Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - Sony - SB taniej - 0524 - belka mobi 396x116
Raty - Do 50 rat 0% i do sierpnia nie płacisz - 232024 - belka 1024x85

Telewizory LG (51)

Telewizor LG 65QNED823RE 65" LED 4K 120Hz webOS HDMI 2.1 DVB-T2
 • Ekran:  65 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV:  Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu:  100 Hz / 120 Hz
 • Technologia obrazu:  QNED, LED

Warianty produktu

Ekran:  65 "
50 ",  55 "
 • 97,47
  × 40 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  97,47
  × 40 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 999 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 4 499 zł

 • Cena obowiązuje: 22.05.2024 - 19.06.2024

Telewizor LG OLED65C32LA 65" OLED 4K 120Hz webOS Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2
 • Ekran:  65 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV:  Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu:  100 Hz / 120 Hz
 • Technologia obrazu:  OLED

Warianty produktu

Ekran:  65 "
55 ",  77 "
Zobaczyłeś 20 z 51 produktów

Telewizory LG – technologia NanoCell TV i OLED TV

Telewizory LG od wielu lat znajdują się w czołówce najczęściej kupowanych w Polsce. Proponując innowacyjne rozwiązania zwracają uwagę nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wraz z licznymi udogodnieniami wiąże się doskonałej jakości odbiór obrazu. Najnowocześniejsze telewizory LG posiadają zaawansowaną technologię AI. To namiastka sztucznej inteligencji, którą posługuje się poleceniami głosowymi, wydawanymi w języku polskim. Innym niezwykle ciekawym rozwiązaniem, na jakie postawiła marka LG, jest NanoCell TV. System zapewnia bogatą paletę doskonale odwzorowanych kolorów, przy jednoczesnej gwarancji szerokich kątów widzenia.

Telewizory LG – technologia NanoCell TV

Telewizory LG z technologią NanoCell TV cieszą się na rynku dużym zainteresowaniem. Doskonałą jakość obrazu zapewniają Nano Color i Nano Accuracy. Pierwszy system gwarantuje odwzorowanie niezwykle czystych kolorów. Wynika to z wykorzystania nanocząsteczek o rozmiarze 1 nm, odpowiadających za odfiltrowanie mętnych barw. Oczyszczone kolory stają się dokładniejsze i żywsze. W rezultacie uzyskuje się fantastyczny efekt wizualny. Z kolei Nano Accuracy sprawia, że oferowane przez LG telewizory dokładnie odwzorowują kolory pod każdym kątem. Bez względu na to, w jakim miejscu będzie się oglądało telewizję, Nano Accuracy sprawia, że ruch jest płynny, opóźnienie wejściowe bardzo niskie a ryzyko zniekształcenia kolorów niewielkie. Efektem tego są wyjątkowo realistyczne wrażenia wizualne. W ramach technologii NanoCell TV nowe telewizory LG posiadają doskonały kontrast. System Nano Black steruje pojedynczymi jednostkami podświetlenia. W rezultacie zapewnia głęboką czerń, a dzięki temu niemal rzeczywiste odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów w obrazie. Wysokiej jakości wzornictwo zapewnia Nano Bezel.  Dzięki wyrafinowanemu stylowi Telewizory LG NanoCell wzbogacą każde pomieszczenie. Niestety ceny sprzętów LG z technologią NanoCell są na chwilę obecną dość wysokie. Za telewizor LG 55 cali SM98 zapłaci się około 8000 zł.

Telewizory LG – technologia OLED TV

Szczególnie interesującą propozycją w ostatnim czasie jest telewizor LG OLED TV, który zapewnia idealnie dostrojony dźwięk i niezwykle szczegółowy obraz. Wszystko to za sprawą procesora drugiej generacji α9. Dzięki algorytmowi AI uczenia głębokiego, sprzęt analizuje miliony urywków treści. Wyposażony w czujniki światła ocenia natężenie oświetlenia w pomieszczeniu i automatycznie dopasowuje do tego jasność obrazu. W ten sposób uzyskuje się ostry i idealnie jasny obraz, bez względu na panujące w otoczeniu warunki.Technologia OLED TV sprawia, że efekty dźwiękowe stają się wyraźne, głębokie i otaczają odbiorcę ze wszystkich stron. Po rozpoznaniu gatunku i źródła dźwięku sztuczna inteligencja poprawia go, a nawet może zamienić na wirtualny dźwięk przestrzenny 5.1. Ponadto dokonuje rozeznania ukształtowania pomieszczenia, w którym znajduje się urządzenie i umiejscowienia użytkownika - na podstawie tych informacji dostosowuje dźwięk do przestrzeni. Ceny telewizorów LG z OLED TV wynoszą od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Więcej
Ostatnia strona