Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Bezpieczny i inteligentny dom

IT - TP Link - Tapo - oświetlenie, kamery, odkurzacze, czujniki, gniazdka - 0724  - belka mobi
AKC - Philips Smart - 0324 - 1024x85

Monitoring IP – zadbaj o swoje bezpieczeństwo na co dzień!

Chcesz zapewnić sobie jeszcze lepszą ochronę przed włamaniem? Poznaj zalety, jakie zapewnia montaż monitoringu IP. Sprawdź też, jakie systemy i akcesoria znajdziesz w ofercie RTV Euro AGD!

Co zyskasz, wybierając monitoring IP?

Zastanawiasz się nad tym, czy lepiej sięgnąć po monitoring IP czy jego klasyczny odpowiednik? Pamiętaj o tym, że wybierając tę pierwszą opcję, zyskujesz możliwość sprawdzania systemu w sieci – chociażby przez telefon czy komputer. Możesz więc w dowolnym momencie sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu – i w razie potrzeby odpowiednio zareagować. Korzystanie z klasycznych systemów alarmowych również niesie za sobą szereg zalet. Oba typy urządzeń znajdziesz w naszym asortymencie – wybierz ten, który uważasz za lepszy w swojej sytuacji!

Na co zwrócić uwagę, wybierając system monitoringu IP?

Instalując system monitoringu IP w swoim domu, upewnij się, że dobrze spełni swoją funkcję. Przede wszystkim sprawdź parametry kamery IP, a w szczególności jej rozdzielczość – oczywiście im jest wyższa, tym wyraźniejszy obraz zyskasz. Warto też wybrać model z ruchomą głowicą. Dzięki temu można będzie zdalnie sterować jej położeniem – aby upewnić się, że w domu rzeczywiście jest bezpiecznie. Dobrym wyborem jest również system monitoringu z czujnikiem ruchu. Wszystkie te rodzaje znajdziesz w naszym asortymencie – odwiedź najbliższy sklep RTV Euro AGD i dowiedz się więcej!
Więcej