Bezpieczeństwo

Zapewniamy, że zakupy w Sklepie Internetowym są bezpieczne.

Po pierwsze, jesteśmy dużą polską firmą, która działa na rynku od 1990 roku i posiada 285 Sklepów fizycznych w 181 miejscowościach. Od lat jesteśmy klasyfikowani na wysokich pozycjach w rankingach 500 największych polskich przedsiębiorstw ("Polityka", "Parkiet", "Rzeczpospolita"), jak również jako czołowy reklamodawca w prasie codziennej i w radiu. Możesz być pewien, że jesteśmy poważnym partnerem.
 
Po drugie, posiadamy dużą wiedzę w zakresie sprzętu audio-wideo, zmechanizowanego dużego i małego sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu telekomunikacyjnego, fotograficznego i akcesoriów do nich. Jesteśmy jednym z największych w Polsce partnerów handlowych takich firm, jak: Panasonic, Philips, Sony, AEG, Amica, Indesit, Electrolux, Whirlpool, LG, Samsung. Na pewno znajdziesz u nas sprzęt, który zaspokoi Twoje potrzeby.

Po trzecie, stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

 
Jeżeli odwiedzasz nasz Sklep Internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego Konta Klienta.