Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Prasowanie i pielęgnacja ubrań

AD - Generatory pary Tefal - deska do prasowania za 1 zł - 0724 - belka mobi 396x116
100 za 1000 zł - 0724 - belka 1024x85

Prasowanie i pielęgnacja ubrań – niezbędne urządzenia i akcesoria

Chcesz, aby ubrania Twoje i pozostałych członków rodziny zawsze prezentowały się nieskazitelnie? Dzięki zgromadzonym w tym dziale urządzeniom i akcesoriom do prasowania i pielęgnacji ubrań będziesz mógł o to zadbać z łatwością. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wyposaż swoje mieszkanie w niezbędne produkty!

Urządzenia do prasowania i szycia ubrań

Aby eleganckie koszule i sukienki prezentowały się schludnie, należy je uprasować – dzięki temu pozbędziesz się z nich wszelkich zagięć i zagnieceń, które często powstają w czasie prania i przechowywania ubrań. Do tego niezbędne Ci będą tradycyjne żelazka, generatory pary ze specjalną stacją pary pozwalające na prasowanie z użyciem niższych temperatur oraz parownice, którymi wygładzisz ubrania bezdotykowo – również te wiszące na wieszakach i manekinach – oraz inne tkaniny jak np. firanki. W tym dziale prezentujemy także maszyny do szycia, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie tworzyć zaprojektowane przez siebie stroje, a także naprawiać podniszczone ubrania.

Akcesoria do pielęgnacji ubrań

Aby zapewnić ubraniom nienaganny wygląd, potrzebna Ci będzie także deska do prasowania – szeroki wybór tych produktów znajdziesz właśnie tutaj. Zwróć również uwagę na suszarki do ubrań, które dzięki zróżnicowanym rozmiarom, kształtom i konstrukcjom z łatwością dopasują się do Twojego mieszkania i zaspokoją potrzeby całej rodziny. Już teraz zajrzyj do naszej oferty i przekonaj się, że prasowanie i pielęgnacja ubrań może być naprawdę prosta!
Więcej