Program Partnerski

Program Partnerski – zarabiaj przez polecanie

Korzyści z polecania produktów w internecie – widzom, czytelnikom, znajomym czy rodzinie – mogą mieć wartość materialną. Zarejestruj się w Programie Partnerskim i zacznij zarabiać na tym, co lubisz robić i co robisz najlepiej, bez wychodzenia z domu. Rekomenduj wybrane przez siebie produkty z oferty Euro.com.pl i otrzymuj prowizję od wygenerowanej w ten sposób sprzedaży!

Zarobki bez limitu

To proste: im więcej skutecznie polecisz, tym więcej zarobisz

Wysokie prowizje

Zgodne z tabelą prowizyjną

Proste reguły

Każda zrealizowana dzięki Tobie transakcja to twój zysk

Tak to działa!

1

Załóż darmowe konto w programie

Załóż darmowe konto

2

Sam wybierz produkt, który polecisz

3

Udostępnij link
– w serwisie społecznościowym, na
swojej stronie

4

Ciesz się prowizjami

Aktualne akcje

Szukasz więcej akcji?

Zaloguj się do Swojego panelu w programie aby zobaczyć wszystkie aktualne akcje.

Najczęściej zadawane pytania

Jak się zarejestrować?
Kliknij i załóż konto w programie.
Czy rejestracja w programie jest płatna?
Nie, zarówno rejestracja, jak i udział w Programie Partnerskim są bezpłatne.
Kiedy będę mógł wypłacić zgromadzoną prowizję za wygenerowane sprzedaże?
Minimalny próg wypłaty w Programie Partnerskim to 150 zł. Od tej kwoty wszystkie zgromadzone środki będą kwalifikowały się do wypłacenia. Przelewy są realizowane raz w miesiącu. Pamiętaj, że warunkiem koniecznym zakwalifikowania do przelewu jest poprawne uzupełnienie danych przez użytkownika podczas rejestracji konta.
Czy trzeba odprowadzić podatek od zarobionej kwoty (prowizji)?
Tak. To, co zarobisz w Programie Partnerskim, to Twój dochód, który podlega opodatkowaniu. Nie otrzymasz jednak PIT-u, na podstawie którego go rozliczysz – Tradedoubler działa na podstawie prawa szwedzkiego, w którym nie funkcjonuje PIT. Pamiętaj więc o uwzględnieniu dochodu z Programu Partnerskiego w swoim rozliczeniu rocznym.
Dlaczego prowizja nie została naliczona?
Od momentu sfinalizowania transakcji nie minęło jeszcze 35 dni. Jeśli po tym czasie prowizja nadal nie zostanie naliczona, skontaktuj się z nami pod adresem reklamacje.pp@euro.com.pl
Wygenerowana prowizja zniknęła z panelu, czy to normalne?
Wszystkie transakcje, które zostały wygenerowane w Programie Partnerskim i poprawnie zliczone przez linki referencyjne pojawiają się w statystykach w panelu. W Programie regularnie przeprowadzana jest walidacja zamówień – zaakceptowanie lub odrzucenie prowizji, na którą właściciel Programu Partnerskiego ma maksymalnie 35 dni (od momentu wygenerowania sprzedaży). Część zamówień mogła finalnie nie dojść do skutku, mógł nastąpić zwrot całkowity czy częściowy zamówienia lub transakcja mogła zostać przypisana do innego źródła, co jest podstawą do ewentualnego odrzucenia zamówienia w procesie walidacji.
Czy są jakieś ograniczenia w udostępnianiu linków do produktów i prowadzeniu działań promocyjnych w Programie Partnerskim?
Link może być udostępniany przez użytkownika Programu Partnerskiego innym osobom jedynie w taki sposób i w takich miejscach, aby nie powodowało to naruszania powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów i norm etycznych oraz regulaminu Programu Partnerskiego Euro.com.pl – m.in. wykluczone jest korzystanie z botów automatycznie odpalających linki referencyjne oraz wszelkie działania, które mogłyby zaszkodzić marce RTV EURO AGD. W przypadku gdy użytkownik nie stosuje się do tych warunków jego konto i prowizja mogą zostać usunięte z Programu Partnerskiego.

Masz pytanie dotyczące Programu Partnerskiego?
Skontaktuj się z nami

Regulaminy