Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
MW - SIS La Bonita - 0523 - belka 1200x100

Zestaw noży Gerlach 991A 6 elementów

4.8 157 opinii nr kat. 215695
Zestaw noży Gerlach 991A 6 elementów
  • Typ noża: uniwersalny , szefa kuchni, do pieczywa, do warzyw, kuchenny
  • Ostrze / rękojeść: stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
  • Przeznaczenie: do mięsa, do owoców i warzyw, do pieczywa, uniwersalne
  • Gwarancja: 24 miesiące
27900

Zestaw noży Gerlach Smart 6 elementów

4.9 21 opinii nr kat. 1279722
Zestaw noży Gerlach Smart 6 elementów

Dostępne różne warianty

Typ:  Blok czarny
Blok biały,  Blok ciemnoszary,  Blok szary
  • Typ noża: uniwersalny , szefa kuchni, Santoku, do warzyw, kuchenny
  • Ostrze / rękojeść: stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
  • Przeznaczenie: do mięsa, do owoców i warzyw, do ryb, uniwersalne, do wędlin
  • Gwarancja: 24 miesiące
16999
Zobaczyłeś 20 z 127 produktów

Noże kuchenne – wygoda codziennego gotowania

Ostre noże wysokiej klasy zmieniają jakość codziennego przygotowywania posiłków – szczególnie jeśli posiadasz modele odpowiednie do krojenia różnego rodzaju pożywienia. Dlatego też w tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie noże kuchenne, z którymi zyskasz możliwość podszkolenia swoich kucharskich umiejętności. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Noże kuchenne – dostępne rodzaje

Podstawowym rodzajem noży kuchennych są te do obierania i krojenia. Świetnie sprawdzają się w przypadku warzyw i owoców – dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale radzą sobie ze ściąganiem cienkich skórek i krojeniem żywności na drobne cząstki. Potrzebny Ci będzie także duży nóż do mięsa o sporej powierzchni, który nadaje się nawet do przekrajania mięsa o dużej ilości włókien. Noże do serów doskonale radzą sobie z nabiałem, a ponieważ najczęściej zakończone są specyficznym widelczykiem, pozwalają także na wygodne przenoszenie plastrów na talerzyk. Noże do filetowania umożliwiają natomiast wygodne oddzielanie mięsa od kości lub ości, czyniąc to zadanie naprawdę prostym. Niezwykle ważne w kuchni jest także krojenie pieczywa – aby zrobić to maksymalnie precyzyjnie wykorzystaj do tego także specjalny nóż kuchenny.

Zestawy noży kuchennych w RTV Euro AGD

W tym dziale znajdziesz noże kuchenne dostępne pojedynczo oraz w zestawach. Jeśli dopiero zaczynasz wyposażać swoją kuchnię, zdecyduj się właśnie na taki komplet, który zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie przygotowywania posiłków – zarówno tych podstawowych, jak i bardziej skomplikowanych. Szczególną popularnością cieszą się noże kuchenne w blokach – poza doskonałą funkcjonalnością wyróżniają się bowiem również efektownym wyglądem, więc stanowią ciekawy dodatek do nowoczesnej kuchni. Sprawdź także wybór naszych urządzeń AGD do kuchni!
Więcej
Ostatnia strona