liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

9:00 - 18:00

Zestaw startowy do zmywarki Finish Quantum Ultimate Cytrynowy 40 szt. + sól + nabłyszczacz + tabletki do czyszczenia
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
  • W zestawie:  nabłyszczacz 800 ml, sól zmiękczająca 1,5 kg, środek do czyszczenia 3 szt., kapsułki do zmywania 40 szt.
  • 15999
Kapsułki do zmywarki Finish Quantum All in 1 Lemon + Regular (88 szt.)
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
  • W zestawie:  kapsułki do zmywania 88 szt.
  • 8999
    (1,02 / szt.)
Zobaczyłeś 15 z 103 produktów

Produkty do zmywarek – wyższa funkcjonalność urządzeń AGD

Jeśli posiadasz w domu zmywarkę, potrzebne Ci do niej będą również odpowiednie detergenty i akcesoria, które ułatwią korzystanie z urządzenia. Wszystko to znajdziesz właśnie w tym dziale – sprawdź, jakie produkty zebraliśmy i skompletuj zestaw, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Preparaty do mycia naczyń do zmywarek

Jeśli myjąc naczynia w zmywarce, chcesz mieć pewność, że będą one perfekcyjnie czyste i lśniące, powinieneś zaopatrzyć się w detergenty, które Ci to zagwarantują. Przede wszystkim wybierz tabletki do zmywarek – najczęściej umieszczone są w samorozpuszczalnych foliach gwarantujących wygodne użytkowanie. Odpowiedzialne są nie tylko za usuwanie zabrudzeń z talerzy czy szklanek, ale też za ochronę filtrów w urządzeniu. Oferujemy także płyny nabłyszczające do zmywarek, dzięki którym naczynia szybciej wysychają i pozostają czyste i lśniące, a dodatkowo zapobiegają korozji szkła i powstawaniu osadów wapiennych.

Pozostałe produkty do zmywarek

W tym dziale znajdziesz np. sól do zmywarek zmiękczającą wodę i chroniącą przed osadami z kamienia. Sprawdź również płyny do czyszczenia zmywarek, dzięki którym utrzymasz urządzenie w doskonałym stanie i wydłużysz ich żywotność. Przyda Ci się też odświeżacz do zmywarki eliminujący nieprzyjemne zapachy lub zestaw startowy zawierający wszystkie niezbędne detergenty. Zobacz nasze dodatkowe akcesoria, takie jak koszyki na sztućce lub trzymaki ułatwiające mycie długich szklanek lub wazonów i ciesz się maksymalną funkcjonalnością swojej zmywarki!
Więcej
Ostatnia strona