liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Zamrażarka Electrolux LUB3AE88S
Zamrażarka Amica BZ2385.4DF
 • Wymiary (GxSxW):  54 x 54 x 177 cm
 • Pojemność:  200 litrów
 • Roczne zużycie prądu:  289 kWh = 222,53 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  41 dB
 • 2 46900

  Sugerowana cena producenta: 2 799 zł

 • 123,45
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  123,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Zobaczyłeś 12 z 12 produktów

Zamrażarki do zabudowy – estetyka i funkcjonalność

Twoja kuchnia lub restauracja mogą wyglądać maksymalnie elegancko, jeśli zamaskujesz większość sprzętów AGD. W tej kategorii znajdziesz wszelkie zamrażarki, które da się estetycznie zabudować dopasowanymi frontami i blatami. Sprawdź, który model nadaje się najlepiej.

Oddzielna lub dodatkowa zamrażarka

Oprócz lodówki w swojej kuchni z pewnością potrzebujesz zamrażarki. Możesz postawić na dwa oddzielne urządzenia, wygodnie rozdzielając je w pomieszczeniu lub zyskując dodatkowe miejsce na mrożonki. W tej kategorii sklepów RTV Euro AGD znajdziesz rozmaite zamrażarki do zabudowy, które sprawdzą się zarówno w domowych kuchniach, jak i barach czy restauracjach. Dzięki możliwości ich dopasowania do reszty wyposażenia pomieszczenia, będą one niewidoczne i świetnie odnajdą się w pożądanej przez Ciebie aranżacji.

Zamrażarki do zabudowy w RTV Euro AGD?

Wśród całego AGD do zabudowy dostępnego w sieci sklepów RTV Euro AGD znajdziesz zamrażarki różnych marek. Licząc na najwyższą jakość i trwałość sprzętu, możesz postawić na uznane firmy, specjalizujące się w produkcji tego typu urządzeń – np. Electrolux, Bosch czy Siemens. Wybierając model dla siebie, zwróć uwagę na najważniejsze parametry, jak np. klasę energetyczną czy liczbę półek, a także wymiary urządzenia. Zanim kupisz wymarzoną lodówkę i zamrażarkę do zabudowy, dowiedz się też, jak powinno się prawidłowo przechowywać pożywienie.
Więcej