masz jednocześnie otwartych bardzo dużo aplikacji, możesz szybko powrócić do każdej z nich, nawet jeśli minęło dużo czasu od ich ostatniego użycia.

Mocne procesory sprawiają, że telefony Apple są świetnym wyborem dla osób, które lubią grać w gry mobilne. Nawet te najnowsze i technologicznie zaawansowane będą się świetnie prezentować na ekranie iPhone’a.

 

Wyświetlacz i design iPhone’a

Ekran to kolejny bardzo mocny wyróżnik smartfonów Apple. Wyświetlacze Retina wykorzystywane w każdym obecnie produkowanym iPhonie cechują się wysoką rozdzielczością, świetnym kontrastem, a także bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Generacje telefonu Apple od iPhone 12 wzwyż są wyposażone w wyświetlacze OLED, które zachwycają odwzorowaniem barw i głęboką, idealną czernią. Ekran w iPhonach zabezpiecza wysoce odporne na uszkodzenia szkło.

Smartfony Apple cenione są za eleganckie, minimalistyczne wzornictwo. Zmiany w designie, które wprowadzają kolejne generacje iPhone’a są często wykorzystywane także przez innych producentów. Cechą charakterystyczną obudowy każdego smartfona iPhone jest suwak wyciszania, który umożliwia szybkie włączenie trybu cichego. Telefony Apple odznaczają się także wysoką odpornością na zachlapania oraz pyły.

Wszystkie obecnie produkowane smartfony Apple mają wiele wersji kolorystycznych obudowy. W przypadku niektórych generacji, a także wersji, pojawiają się telefony w unikalnych kolorach. Na przykład iPhone 13 dostępny jest w wersji z różową obudową.

 

Szukasz smartfona do zdjęć? iPhone to świetny wybór

Możesz być pewien, że zdjęcia wykonane iPhonem będą prezentowały bardzo dobrą jakość. Zarówno te zrobione w dobrych, jak i w złych warunkach oświetleniowych (czy też w nocy). Zapewnia to nie tylko sam obiektyw, ale również oprogramowanie, które pozwala uzyskać ostre zdjęcia z naturalnie oddanymi kolorami. Pomaga także optyczna stabilizacja obrazu.

Standardowe wersje iPhone’a mają 2 obiektywy (główny oraz szerokokątny), natomiast wersje Pro (np. iPhone 14 Pro) oraz Max wyposażono w 3 obiektywy – w ich wypadku do dwóch wymienionych wcześniej dochodzi jeszcze teleobiektyw.

Nowsze generacje smartfonów Apple mogą nagrywać filmy w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Od iPhone 12 wzwyż wideo nagrywane jest w standardzie Dolby Vision HDR, co pozwala uzyskać niezwykle realistyczne kolory oraz kontrast. Podobnie, jak w przypadku zdjęć, wideo nagrane nocą również cechuje się bardzo dobrą jakością.

 

Dźwięk w telefonach Apple

Jeśli chodzi o dźwięk to tutaj również mamy do czynienia ze świetną jakością – generacje iPhone’a od XS (debiut rynkowy w 2018 r.) do tych najnowszych obsługują przestrzenny dźwięk Dolby Atmos. Z iPhonem możesz sparować także słuchawki TWS marki Apple. 

Więcej
Ostatnia strona