Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - słuchawki Edifier - dzień dziecka - 0524 - 396x116
Drugi produkt 33% taniej - 230524 - belka 1024x85

Słuchawki JBL (67)

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune Flex Douszne Bluetooth 5.2 Czarny

Dostępne kolory

 • Budowa słuchawek:  douszne, True Wireless
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / nie
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • 16,45
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  16,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune Flex Douszne Bluetooth 5.2 Biały

Dostępne kolory

 • Budowa słuchawek:  douszne, True Wireless
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / nie
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Biały
 • 16,45
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  16,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 67 produktów
Słuchawki JBL to bardzo duża grupa różnorodnych urządzeń. Znajdują się wśród nich modele nauszne, douszne, a także dokanałowe. Można je podzielić także na przewodowe i bezprzewodowe. Niektóre słuchawki bezprzewodowe JBL mają możliwość podłączenia kabla ze złączem 3,5 mm. Znaczna część charakteryzuje się zamkniętą konstrukcją, a niektóre mają zaczepy na uszy czy pałąki na szyję. Wiele modeli słuchawek JBL jest wyposażonych w technologię True Wireless. Oznacza to, że mają one etui ładujące i można z nich korzystać nawet w dwie osoby jednocześnie. Wystarczy przekazać komuś jedną ze słuchawek, by cieszyć się wspólnym seansem czy słuchać razem muzyki. Jeśli chodzi o łączność bez kabla, dominują słuchawki Bluetooth JBL. Szybko parują się ze smartfonem czy tabletem i pozwalają na odbiór dźwięku nawet 10 metrów od urządzenia. Ponadto na uwagę zasługuje zróżnicowany design modeli JBL. Słuchawki występują nie tylko w klasycznych białych i czarnych odcieniach, ale także w nieco bardziej niekonwencjonalnych kolorach, takich jak czerwień, róż, pomarańcz czy niebieski.

Zastosowanie słuchawek JBL

Słuchawki JBL znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach. Gracze czy streamerzy cenią sobie szczególnie słuchawki JBL nauszne, połączone wygodnym pałąkiem. Mają one miękkie poduszki na nausznikach, dzięki czemu pozwalają na wielogodzinne użytkowanie bez uczucia dyskomfortu. Wśród nich znajdują się również modele wykonane z myślą o dzieciach. Słuchawki JBL douszne to natomiast częsty wybór wśród osób lubiących aktywny tryb życia. Pozwalają one na komfortowe treningi zarówno na siłowni, jak i w terenie. Można w nich podnosić ciężary, truchtać po parku, a nawet pływać. W przypadku słuchawek na trening warto zwrócić uwagę na to, by były one odporne na wodę. Dzięki temu nie uszkodzi ich ani pot, ani deszcz. Niektóre modele są odporne również na pył. Poza sportowcami i gamerami ze słuchawek JBL korzystają osoby, które po prostu lubią na co dzień posłuchać muzyki w autobusie czy na spacerze. Uniwersalne modele świetnie sprawdzają się także do oglądania filmów i seriali na urządzeniach przenośnych i nie tylko.

Ciekawe funkcje słuchawek JBL

Ze względu na to, że niemal wszystkie słuchawki JBL mają wbudowany mikrofon, można za ich pośrednictwem prowadzić rozmowy telefoniczne. Niektóre z nich umożliwiają dodatkowo korzystanie z asystentów głosowych, takich jak Asystent Google, Siri czy Bixby. Bardzo pożądaną wśród miłośników głębokiego brzmienia funkcją jest aktywna redukcja szumów. Sprawia ona, że dźwięki otoczenia są tłumione na rzecz lepszego odbioru dźwięku ze słuchawek. W przypadku części modeli da się bezpośrednio sterować odtwarzaną muzyką czy podcastem, bez korzystania ze smartfona. Jeśli zależy Ci na krótkim czasie zasilania, warto poszukać modeli wyposażonych w funkcję szybkiego ładowania. Tryb Smart Ambient pozwala na jednoczesne odbieranie wysokiej jakości dźwięku ze słuchawek i kontrolę nad tym, co dzieje się dookoła. Niektóre słuchawki JBL da się ładować indukcyjnie, a także sterować nimi za pośrednictwem aplikacji My JBL Headphones. Technologia JBL Pure Bass zapewnia natomiast doskonały odbiór niskich tonów w utworach muzycznych.

Słuchawki JBL – ceny

Zarówno słuchawki przewodowe JBL, jak i modele bez kabla występują w wielu różnych wariantach cenowych. Zwykle te pierwsze są jednak nieco tańsze, ponieważ nie wykorzystują technologii parowania z innymi urządzeniami. Wystarczy je tylko połączyć przewodem. Na cenę słuchawek duży wpływ ma to, ile czasu są w stanie funkcjonować po jednym pełnym naładowaniu. Czasami jest to kilka, a czasami kilkadziesiąt godzin, więc warto zwracać na to uwagę. Na wzrost ceny mają wpływ także takie funkcje dodatkowe, jak ładowanie w standardzie Qi czy wodoszczelność. Koszt może być zależny również od czułości nadawanego dźwięku. Niektóre słuchawki JBL można kupić na raty. Warto też na bieżąco śledzić zakładkę z promocjami, szczególnie gdy zakup nie jest konieczny natychmiast.  
Więcej
Ostatnia strona