Ranking robotów sprzątających – najlepsze odkurzacze automatyczne – jaki wybrać?

Ranking robotów sprzątających – najlepsze odkurzacze automatyczne – jaki wybrać?

Najlepsze odkurzacze automatyczne to najlepsi przyjaciele domu. Ranking robotów sprzątających wygrywają modele za parę tysięcy złotych, lecz pokazujemy także urządzenie w cenie poniżej tysiąca. Oczywiście, im drożej, tym więcej pomysłowych funkcji, tym mądrzejsze poruszanie się po mieszkaniu i – co najważniejsze – tym skuteczniejsze sprzątanie. Wszystkie produkty łączą się z telefonem i mogą być obsługiwane głosem. Jaki robot sprzątający wybrać? Zapraszamy do lektury.

  
Xiaomi Robot Vacuum S10+
1 miejsce Xiaomi Robot Vacuum S10+
Ocena:9.5 / 10
1 649 zł
Zobacz recenzję
iRobot Roomba Combo
2 miejsce iRobot Roomba Combo
Ocena:9.0 / 10
1 029 zł
Zobacz recenzję
Xiaomi Robot Vacuum S10
3 miejsce Xiaomi Robot Vacuum S10
Ocena:9.5 / 10
999 zł
Zobacz recenzję
iRobot Roomba i7 i iRobot Roomba i7+
4 miejsce iRobot Roomba i7 i iRobot Roomba i7+
Ocena:9.0 / 10
1 899 zł
Zobacz recenzję
Dreame L10s Ultra
5 miejsce Dreame L10s Ultra
Ocena:10.0 / 10
3 599 zł
Zobacz recenzję
Roborock S8
6 miejsce Roborock S8
Ocena:8.5 / 10
2 299 zł
Zobacz recenzję
iRobot Roomba J7+
7 miejsce iRobot Roomba J7+
Ocena:8.5 / 10
3 499 zł
Zobacz recenzję
Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987
8 miejsce Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987
Ocena:8.0 / 10
2 799 zł
Zobacz recenzję
Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+
9 miejsce Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+
Ocena:8.5 / 10
3 599 zł
Zobacz recenzję
Beko RoboSmart VRR70214VB
10 miejsce Beko RoboSmart VRR70214VB
Ocena:8.5 / 10
1 179 zł
Zobacz recenzję
1

Xiaomi Robot Vacuum S10+

Ocena naszego eksperta:
9.5 / 10
 • Duża moc ssąca
 • Skuteczne odkurzanie
 • Obrotowe dyski mopujące
 • Wysokość 9,7 cm

 

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze roboty sprzątające nie tylko odkurzają, ale też mopują podłogi. Dmuchawa ssąca o mocy 4000 Pa w Xiaomi Robot Vacuum S10+ skutecznie i wydajnie sprząta mieszkanie. Mamy do wyboru 4 poziomy ustawień mocy. Robot działa do 2 godzin na jednym ładowaniu w trybie standard. Bardzo skutecznie działają nakładki mopujące. To dwa obrotowe dyski, które obracają się z dużą prędkością, symulując ruch ręcznego szorowania. Wygodny jest także zbiornik na wodę o pojemności 200 ml – nie trzeba go często uzupełniać.

Za sprawne poruszanie się robota odpowiada kamera laserowa LDS LiDAR, a dzięki licznym czujnikom Xiaomi Robot Vacuum S10+ sprawnie rozpoznaje i omija przeszkody. Margines błędu robota wynosi nie więcej niż 5 mm między rzeczywistą a wykrytą odległością. Taka wartość oznacza, że robot nie utknie nawet przy słabym oświetleniu. Bez obaw o zamoczenie dywanu – odpowiedni czujnik wykrywa krawędź dywanu i każe robotowi unikać tego miejsca. Sterujemy za pomocą aplikacji Xiaomi/Mi Home, w której ustawimy także harmonogram sprzątania. To bardzo mocny i skuteczny odkurzacz, który także mopuje podłogi. Do pełni szczęścia brakuje jedynie stacji czyszczącej.

Czas pracy/Czas ładowania  120 min / 360 min
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / tak, funkcja
Czujniki  antykolizyjny, laserowy, uskoku podłoża
Stan doskonały
? Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
1 575 zł
Stan dobry
? Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
1 493 zł
2

iRobot Roomba Combo

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
robot sprzątający iRobot Roomba Combo Funkcja mopowania 68dB
 • Mopowanie i odkurzanie
 • Wygodna aplikacja
 • Precyzyjne mapowanie


Powszechnie wiadomo, że najlepsze odkurzacze automatyczne to takie, które jednocześnie odkurzają i mopują. Do takich należy iRobot Roomba Combo. Samojeżdżący dysk czyszczący pracuje w dwóch trybach odkurzania oraz trzech trybach mopowania. Wyróżnia się niskim profilem, który wynosi 7,9 cm, co pozwala na swobodny wjazd pod standardowe szafki. Wyjątkowa jest też aplikacja iRobot Home, która gwarantuje prostą obsługę urządzenia, planowanie harmonogramu i ustawianie stref zagrożenia, gdzie robot nie powinien się zbliżać – np. nisko osadzona rurka ogrzewania.

