Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Majowe inspiracje - 0524 - belka 1024x85

Drony i akcesoria

Drony – nowoczesny gadżet dla osób w każdym wieku

Jeśli jesteś miłośnikiem nowinek technologicznych, drony nie są Ci obce. Oglądałeś nagrania z ich użyciem, dużo o nich czytałeś, a teraz zapragnąłeś mieć własnego. Wybierz właściwy model i dobierz do niego akcesoria, by urządzenie zapewniło Ci spektrum możliwości i posłużyło jako coś więcej niż modna zabawka.

Czym charakteryzują się drony do użytku publicznego?

Pierwsze drony, o jakich słyszałeś, to urządzenia militarne. Służą do monitorowania przestrzeni, a nierzadko również ostrzeliwania przeciwników. Poruszają się na znacznie dalsze odległości i różnią się budową od tych dostępnych w sklepach. Drony, które możesz wykorzystać na własny użytek, to profesjonalne urządzenia do robienia zdjęć i nagrań, a także przenoszenia przedmiotów. Są wykorzystywane przez podróżników, ratowników i osoby zarabiające w mediach społecznościowych, np. prowadzące swój kanał na Youtube. Pozwalają na obserwowanie miejsc trudno dostępnych i dostarczanie tam sprzętu.

Jakiego drona wybrać?

Podczas wybierania drona ważne jest to, do czego zamierzasz go wykorzystywać. Najtańsze drony do 1000 zł pozwalają na od kilkunastu do kilkudziesięciu minut lotu – tak samo jak te droższe. Nie zawsze mają wbudowany GPS, co stanowi udogodnienie w lepszych dronach, a czasem nawet zostają wzbogacone dokładniejszym systemem satelitarnym GLONASS. Dronem możesz robić zdjęcia i transmitować obrazy na żywo. Udogodnieniem urządzeń są m.in. różne tryby lotu, możliwość połączenia ze smartfonem za pomocą wi-fi czy stabilizator obrazu.

Które akcesoria do dronów okażą się przydatne?

By korzystać ze swojego drona w pełni, możesz potrzebować akcesoriów. Bezpieczne przenoszenie go ułatwi Ci elastyczna torba na drona, mocniejsza walizka, a nawet plecak podróżny. W ładowarkach będziesz mógł naładować nawet kilka baterii naraz, zapewniając urządzeniu dłuższy czas pracy. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz spełniającego Twoje wymagania drona oraz ułatwiające korzystanie z niego akcesoria.

W wyborze sprzętu pomocne będą artykuły:

Najlepsze drony – Ranking dronów 2022!

Jaki dron kupić? Przydatny poradnik zakupowy

Więcej