Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - Raven - produkty na działkę, biwak lub kemping - 0424 - belka mobi
Karta podarunkowa - na dzień matki - belka 1024x85

Wagi łazienkowe (90)

Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 XMTZC05HM 150kg
  • Maksymalne obciążenie:  150 kg
  • Dokładność pomiaru:  50 g
  • Aplikacja mobilna:  tak
  • Pomiary:  tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI, zawartości wody
  • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,99 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 129 zł

  • Cena obowiązuje: 12.05.2024 - 02.06.2024

Waga Raven EW006X 180kg
  • Maksymalne obciążenie:  180 kg
  • Dokładność pomiaru:  100 g
  • Pomiary:  tkanki kostnej, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, zawartości wody
  • Funkcje dodatkowe:  pamięć 10 użytkowników, sterowanie dotykowe, wskazanie zalecanego, dziennego zapotrzebowania na kalorie , wskaźnik niskiego poziomu baterii, wskaźnik przeciążenia, wyświetlacz z podświetleniem
Zobaczyłeś 20 z 90 produktów

Waga łazienkowa jako istotny element w kontrolowaniu wagi

Waga łazienkowa to coraz częściej stały element wyposażenia każdej łazienki. Niegdyś masywna i mechaniczna, dziś potrafi zachwycić wyglądem, kolorystyką i funkcjonalnością. Przekonaj się, co poza kontrolą wagi ciała, oferują dzisiejsze modele. I który model warto wybrać?

Waga łazienkowa a zdrowie

Jeśli czynnie uprawiasz sport, dbasz o dietę i zdrowie nie jest Ci obojętne zwróć uwagę, czy waga posiada pomiar tkanki tłuszczowej. Dzięki tej opcji będziesz na bieżąco monitorować i kontrolować m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej lub wody w organizmie. Warto zauważyć, że modele elektroniczne pokazują wagę z ogromną dokładnością.

Jedna waga dla całej rodziny

Wagi łazienkowe coraz częściej posiadają również możliwość wprowadzenia danych kilku/kilkunastu użytkowników. Tym samym Ty i pozostali domownicy będziecie mogli monitorować swoją wagę na podstawie indywidualnych parametrów, tj. wzrostu, wieku czy płci. Pozwoli to na dostęp do zapamiętanych wyników w Twoim profilu. Wystarczy ustawić je tylko raz. Warto zauważyć, że niektóre urządzenia współpracują z dedykowanymi dla nich aplikacjami, co zwiększa możliwości związane z utrzymaniem zdrowego trybu życia.

Aspekty wizualne nowoczesnej wagi łazienkowej

Z uwagi na szeroki wachlarz dostępnych produktów, bez problemu dobierzesz taką wagę, która nie tylko będzie praktycznym, ale również dekoracyjnym elementem Twojej łazienki. Oprócz eleganckich szklanych wag, znajdziesz wagi drewniane. Kontroluj wagę ciała z urządzeniem, które zachwyca swoim wykończeniem.
Więcej
Ostatnia strona