Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07
Zestaw stereo Denon RCD-N10 Czarny, Wilson RAPTOR 5 Czarny
Kolor kolumn: 
Czarny
  • Liczba kanałów: 2.1
  • Moc na kanał: 65 W
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2
  • Złącza: optyczne x2, USB x1, audio x1, Pre Out, Ethernet
3 54900
Raty

RRSO 0%

118,30 zł x 30 rat 0%

Zestaw stereo Denon RCD-N10 Biały, Wilson RAPTOR 5 Biały
Kolor kolumn: 
Biały
  • Liczba kanałów: 2.1
  • Moc na kanał: 65 W
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2
  • Złącza: optyczne x2, USB x1, audio x1, Pre Out, Ethernet
3 74900
Raty

RRSO 0%

124,97 zł x 30 rat 0%

Oferta tylko w sklepie

stacjonarnym

Zobaczyłeś 20 z 32 produktów

Zestawy stereo, dzięki którym muzyka brzmi tak, jak powinna

Cenisz dźwięk wysokiej jakości? Chcesz, aby Twoje ulubione utwory muzyczne pozbawione były szumów i zakłóceń, a basy spełniały swoją funkcję? Powinieneś zadbać o wybór właściwego sprzętu do odtwarzania muzyki. Sprawdź, jakie zestawy stereo możemy Ci zaoferować.

Najlepsze zestawy stereo do domu

Zestawy stereo to najlepsze rozwiązanie do uzyskania dźwięku, na jakim Ci zależy. Składa się z odpowiednio dobranych kolumn głośnikowych: podłogowych lub podstawkowych, źródła dźwięku: aplitunera oraz przewodów koniecznych do połączenia elementów. Czasem pojawia się także wzmacniacz. Jeśli wybierzesz zestaw audio z głośnikami podłogowymi, umieść je co najmniej 20 cm od ściany. W ten sposób sprawisz, że dźwięk będzie lepszy, bo głębszy. Im większe, tym lepiej – dźwięk bez trudu wypełni pomieszczenie. W mniejszych pokojach oraz w mieszkaniach w blokach wystarczające będą modele mniejsze, a nawet podstawkowe – przeznaczone do umieszczania na meblach i zabierające znacznie mniej miejsca.

Funkcje zestawów audio HiFi

W zależności od tego, jaki zestaw audio HiFi wybierzesz, poza standardowym odtwarzaniem dźwięku możesz liczyć na szereg dodatkowych opcji. Połączenia Wi-Fi, DLNA, AirPlay czy Bluetooth pozwolą Ci na przesyłanie muzyki z różnego rodzaju urządzeń, np. telefonu. Wbudowane w aplituner złącze USB ułatwi Ci słuchanie piosenek nagranych na pendrive lub MP3. Nowoczesne zestawy audio mają możliwość sterowania nimi za pomocą smartfona lub tabletu. Możesz także zaktualizować ich oprogramowanie, by korzystać z najświeższych udogodnień. Ustal, na jakich funkcjach Ci zależy, a bez trudu znajdziesz w sklepie RTV Euro AGD urządzenie, które je ma.
Więcej