Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Kuchnie wolnostojące

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07

Kuchnie wolnostojące – niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Wyposażając swoją kuchnię w kuchenkę wolnostojącą, stworzysz miejsce, w którym będziesz mógł przygotowywać posiłki dla całej rodziny. Zobacz, jakie modele zgromadziliśmy w ofercie sieci sklepów RTV Euro AGD!

Kuchnia gazowa, elektryczna czy indukcyjna?

Najważniejsze kryterium wyboru kuchenki to bez wątpienia sposób jej zasilania. W naszej ofercie znajdziecie: kuchenki gazowe, kuchenki elektryczne oraz kuchenki indukcyjne. Którą wybrać? Kuchenki elektryczne są najmniej wydajne, a przez to stosunkowo drogie w eksploatacji – na ich korzyść przemawia jednak wyjątkowo niska cena. Kuchenki wolnostojące z płytą gazową są tanie, a ich użytkowanie nie generuje wysokich kosztów. Warto też wspomnieć o tym, że można na nich stosować w zasadzie wszystkie rodzaje garnków. Kuchnie indukcyjne to najnowocześniejsze rozwiązanie, które zużywa mało energii i jest wyjątkowo bezpieczne. W RTV Euro AGD dostępne są również kuchenki gazowe z piekarnikiem elektrycznym. Wszystkie te rodzaje kuchenek znajdziesz w naszym sklepie – sprawdź to!

Jakie kuchenki wolnostojące znajdziesz w ofercie RTV Euro AGD?

Wybierając kuchnię wolnostojącą, powinieneś również upewnić się, że posiada piekarnik odpowiadający Twoim potrzebom. Możesz wybierać spośród modeli elektrycznych i gazowych. W obu przypadkach sprawdź przede wszystkim, czy urządzenie posiada termoobieg – ta funkcja w dużym stopniu wpływa bowiem na jakość wypieków. Jeśli w Twoim domu mieszkają dzieci, powinieneś też zadbać o ich bezpieczeństwo. Pomoże Ci w tym zastosowanie kuchni wolnostojącej z tzw. „zimnymi drzwiami” - zapobiegnie to oparzeniu na skutek nieopatrznego dotknięcia. Zobacz także pozostałe modele kuchenek, które znajdują się w ofercie sklepu RTV Euro AGD!
Więcej