Za wysokie wyniki sprzątania odpowiadają między innymi szczotka do odkurzania w kształcie litery V oraz duża moc ssania. Nawet najlepsze roboty sprzątające mają wady, a do takich należy brak mapowania w iRobot Roomba Combo. Jednak robot porusza się po mieszkaniu bardzo sprawnie, dzięki inteligetnej nawigacji liniowej, która jest bardzo czuła i precyzyjna. Podobnie jak czujniki krawędzi, odległości i inne potrzebują choć trochę światła w pomieszczeniu, aby pracować bez problemu. Okrągła Roomba ma aż dwa „wąsiki”, które zamiatają zanieczyszczenia z kątów wprost do środka robota.

Czas pracy/Czas ładowania  110 min / 240 min
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / nie
Ładowanie i wznawianie sprzątania  nie
Czujniki  antykolizyjny, krawędzi, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, przeszkód, uskoku podłoża
1 029 zł
RATY:
51,45 zł x 20 rat 0%
Raty tylko w sklepie stacjonarnym
3

Xiaomi Robot Vacuum S10

Ocena naszego eksperta:
9.5 / 10
 • Pojemna bateria
 • Mopuje i odkurza
 • Pojemność zbiornika na kurz


Na ostatnim miejscu na podium rankingu robotów sprzątających znajduje się Xiaomi Robot Vacuum S10 z funkcją mopowania. Na uwagę zasługują precyzyjna nawigacja (czujnik LDS jest umieszczony na wysepce robota jak na czołgu) oraz innowacyjny sposób poruszania się po pomieszczeniu – dysk sprzątający trasą w kształcie litery Y patroluje podłogi. A wysoka moc ssącą, która sięga aż 4000 Pa, skutecznie odkurzy każdy rodzaj podłóg. Pojemna bateria 3200 mAh pozwala na ciągłą pracę urządzenia do 130 minut na jednym ładowaniu. To cechuje najlepsze roboty sprzątające!

Czołgowy dysk sprzątający, żeby zwiększyć efekty mopowania, trzyma się alfabetu, i jego trasa myjąca podłogi przybiera kształt litery S. Za sprawne i równomierne wydawanie wody odpowiada inteligentny zbiornik na wodę. Robotem Xiaomi Robot Vacuum S10 sterujemy za pomocą aplikacji Mi Home. Nawet najlepsze roboty sprzątające mają wady – w tym przypadku jest to dość mały zbiornik na kurz o pojemności 0,3 l. Plusem jest natomiast współpraca z asystentami głosowymi – Google i Alexa.

4

iRobot Roomba i7 i iRobot Roomba i7+

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
robot sprzątający iRobot Roomba i7 Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
 • Precyzyjne mapowanie
 • Wygodna aplikacja
 • Dokładne sprzątanie


Panuje powszechne przekonanie, że najlepsze odkurzacze automatyczne to produkty amerykańskiej firmy. iRobot Roomba i7, bo o nim mowa, wyróżnia się przede wszystkim dziesięciokrotnie większą mocą ssącą od swojego poprzednika z serii 600, ale także zdolnościami adaptacyjnymi – mapowanie przestrzeni i uczenie się nowych miejsc. A wersja z „plusikiem” w nazwie (iRobot Roomba i7+) ma bazę czyszcząco-ładującą z systemem odkurzania kurzu i śmieci z robota. To wygodny i higieniczny sposób na oczyszczanie urządzenia! W teorii nic nie musisz robić przez parę miesięcy. Robot patroluje podłogi w poszukiwaniu kurzu, zbiera wszystkie zanieczyszczenia, a gdy zapełni pojemnik – wraca do bazy. Tam automatycznie wszystkie zanieczyszczenia zostają wessane do pojemnego worka na śmieci w stacji, a robot wyjeżdża i kontynuuje pracę tam, gdzie ją przerwał.

