Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
AGD - Haier - cashback nagroda - 0524- baner główny belka 1024x85px

Zamrażarki do zabudowy (9)

Zamrażarka Electrolux LUB3AE88S

Warianty produktu

Outlet od

1 325 zł

 • 77,45
  × 20 rat 0%

  Do sierpnia nie płacisz!

  77,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do sierpnia nie płacisz!
 • Outlet: od 1 325 zł
Zamrażarka Amica BZ138.4
 • Wymiary (GxSxW):  54 x 54 x 87,1 cm
 • Pojemność:  77 litrów
 • Roczne zużycie prądu:  212 kWh = 163,24 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  39 dB
Zobaczyłeś 9 z 9 produktów

Zamrażarki do zabudowy – estetyka i funkcjonalność

Twoja kuchnia lub restauracja mogą wyglądać maksymalnie elegancko, jeśli zamaskujesz większość sprzętów AGD. W tej kategorii znajdziesz wszelkie zamrażarki, które da się estetycznie zabudować dopasowanymi frontami i blatami. Sprawdź, który model nadaje się najlepiej.

Oddzielna lub dodatkowa zamrażarka

Oprócz lodówki w swojej kuchni z pewnością potrzebujesz zamrażarki. Możesz postawić na dwa oddzielne urządzenia, wygodnie rozdzielając je w pomieszczeniu lub zyskując dodatkowe miejsce na mrożonki. W tej kategorii sklepów RTV Euro AGD znajdziesz rozmaite zamrażarki do zabudowy, które sprawdzą się zarówno w domowych kuchniach, jak i barach czy restauracjach. Dzięki możliwości ich dopasowania do reszty wyposażenia pomieszczenia, będą one niewidoczne i świetnie odnajdą się w pożądanej przez Ciebie aranżacji.

Zamrażarki do zabudowy w RTV Euro AGD?

Wśród całego AGD do zabudowy dostępnego w sieci sklepów RTV Euro AGD znajdziesz zamrażarki różnych marek. Licząc na najwyższą jakość i trwałość sprzętu, możesz postawić na uznane firmy, specjalizujące się w produkcji tego typu urządzeń – np. Electrolux, Bosch czy Siemens. Wybierając model dla siebie, zwróć uwagę na najważniejsze parametry, jak np. klasę energetyczną czy liczbę półek, a także wymiary urządzenia. Zanim kupisz wymarzoną lodówkę i zamrażarkę do zabudowy, dowiedz się też, jak powinno się prawidłowo przechowywać pożywienie.
Więcej