Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Dzień Matki - cross - 0524 - belka 1024x85

Optyka

Upewnij się, że masz już wszystko, co potrzebne do robienia doskonałych zdjęć

Jesteś pasjonatem zdjęć, a fotografia to Twoje powołanie? Wykonywaniem portretów zarabiasz na życie? A może szukasz swojej ścieżki kariery i chcesz spróbować swoich sił właśnie w fotografii? W niniejszej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie niezbędne do pracy narzędzia i akcesoria do obiektywów, dzięki którym będziesz fotografował szybciej, wygodniej i lepszymi efektami. Skompletuj je i wykonaj zdjęcie, które zapamięta cały świat!

Znajdź najlepszy obiektyw

Wśród dostępnych w dziale obiektywów znajdziesz zarówno modele stało ogniskowe, jak i zmienno ogniskowe. Dobierzesz je do posiadanego aparatu: lustrzanki bądź bezlusterkowca. Przygotowaliśmy dla Ciebie obiektywy różnego rodzaju, byś mógł wykonywać zdjęcia we wnętrzach i na zewnątrz, a także obiektom nieruchomym i pozostającym w ruchu. Zamiast uniwersalnego zoomu możesz wybrać obiektyw szerokokątny, standardowy, portretowy czy makro. Rób wyjątkowe zdjęcia obiektywem fisheye oraz super-tele.

Filtry i osłony do obiektywów

Rozszerz funkcjonalność swojego obiektywu, wykorzystując do tego specjalistyczne filtry do aparatu. Możesz zmiękczać nimi zdjęcia, ale także stosować inne efekty. Przetestuj trzy typy filtra polaryzacyjnego lub filtry UV. Na dworze i w miejscach silnie oświetlonych stosuj przesłony do obiektywów, by uniknąć prześwietlenia zdjęć. Korzystaj także z przesłon przednich i tylnych, które ochronią Twój obiektyw przed zarysowaniami, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, np. podczas przewożenia ich w torbie. Zastanów się, czy pracę ułatwią Ci akcesoria takie jak konwertery i telekonwertery bądź pierścienie pośrednie i adaptery. Je również znajdziesz w tym dziale. Nie wahaj się i przemień swój aparat w narzędzie do wykonywania zdjęć, które oddają emocje i chwytają za serce.
Więcej