Miejsce czwarte w rankingu robotów sprzątających zajmuje ze względu na swoją cenę, która może czasami odstraszać, ale Roomby uważa się za najlepsze roboty sprzątające. Konstrukcyjnie przypomina najlepsze odkurzacze automatyczne, tyle że o bardziej tradycyjnym, okrągłym kształcie. Też ma dwie gumowe szczotki wciągające, podobnie skanuje i mapuje przestrzeń, wykrywa zabrudzenia, automatycznie zwiększa moc. Warto zaznaczyć, że aplikacja iRobot Home zapamięta aż 10 planów pięter.

Czas pracy/Czas ładowania  75 min / 180 min
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / tak, funkcja
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  akustyczny, antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Automatyczne opróżnianie pojemnika :
nie
5

Dreame L10s Ultra

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
robot sprzątający Dreame L10s Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia 59dB
 • Skuteczne mopowanie
 • Mycie i suszenie nakładek mopujących
 • Automatyczne uzupełnianie wody
 • Skuteczne odkurzanie

 

Piąte miejsce w rankingu robotów sprzątających zajmuje jeden z najmocniejszych produktów marki Dreame – L10s Ultra. Ma moc 5300 Pa, gumową turboszczotkę umieszczoną centralnie pod odkurzaczem, która dokładnie zbiera zabrudzenia, oraz dodatkową szczotkę boczną, która zamiata kurz wprost do szczotki głównej. Pod „pancerzem” znajdziemy także dwa dyski mopujące.

Na uwagę zasługuje precyzyjna nawigacja – technologia LiDAR (połączenie lasera z teleskopem) oraz algorytm SLAM tworzą edytowalną mapę 3D. W połączeniu z licznymi czujnikami (krawędzi, uskoku podłoża, przeszkód) generuje bardzo dokładne mapy pomieszczeń do trzech pięter. Dzięki nim porusza się po mieszkaniu bez problemów, nawet w nieoświetlonych pomieszczeniach. Dreame wyniósł mopowanie na zupełnie nowy poziom. Dwa dyski mopujące obracają się z prędkością 180 rpm, a pojemność zbiornika na czystą wodę wynosi 80 ml. Co więcej, stacja dokująca ma pojemnik na wodę o pojemności 2,5 l i automatycznie uzupełnia wodę w robocie! To cechuje najlepsze odkurzacze automatyczne.

Rzecz absolutnie wyjątkowa – Dreame L10s Ultra ma system automatycznego czyszczenia nakładek mopujących! Po zakończeniu sprzątania robot wraca do stacji i po mniej więcej dwóch godzinach nakładki zostaną umyte i wysuszone gorącym powietrzem! Takie funkcje mają tylko najlepsze roboty sprzątające.

6

Roborock S8

Ocena naszego eksperta:
8.5 / 10
 • Skuteczne mopowanie
 • Wysoka wydajność
 • Czujniki ultradźwiękowe

 

Miejsce szóste w naszym rankingu robotów sprzątających zajmuje Roborock S8. Charakteryzuje się wysoką mocą ssania, która wynosi 6000 Pa. Podwójne gumowe szczotki ze specjalną żebrowaną konstrukcją sprzątają wszystkie zanieczyszczenia, a także redukują wplątane w nie kłębki włosów. Dodatkowa szczotka boczna zamiata zanieczyszczenia – nawet z kątów – wprost pod odkurzacz. A funkcja mopowania za pomocą sonicznych wibracji (!) skutecznie myje podłogi i nadaje im blask.

Na uwagę zasługuje też funkcja dokładnego czyszczenia dywanów – Carpet Boost+. W porównaniu z poprzednią wersją tego modelu usuwa sierść i włosy z dywanów do 30% skuteczniej. Nawet najlepsze roboty sprzątające nie mogą się pochwalić takim wynikiem.

Jak wszystkie najlepsze roboty sprzątające Roborock S8 jest sterowany za pomocą aplikacji, w której ustawimy strefy z zakazem wjazdu, a także zaznaczymy na przykład, w którym miejscu leży dywan lub stoi stół. Ustawimy w niej również harmonogram sprzątania i mopowania. Roborock S8 mapuje pomieszczenia w 3D! To jeszcze bardziej zwiększa precyzję sprzątania. Co więcej, możemy ustawić aż do czterech pięter domu i zapisać je w aplikacji. Roborock S8 występuje w dwóch kolorach – czarnym i białym.

 

Czas pracy/Czas ładowania  180 min /
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / tak, funkcja
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża
Kolor:
czarny
7

iRobot Roomba J7+

Ocena naszego eksperta:
8.5 / 10
robot sprzątający iRobot Roomba J7+ Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
 • Precyzyjne mapowanie pomieszczeń
 • Automatyczna stacja czyszcząco-ładująca
 • Wydajność akumulatora


Jeśli ktoś jeszcze wątpił, że najlepsze roboty sprzątające to amerykańskie Roomby, model iRobot Roomba J7+ pozbawi go wszelkich złudzeń! Odkurza i automatycznie opróżnia zbiornik na kurz. Ranking robotów sprzątających docenia takie funkcje!

