Elektroniczna Karta Podarunkowa Euro

Możesz ją szybko i wygodnie kupić bez wychodzenia z domu. To Ty decydujesz jak wygląda Twój prezent! Wydrukuj i złóż lub wyślij od razu drogą elektroniczną. Obdarowany sam wybierze najlepszy dla siebie prezent spośród tysięcy produktów dostępnych w naszym sklepie.
Kup Kartę Podarunkową Euro

Fizyczna Karta Podarunkowa Euro

Odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych – jest ich ponad 300 w niemal 200 miastach w całym kraju, a kolorowe karty podarunkowe są wyeksponowane w okolicach kas. Taka karta prezentowa jest plastikowa – format portfelowy. Dobierz eleganckie czerwone lub niebieskie etui i gotowe!
Znajdź swój sklep
Karta Podarunkowa Euro to prezent w dobrym stylu
Ciesz się możliwościami, które oferuje nasza karta!

Sprawdź dlaczego warto kupić Kartę Podarunkową Euro na prezent:

Możesz ją kupić w sklepie
lub przez internet
Wybierasz dowolną wartość
(od 10 zł do 10 tys. zł)
Karta Podarunkowa Euro jest ważna
przez 12 miesięcy (365 dni)
Płać wygodnie za zakupy offline
w sklepie jak i online przez internet
Korzystaj wielokrotnie do wyczerpania
środków; tak samo możesz dopłacić
brakującą kwotę w innej formie
Prześlij ją drogą elektroniczną albo jako
elegancko opakowany w etui prezent

Jak kupić Kartę Podarunkową Euro online?

1

Wybierz wzór karty

Najpierw wybierasz wzór – karta podarunkowa (bon podarunkowy) to nie tylko ciąg cyferek, ale i atrakcyjna oprawa. Do wyboru masz kilkanaście opcji, w tym uniwersalną ( „Szczęście w prezencie”), „Najlepsze życzenia”, „Dziękuję” i „Gratulacje” – jesteśmy przygotowani na każdą okazję!
2

Wybierz kwotę

Następnie wybierasz lub wpisujesz kwotę prezentu na karcie, od 10 zł do aż 10 tys. zł!
3

Pobierz kartę podarunkową w formacie PDF

Po finalizacji zakupu karta podarunkowa pojawi się na Twoim Koncie Klienta.
Kup Kartę Podarunkową Euro

Jak podarować Kartę Podarunkową Euro online?

1

Karta jest zawsze dostępna w Twoim Koncie Klienta

Po zaksięgowaniu kwoty internetowa karta podarunkowa (bon podarunkowy) pojawi się natychmiast na Twoim Koncie Klienta w formie pliku PDF. Po zalogowaniu należy z lewego menu wybrać zakładkę „Moje zakupy” – „Karty podarunkowe”.
Moje konto
2

Wyślij od razu online lub wydrukuj

Karta podarunkowa może zostać natychmiast wysłana drogą elektroniczną albo wydrukowana, najlepiej na papierze A4. Pod wybranym obrazkiem znajdzie się jej wartość, 21-cyfrowy numer karty (kod weryfikacyjny), 4 cyfrowy PIN, kod paskowy i data ważności. Na dole krótka i przejrzysta instrukcja, jak ją wykorzystać. Po wydrukowaniu dokument należy złożyć w dwóch miejscach, obrazkiem do góry, i zapakować do koperty. Tak przygotowany upominek jest gotowy do wręczenia!

Płać wygodnie w sklepie oraz online

Podczas dokonywania zakupów w sklepie stacjonarnym należy okazać kasjerowi plastikową kartę podarunkową (traktują ją jak fizyczny bon prezentowy), jej wydruk lub otworzyć dokument na telefonie – w ten sposób również może zostać zeskanowany. Zakupy w internecie są równie proste! Na ostatnim etapie jako formę płatności wybierz: „Karta Podarunkowa Euro”. W celu weryfikacji trzeba wpisać kod i PIN.
Kup Kartę Podarunkową Euro

Masz już Kartę Podarunkową Euro?

Sprawdź stan swoich środków i termin ważności karty. Zrobisz to szybko online, wpisując numer karty oraz jej PIN.
Sprawdź saldo

Jak złożyć kartę?

Dzięki idealnie przygotowanemu szablonowi złożenie Karty Podarunkowej Euro jest bardzo proste. Wystarczy, że zegniesz ją w odpowiednich miejscach. Cały proces możesz obejrzeć na specjalnie przygotowanym filmiku.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

O warunki i regulamin korzystania z Karty Podarunkowej Euro możesz zawsze pytać drogą mailową.

