Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - Hama - ładowarki - 0724 - belka 396x116
AKC - Hama - ładowarki - 0724 - belka 1024x85

Wybierz Ładowarki do telefonów dla siebie

Ładowarki do telefonów (427)

Ładowarka sieciowa Samsung EP-T2510NB 25W Czarny
Kolor: 
Czarny
  • Rodzaj: ładowarka uniwersalna
  • Rodzaj wtyku, złącza: USB-C
  • Prąd wyjściowy: 3
8499
Ładowarka sieciowa Hama mini 20W PD/QC Biały
  • Rodzaj: ładowarka uniwersalna
  • Rodzaj wtyku, złącza: USB-C, USB
promocja
5990

Najniższa cena: 69,99 złPrzed obniżką: 79,99 zł

Cena promocyjna obowiązuje do 05.08.2024

Zobaczyłeś 20 z 427 produktów

Ładowarki sieciowe – niezbędne w każdym domu

Smartfony i tablety stały się integralną częścią życia. Aby jednak urządzenia mobilne mogły służyć Ci cały czas, musisz zadbać o ładowanie ich akumulatorów z odpowiednią częstotliwością. Dlatego też w tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór ładowarek, które dopasujesz do własnych potrzeb i parametrów swoich sprzętów – sprawdź koniecznie!

Ładowarki sieciowe i biurkowe

W naszym asortymencie znajdziesz ładowarki sieciowe o zróżnicowanych parametrach technicznych. Najpopularniejsze są ładowarki pojedyncze, do których możesz podłączyć jedno urządzenie. Mogą być one zintegrowane z przewodem lub posiadać jedynie wejście USB, w które należy włożyć kabel z końcówką pasującą do Twojego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie ładowarek sieciowych z kilkoma wejściami USB, którymi jednocześnie możesz zasilić więcej urządzeń – niektóre posiadają aż 5 slotów, co pozwoli Ci na naładowanie smarftona, tabletu, odtwarzacza mp3, bezprzewodowego głośnika i nawigacji w tym samym czasie. Interesujące okażą się być także ładowarki biurkowe, w niektórych przypadkach dające możliwość zasilenia aż 8 sprzętów.

Ładowarki bezprzewodowe

Odmianą ładowarek sieciowychładowarki bezprzewodowe. Pozwalają one na naładowanie urządzeń bez konieczności podłączania do nich kabli. Wystarczy umieścić na nich smartfon, aby jego bateria odzyskała swoją sprawność. Podczas wyboru ładowarek bezprzewodowych należy sprawdzić, czy są one kompatybilne z użytkowanymi sprzętami – dzięki temu zachowasz odpowiednią żywotność i optymalny czas ładowania akumulatora.
Więcej
Ostatnia strona