Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Dyski, PenDrive i napędy

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07

Dyski i urządzenia do przechowywania danych

Jeśli komputer, laptop bądź inne urządzenie elektroniczne to Twoje główne narzędzie pracy i rozrywki, na pewno stanąłeś już – bądź wkrótce staniesz – przed koniecznością uzupełnienia podstawowej pamięci o dodatkową: lokalną lub przenośną. Sprawdź, jakie urządzenia pozwolą Ci długotrwale przechowywać bądź przenosić pliki.

Dyski do przechowywania danych w domu i firmie

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje dysków, które umożliwią Ci wygodne i trwałe przechowywanie danych. Są to przede wszystkim dyski twarde wewnętrzne do stosowania w komputerach stacjonarnych, ale również pozwalające na szybszą pracę dyski SSD, które usprawnią wykonywanie czynności na bardziej wymagających i obciążających pamięć aplikacjach oraz programach. Nie mniej użyteczne są dyski sieciowe, znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnych, bo zachowujące pliki niezależnie od awarii powstałych w komputerze i dysku twardym.

Zewnętrzne nośniki pamięci

W sklepie Euro znajdziesz różnorodne nośniki pamięci, na których będziesz mógł przetrzymywać i transportować dane niezależnie od korzystania z komputera, na którym powstały. Pojemne dyski zewnętrzne posłużą Ci do trzymania plików o znacznej wadze. Dzięki niewielkim pendrive’om przeniesiesz dane z jednego urządzenia z portem USB do drugiego. Na płyty CD i DVD pliki takie jak muzyka, filmy czy dokumenty nagrasz trwale lub na potrzeby przetransportowania ich.

Przydatne urządzenia zewnętrzne

Jeśli zamiast kupowania nowego dysku zewnętrznego wolisz wykorzystać sprawny wewnętrzny, w naszej ofercie znajdziesz dopasowaną do niego obudowę do dysku. Poza nią w pracy wykorzystasz napędy optyczne do odtwarzania płyt CD i DVD oraz różnego rodzaju odtwarzacze multimedialne do podłączania telewizora bądź monitora komputerowego. Znajdź w naszym asortymencie wszystkie produkty, które unowocześnią Twój dom lub biuro i poprawią jakość Twojej pracy!
Więcej