Najczęściej zadawane pytania

Karty otrzymane w ramach konkursu/promocji
W jakiej formie i kiedy otrzymam Kartę Podarunkową Euro przy zakupach internetowych?
Wg regulaminu Karty Podarunkowe Euro są przekazywane Klientom w ciągu 25 dni od dnia dostarczenia Produktu Promocyjnego do Klienta.
Przekazanie Karty polega na umieszczeniu jej w przypisanym do transakcji Koncie Klienta.
Następnie Klient otrzymuje na swój adres e-mail powiadomienie o wystawionej Karcie Podarunkowej Euro (wartość karty, data ważności karty).
[Wyjątkiem jest sytuacja, gdy Klient odbiera i płaci za swoje zamówienie w sklepie fizycznym w trakcie trwania promocji, a sama promocja obowiązuje także w sklepie fizycznym – wtedy w kasie zostanie mu wydana plastikowa Karta Podarunkowa Euro].
W przypadku odbioru i płatności za zamówienie w sklepie fizycznym już po zakończeniu promocji – Karta zostanie umieszczona w przypisanym do transakcji Koncie Klienta.
Gdzie mogę znaleźć moją promocyjną Kartę Podarunkową Euro?
Po zalogowaniu do Konta Klienta, należy z lewego menu wybrać zakładkę „Moje zakupy” – „Karty Podarunkowe”. W tej zakładce znajdują się zarówno Karty Podarunkowe promocyjne – jak i karty kupione przez Klienta.
Jak mogę skorzystać z Karty Podarunkowej Euro?
Należy kliknąć na przycisk „POKAŻ KARTĘ”. To spowoduje, że otworzy się dokument pdf – czyli elektroniczna Karta Podarunkowa.
Taką kartą można zapłacić zarówno w sklepie fizycznym jak i na euro.com.pl
Więcej informacji o sposobie płacenia Kartą Podarunkową Euro można znaleźć na w sekcji płatności kartą.
Jaki jest termin ważności Karty Podarunkowej Euro?
Karty Podarunkowe Euro posiadają różne terminy ważności, w zależności od promocji do jakiej zostały wydane. Informacja o terminie ważności karty widnieje na paragonie niefiskalnym wydanym w sklepie - bądź na wydruku elektronicznej Karty Podarunkowej Euro. (Karty zakupione przez Klienta i doładowane na wybraną kwotę są ważne 365 dni).
Stan środków i termin ważności można sprawdzić na stronie euro.com.pl/kartapodarunkowa po wpisaniu nr karty oraz kodu PIN.
W jaki sposób można sprawdzić stan środków na Karcie Podarunkowej Euro?
Stan środków i termin ważności można sprawdzić na stronie euro.com.pl/kartapodarunkowa po wpisaniu nr karty oraz kodu PIN.
Zakup Karty Podarunkowej Euro
Kto i gdzie może nabyć Kartę Podarunkową Euro?
Klienci indywidualni mogą nabyć Kartę Podarunkową Euro w każdym sklepie fizycznym RTV EURO AGD oraz w sklepie euro.com.pl. Klient otrzyma potwierdzenie wydania aktywowanej karty w postaci paragonu niefiskalnego na którym umieszczona jest data ważności Karty. Karta jest na okaziciela.
Klienci instytucjonalni mogą zamówić Kartę Podarunkową Euro poprzez formularz zamówienia wysłany na kartapodarunkowa.b2b@euro.com.pl
Jaki jest termin ważności Karty Podarunkowej Euro?
Karty zakupione przez Klienta i doładowane na wybraną kwotę są ważne 365 dni. (Karty Podarunkowe Euro wydane w ramach promocji posiadają różne terminy ważności, w zależności od promocji do jakiej zostały wydane. Informacja o terminie ważności karty widnieje na paragonie niefiskalnym wydanym w sklepie - bądź na wydruku elektronicznej Karty Podarunkowej).
Stan środków i termin ważności można sprawdzić na stronie euro.com.pl/kartapodarunkowa po wpisaniu nr karty oraz kodu PIN.
Jaką wartość posiadają Karty Podarunkowe Euro?
Karty Podarunkowe Euro przed aktywacją nie posiadają żadnej wartości. Klient sam decyduje na jaką kwotę doładować kartę. Minimalna wartość zasilenia to 10 zł, maksymalna to 10 000 zł.
Aktywacja dokonywana jest w kasie sklepu lub po płatności na stronie internetowej euro.com.pl/kartapodarunkowa
Gdzie po zakupie można znaleźć Kartę Podarunkową Euro?
W przypadku zakupu karty na stronie internetowej euro.com.pl/kartapodarunkowa, Karta Podarunkowa Euro w formie cyfrowej znajdować się będzie w Koncie Klienta. W przypadku zakupu w sklepie fizycznym – kartę otrzymuje się od kasjera.
Czy mogę zwrócić zakupioną Kartę Podarunkową Euro?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Czy ilość Kart Podarunkowych Euro, jaką można nabyć, jest ograniczona?