Oprócz odkurzania robot także mapuje. I to bardzo precyzyjnie. To jest jedna z największych zalet produktów iRobot, dzięki której dominują w rankingu robotów sprzątających. Tworzenie map, stawianie wirtualnej ściany, stref wjazdu i zakazu wjazdu, stref tylko odkurzania – możliwości w aplikacji jest mnóstwo.

Można śmiało stwierdzić, że iRobot Roomba J7+ wymiata! Kurz z narożników za pomocą szczotki bocznej. Roomby to po prostu najlepsze roboty sprzątające, które cechują się wysoką skutecznością i precyzyjnym mapowaniem przestrzeni. Minus? Użytkownicy skarżą się na nie najwyższą wydajność i żywotność akumulatora.

Czas pracy/Czas ładowania  75 min / 180 min
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / nie
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Automatyczne opróżnianie pojemnika :
tak
8

Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987

Ocena naszego eksperta:
8.0 / 10
robot sprzątający Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987 Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 60dB
 • Bardzo duża moc ssąca
 • Dokładne poruszanie się dzięki licznym czujnikom
 • Intuicyjna aplikacja
 • Wysokość 10 cm

 

Najlepsze roboty sprzątające cechuje multifunkcjonalność. I taki właśnie jest Tefal Xplorer Serie 95 RG7987. Robot odkurza oraz mopuje. Dzięki zaawansowanej technice silnik odkurzacza pracuje z mocą ssącą 12 000 Pa! To ogromna siła, dzięki której nawet poważne zabrudzenia znikną z podłogi. Pomimo tak dużej mocy jest wyjątkowo cichy – emituje jedynie 60 dB. To mniej więcej poziom rozmowy lub pracy w biurze. 

Odkurzacz automatyczny Tefal ma dwie szczotki boczne, żeby zmaksymalizować proces czyszczenia. Potrafi zapamiętać do 4 inteligentnych map, co przydaje się w przypadku wielokondygnacyjnych budynków lub rozplanowanych w sposób, który uniemożliwia swobodny przejazd odkurzacza pomiędzy pomieszczeniami.

O precyzję tych map dbają kamera laserowa oraz dodatkowa kamera boczna ToF, która odpowiada za ruch odkurzacza wzdłuż ścian. Ósme miejsce w rankingu robotów sprzątających to wynik wysokiej konstrukcji odkurzacza, który ma 10 cm. Niestety to uniemożliwia wjazd pod szafki czy kanapy. To najmocniejszy model z serii robotów sprzątających marki Tefal. W zestawie znajdziemy 3 wymienne elektroszczotki, 3 ściereczki mopujące, nakładkę mopującą i akcesorium do mopowania.

Satysfakcja gwarantowana Testuj 30 dni 
Czas pracy/Czas ładowania  225 min / 240 min
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / tak, funkcja
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, zabezpieczenie przy podnoszeniu
9

Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+

Ocena naszego eksperta:
8.5 / 10
 • Skuteczne mopowanie
 • Mycie i suszenie nakładek mopujących
 • Automatyczne uzupełnianie wody
 • Skuteczne odkurzanie

 

Na dziewiątym miejscu w rankingu robotów sprzątających znajduje się Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+. Robot odkurza i myje podłogi, a za sprawą stacji czyszcząco-ładującej automatycznie opróżnia zbiornik na kurz, a także myje dyski mopujące i suszy je gorącym powietrzem! Co więcej, stacja automatycznie uzupełnia poziom wody w robocie – to prawdziwa stacja All-in-one!

Za sprawą zaawansowanego systemu rozpoznawania i unikania przeszkód – S-Cross Al – robot bez większego wysiłku sunie po podłodze i niestraszne mu są przeszkody w postaci mebli, przedmiotów na podłodze czy dywanów. Dzięki kamerze AI rozpoznaje takie przedmioty jak przewody zasilające, kapcie, wentylatory, wagi podłogowe czy buty. Ultradźwiękowe rozpoznawanie dywanów błyskawicznie wykrywa dywan na drodze robota i natychmiast podnosi nakładki mopujące.

