Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Pralki i suszarki do zabudowy

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Karta podarunkowa - uniwersalna - belka 1024x85 1

Pralki i pralko-suszarki przeznaczone do zabudowy

Współczesne rozwiązania aranżacyjne pozwalają na stworzenie spójnego i eleganckiego wystroju zarówno w kuchni, jak i łazience. Dzięki urządzeniom takim jak pralki czy pralko-suszarki do zabudowy pomieszczenie wyda się schludniejsze i harmonijne, Ty zaś nadal będziesz mógł korzystać z udogodnień automatycznych nowoczesnych urządzeń.

Kiedy wybrać pralkę do zabudowy zamiast wolnostojącej?

Pralki do zabudowy sprawdzą się w eleganckiej łazience, ale nie tylko. Jeśli Twoja łazienka jest zbyt mała, a pralni nie posiadasz, możesz przenieść urządzenie do kuchni. Wówczas, zabudowując pralkę, ukryjesz ją przed wzorkiem niepowołanych osób i zadbasz o spójność aranżacji pomieszczenia.

Funkcje AGD do zabudowy

Jeśli martwisz się, że wybierając sprzęt do zabudowy zamiast wolnostojącego, pozbawisz się ważnych funkcji lub udogodnień, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – pralki i pralko-suszarki do zabudowy dostępne w naszym sklepie niczym nie różnią się od tradycyjnych urządzeń wolnostojących. Możesz wybierać je pod względem klasy energetycznej, dostępnych programów prania i innych parametrów.

Na co zwracać uwagę przy wyborze pralki?

Pralka energooszczędna to taka, której klasa odznacza się symbolem A. Im więcej plusów przy literze, tym lepiej. Wybierz ją, jeśli chcesz zaoszczędzić na opłatach za wodę i prąd. Od pojemności urządzenia zależna jest ilość prania, jaką wykonasz przy jednym cyklu – to również przełoży się na koszt eksploatacji. Wysokie obroty pomogą Ci wyciągnąć ubrania dobrze odwirowane, a więc suchsze. Z kolei w pełni suche uzyskasz dzięki pralko-suszarce. Zanotuj na kartce, na jakich cechach Ci zależy, a następnie przejrzyj nasz asortyment i znajdzie urządzenie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb!
Więcej