liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : JBL
Soundbar JBL "BAR 1300 11.1.4 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos DTX
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Liczba kanałów:  11.1.4
 • Subwoofer w zestawie:  bezprzewodowy
 • Moc:  1170 W
 • Łączność bezprzewodowa:  Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
 • DEFAULT
  5 49900
 • 183,30
  × 30 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  183,30
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Soundbar JBL BAR 1000 7.1.4 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos DTS X
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Liczba kanałów:  7.1.4
 • Subwoofer w zestawie:  bezprzewodowy
 • Moc:  880 W
 • Łączność bezprzewodowa:  Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
 • DEFAULT
  4 29900
 • 143,30
  × 30 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  143,30
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Zobaczyłeś 8 z 8 produktów
Soundbar JBL to zewnętrzne urządzenie audio, które podłącza się do telewizora, aby wzmocnić dźwięk z filmów czy seriali. Składa się zwykle z kilku elementów i sprawia, że nawet bez kina domowego można odbierać przestrzenny dźwięk w bardzo wysokiej jakości. Soundbar JBL cechuje łatwość obsługi i możliwość szybkiego podłączenia do telewizora. W zależności od wybranego modelu można połączyć go z telewizorem przewodowo lub bezprzewodowo. Soundbary JBL mogą być wyposażone w takie złącza jak HDMI, USB lub Ethernet. Do uruchomienia bez kabla stosuje się technologię Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast czy AirPlay 2.

Niektóre modele są kompatybilne z systemami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa czy Asystent Google. Jakość dźwięku zależy w dużej mierze od liczby głośników w soundbarze JBL. Kanały oznacza się cyframi, które wskazują na to, ile jest głośników i czy w zestawie jest jeszcze dodatkowy głośnik do niskich częstotliwości. To dlatego możesz spotkać się z takim oznaczeniem jak soundbar 2.1, czyli model z dwoma głośnikami i subwooferem. Z kolei pozbawiony niskotonowego przetwornika soundbar 5.0 ma natomiast aż pięć głośników.

Soundbary JBL – zastosowanie

Soundbary JBL wykorzystuje się przede wszystkim w domowym zaciszu, kiedy widzom zależy na tym, aby dźwięk dochodzący z telewizora był jak najlepszy i jak najbardziej oddawał klimat oglądanej produkcji. Urządzenie wzmacniające dźwięk jest w stanie zapewnić niemal kinowe wrażenia, szczególnie jeśli zestawi się je ze sporych rozmiarów ekranem. Na uwagę zasługują soundbary z Dolby Atmos, czyli wyposażone w technologię używaną w profesjonalnych kinach. Polega ona na tym, że dźwięk podąża razem za obiektem na ekranie i dlatego możesz mieć wrażenie, jakby pociąg widziany w filmie naprawdę obok Ciebie przejechał. Niektóre soundbary JBL umożliwiają obsługę aplikacji muzycznych, takich jak np. Spotify, więc świetnie sprawdzą się podczas imprezy czy na co dzień. Dzięki temu możesz słuchać swoich ulubionych utworów w wyjątkowej jakości.

Modele soundbarów JBL

Soundbary JBL to dość różnorodne modele, szczególnie pod względem technologicznym. Design urządzeń zbyt mocno się od siebie nie różni, ponieważ każdy sprzęt charakteryzuje się minimalizmem i nowoczesnością. Poszczególne serie mają sporo ciekawych funkcji, np. da się je obsługiwać za pomocą smartfona, można je zamontować na ścianie (to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca na meblach i ukrycie sekretu genialnego dźwięku) czy też są zgodne z formatem 4K. Zaawansowane urządzenia typu soundbar 5.1 są wyposażone w technologię dźwięku MultiBeam, która odpowiada za to, aby głos z telewizora wypełniał całe pomieszczenie. Niezależnie od tego, jak duży jest Twój salon i z którego miejsca oglądasz film, dźwięk jest równie dobrze słyszalny.

Cena soundbara JBL

Jak często bywa z tego typu sprzętami, ceny soundbarów JBL są dość zróżnicowane. Wszystko zależy od konkretnego modelu – jego funkcji, liczby kanałów czy typu łączności. Modele typu soundbar 5.1.4 mogą być nawet kilkukrotnie droższe niż takie, które mają mniej wbudowanych głośników i nie mają żadnych dodatkowych kanałów do niskich częstotliwości. Soundbary JBL mają tę przewagę nad kinami domowymi, że zajmują o wiele mniej miejsca, a jakość dźwięku właściwie nie odbiega od tej emitowanej przez duże głośniki. Dzięki temu nawet droższe modele cieszą się popularnością wśród miłośników emocjonujących seansów.   

Więcej