Moc ssąca wynosi 4000 Pa, a czas pracy na baterii – do 120 min (ale robot wraca, żeby sią naładować, jeśli nie skończył sprzątania). Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+ ma specjalny system inteligentnego podawania wody dla nieprzerwanego mopowania, a podłogi myje za pomocą dwóch dociskowych dysków obrotowych. Jak wszystkimi najlepszymi robotami sprzątającymi sterujemy nim za pomocą aplikacji, w której ustawimy także harmonogramy sprzątania i bezpieczne strefy.

 

10

Beko RoboSmart VRR70214VB

Ocena naszego eksperta:
8.5 / 10
 • Sprawnie porusza się po mieszkaniu
 • Skuteczne odkurzanie
 • Pasywne mopowanie

 

Beko RoboSmart VRR70214VB to robot sprzątający o mocy 2700 Pa, który nie tylko dokładnie odkurzy podłogi, ale także je umyje. Nakładki mopujące są niestety nieruchome i pasywnie myją podłogi. Pojemny akumulator pozwala na blisko 2,5 godziny pracy na jednym ładowaniu w trybie cichym i 70 minut w trybie maksymalnym. Pośrodku mamy też całkiem dobre wyniki – 120 minut w trybie standard i 80 minut w trybie mocnym.

Beko dysponuje ponad 20 czujnikami, dzięki którym mapuje przestrzeń w zakresie 360°. To pozwala mu na stworzenie dokładnej mapy i skuteczne poruszanie się po mieszkaniu. W przyjaznej aplikacji ustawisz nie tylko harmonogram pracy czy strefy z zakazem wjazdu i wirtualne ściany, ale także poziom mocy ssania i poziom nawilżenia nakładek mopujących. Możesz stworzyć do 5 różnych map pomieszczeń – funkcja przydatna np. w kilkupiętrowych domach. Ważne info dla alergików – o jakość wydmuchiwanego powietrza dba filtr HEPA.

 

Czas pracy/Czas ładowania  150 min / 240 min
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / tak, funkcja
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  antykolizyjny, krawędzi, odległości, optyczny, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Automatyczne opróżnianie pojemnika :
nie
Kolor:
czarny

 

Najlepsze odkurzacze automatyczne


Najlepsze odkurzacze automatyczne to urządzenia, które uwolnią cię od przykrego obowiązku odkurzania mieszkania. To najlepszy wybór, jeśli chcemy zachować czystość pomieszczenia, a nie mamy czasu na codzienną pielęgnację. Co więcej, najlepsze roboty sprzątające to takie, które nie tylko odkurzają, ale również myją podłogi. To urządzenia dwa w jednym łączące cechy odkurzacza i mopa automatycznego.

Najlepsze roboty sprzątające powinny precyzyjnie mapować przestrzeń i tworzyć mapy mieszkania. Ponadto wyjątkowe modele aktualizują mapę za każdym razem podczas odkurzania – to pozwala im być na bieżąco i sprawnie odkurzać cała podłogę. Im więcej czujników, tym większa szansa na bezproblemową jazdę po mieszkaniu. Antykolizyjne to absolutna podstawa, czujniki krawędzi i uskoku podłoża zyskują na popularności, a czujniki kurzu – wykrywające zabrudzone miejsca – czy czujniki przeciw zaplątaniu w kable to cechy produktów z najwyższej półki.

Warto się też zastanowić nad systemem automatycznego opróżniania pojemnika odkurzacza. Znajduje się on w specjalnej bazie/stacji ładująco-czyszczącej, która bez naszego udziału opróżnia zbiornik odkurzacza do specjalnego, pojemnego worka. Ten opróżniamy co miesiąc lub dwa, w zależności od intensywności sprzątania.

 

Ranking robotów sprzątających – podsumowanie


W tekście porównaliśmy najlepsze modele w tym roku i opisaliśmy ich parametry. Zanim zdecydujesz, zapoznaj się ze wszystkimi cechami i wybierz urządzenie, które w pełni cię zadowoli. A ono samodzielnie zadba o lśniące czystością podłogi. Mamy nadzieję, że nasz ranking najlepszych odkurzaczy automatycznych pomoże ci dokonać właściwego wyboru.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wybrać odpowiedni model do twojej przestrzeni, przeczytaj koniecznie nasz poradnik, z którego dowiesz się, jaki odkurzacz automatyczny kupić, aby sprzątanie było przyjemnością.

 

Zainteresowany zakupem odkurzacza? Sprawdź inne nasze rankingi z tej kategorii. Wśród nich znajdziesz takie zestawienia, jak:

Najlepsze odkurzacze pionowe

Najlepsze odkurzacze bezworkowe

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe

Najlepsze odkurzacze piorące

Najlepsze odkurzacze wodne

Najlepsze odkurzacze workowe 

Zobacz także: Roboty sprzątające
Czy ten ranking był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!