Nie ma ograniczenia. Klient może nabyć dowolną ilość kart.
Do jakiej maksymalnej kwoty można aktywować Kartę Podarunkową Euro?
Maksymalna kwota aktywacji Karty Podarunkowej Euro to 10.000 zł.
W jaki sposób można sprawdzić stan środków na Karcie Podarunkowej Euro?
Stan środków i termin ważności można sprawdzić na euro.com.pl/kartapodarunkowa po wpisaniu nr karty oraz kodu PIN.
Czy przy zakupie Karty Podarunkowej Euro klient otrzyma fakturę VAT?
Przy zakupie Karty Podarunkowej Euro nie wydajemy faktury VAT. Klient otrzymuje paragon niefiskalny jako potwierdzenie wydania aktywowanej karty. Na prośbę klienta wydajemy notę księgową, w tym celu należy wysłać na adres mailowy: notaksiegowa@euro.com.pl następujące dane:
  • numer systemowy znajdujący się na dole paragonu wydanego w sklepie fizycznym lub numer zamówienia złożonego w sklepie internetowym
  • dane firmy, na którą nota ma być wystawiona (nazwa i adres firmy, NIP, REGON).
Za co można zapłacić Kartą Podarunkową Euro?
Kartą Podarunkową Euro można zapłacić za towary i usługi dostępne w sklepie fizycznym oraz w sklepie internetowym euro.com.pl
Płatność Kartą Podarunkową Euro
W jaki sposób dokonać płatności w sklepie internetowym euro.com.pl?
Do zrealizowania płatności w sklepie internetowym należy użyć 21 cyfrowego numeru karty oraz kodu PIN, przy zakończeniu zamówienia.
Czy wydrukowanie elektronicznej Karty Podarunkowej Euro jest potrzebne do dokonania zapłaty w sklepie fizycznym?
Nie, karta nie musi być wydrukowana może pozostać w formie cyfrowej. Wystarczy okazać ją na ekranie telefonu komórkowego – tak, by kasjer mógł zeskanować kod paskowy karty.
Z ilu Kart Podarunkowych Euro można korzystać podczas jednej płatności?
Podczas jednej płatności zarówno w sklepie fizycznym jak i w sklepie internetowym można użyć maksymalnie 15 Kart Podarunkowych Euro.
Ile razy i gdzie można użyć Kartę Podarunkową Euro?
Z karty można korzystać wielokrotnie, do wykorzystania środków lub do upływu terminu ważności. Kartą Podarunkową Euro można zapłacić za towary i usługi w sklepach fizycznych RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym euro.com.pl
Co w przypadku kiedy kwota do zapłaty za towar i/lub usługę jest niższa/wyższa niż stan środków na Karcie Podarunkowej Euro?
Pozostałe środki na Karcie Podarunkowej Euro są do ponownego wykorzystania na kolejne zakupy. Robiąc zakupy można także dopłacić do wyższej kwoty. W przypadku niewystarczającej ilości środków na Karcie Podarunkowej Euro, Klient dopłaca różnicę innym sposobem płatności akceptowanym w sklepie fizycznym i internetowym.
Co ze środkami, które nie zostały wykorzystane, a termin ważności Karty Podarunkowej Euro upłynął?
Nie ma możliwości wykorzystania środków po upływie terminu ważności Karty Podarunkowej Euro. Zgodnie z regulaminem Karty nie jest możliwe wydłużenie terminu jej ważności.
Czy mogę zwrócić zakupy opłacone Kartą Podarunkową Euro?
Tak. W przypadku zakupów przez internet, zwrot należności opłaconej Kartą Podarunkową Euro będzie dokonany na Kartę Podarunkową wykorzystaną do płatności.
Inne informacje
Karta Podarunkowa Euro nie działa, co należy zrobić?
Jeśli stan środków i data ważności karty nie wygasły, Klient powinien złożyć reklamację poprzez wysłanie zgłoszenia na kartapodarunkowa@euro.com.pl lub na adres korespondencyjny:
Euro-net Sp. z o.o. ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa z dopiskiem Karta Podarunkowa Euro.
W treści reklamacji należy podać: numer karty oraz nr systemowy paragonu.
Czy możliwe jest zablokowanie lub wydanie duplikatu skradzionej lub zgubionej Karty Podarunkowej Euro?
Nie jest możliwe zablokowanie i wydanie duplikatu skradzionej lub zgubionej Karty Podarunkowej Euro.
Czy możliwa jest wymiana Karty Podarunkowej Euro na gotówkę?
Nie ma takiej możliwości.
Czy aktywną bądź wykorzystaną Kartę Podarunkową Euro można ponownie doładować?
Nie ma możliwości ponownego doładowania aktywnej bądź wykorzystanej karty.

Dodatkowe informacje