Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
TELE - WATCH Fit 3 - słuchawki za 1 zł - 0724 - belka mobi 396x116
TELE - WATCH Fit 3 - słuchawki za 1 zł - 0724 - belka 1024x85
Smartwatch Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm Szary
Kolor: 
Szary
 • Rodzaj: uniwersalny
 • Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia
 • Łączność bezprzewodowa: NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.3
 • Pulsometr - Czujnik tętna: tak
 • Rozmiar wyświetlacza: 1,47 "
 • Data premiery: Produkt dostępny w przedsprzedaży, planowana data wysyłki po 18.07
2 89900
Raty

RRSO 0%

144,95 zł x 20 rat 0%

Smartwatch Samsung Galaxy Watch7 GPS 44mm Srebrny
Kolor: 
Srebrny
LTE:  Nie
Tak
 • Rodzaj: uniwersalny
 • Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia
 • Łączność bezprzewodowa: NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.3
 • Pulsometr - Czujnik tętna: tak
 • Rozmiar wyświetlacza: 1,47 "
 • Data premiery: Produkt dostępny w przedsprzedaży, planowana data wysyłki po 18.07
1 44900
Raty

RRSO 0%

72,45 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 591 produktów

Smartwatche, czyli po prostu inteligentne zegarki zsynchronizowane ze smartfonami, które nie tylko wskazują godzinę, temperaturę czy dzień tygodnia, ale także monitorują stan naszego zdrowia. Nowoczesne, wciąż aktualizowane i ulepszane smartwatche badają skład ciała, sprawdzają tętno, jakość snu, poziom stresu, liczbę spalonych kalorii czy liczbę kroków. Gdy wyczują, że tętno nie podwyższa się od dłuższego czasu, zachęcają do podjęcia choćby najmniejszej aktywności fizycznej. Na przykład polecają proste ćwiczenie czy przespacerowanie się do kuchni po wodę.

Smart zegarek niczym asystent

Kochający systematyczny wysiłek doceniają zegarek sportowy za to, że mogą analizować swoje osiągnięcia. Natomiast zapominalscy pokochają smart zegarek za to, że już nie będą zapominać, by o siebie zadbać. Można powiedzieć, że bez względu na status społeczny, zajmowane stanowisko czy wiek inteligentny zegarek jest dla jego właściciela osobistym asystentem. Oczywiście sam nie zaniesie koszul do pralni, ale z zsynchronizowanym kalendarzem nie omieszka o tym przypomnieć. To świetne rozwiązanie, aby dużo lepiej się zorganizować.

Inteligentny zegarek do zadań specjalnych

Ponadto inteligentnemu zegarkowi niczym agentowi do zadań specjalnych nie umknie żadna aktywność na smartfonie. Delikatną, ale dobrze wyczuwalną wibracją smartwatch daje znać, że coś się dzieje. Dlatego nawet na basenie, podczas joggingu czy w kinie można być na bieżąco. Na ekranie smart zegarka można przeczytać SMS-a oraz zobaczyć, kto i w jakiej sprawie wysłał mejla. Są też modele, w których jest dostępna opcja odczytania całego mejla.

Można też odpuścić dokładne sprawdzanie tego, co dzieje się na smartfonie, a skupić się na sprawdzaniu stanu organizmu. Taką funkcjonalność dają opaski monitorujące, czyli smartbandy. Podobnie jak smartwatch niczym miniszpieg opaska natychmiast informuje o tym, co się dzieje z organizmem. Wysyła delikatne wibracje, gdy na przykład zwiększy się poziom stresu lub od dłuższego czasu nie zarejestruje ona żadnej aktywności. Niektóre opaski przypominają nawet o konieczności uzupełnienia płynów, gdy organizm nie będzie odpowiednio nawodniony!

Smartwatch dla dziecka

Dostępne są także smartwatche dla dzieci, które mają podobną funkcjonalność jak inne inteligentne zegarki, a nawet dodatkowe opcje związane z kontrolą rodzicielską. Mają one za zadanie dbać o bezpieczeństwo małoletniego użytkownika smartwatcha. Zegarki uzupełnione o kartę SIM pozwalają rodzicowi na sprawdzanie lokalizacji, dzwonienie do dziecka, a nawet posłuchanie, co dzieje się wokół niego.

Zegarki dla dzieci można także zsynchronizować z kalendarzem zajęć dziecka i GPS-em. Jeśli dziecko o danej godzinie nie pojawi się w wyznaczonym miejscu – np. na zajęciach dodatkowych – rodzic otrzyma alert. Oprócz opcji, które dbają o bezpieczeństwo, smart zegarek jest także zachwycającym gadżetem pełnym atrakcji. Jego młody użytkownik może na przykład, niczym bohater filmu szpiegowskiego, robić nim zdjęcia!

Design smartwatchy

Wciąż ulepszanej funkcjonalności nie ustępuje także design. Producenci zapewniają smartwatche męskie, damskie i dziecięce o przeróżnych wzorach i w wielu kolorach. Te małe i wygodne urządzenia mobilne mają wiele zwolenniczek. Smartwatche damskie to już nie tylko funkcjonalność w każdym calu, ale także prawdziwe szaleństwo stylów i kolorów.

Nie ma także problemu z kształtem. Na rynku dostępne są inteligentne zegarki zarówno z ekranem prostokątnym, jak i okrągłym. Producenci smartwatchy dają także możliwość dokonywania liftingu zegarków, dzięki coraz większemu asortymentowi akcesoriów do zegarków.

Więcej
Ostatnia strona