liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

9:00 - 18:00

Aktywne filtry

Typ podłączenia : bezprzewodowe
Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-CH520 Nauszne Bluetooth 5.2 Czarny

Dostępne kolory

 • (+1)
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Budowa słuchawek:  nauszne, zamknięte
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • 16900

  Sugerowana cena producenta: 279 zł

Słuchawki bezprzewodowe Philips BASS+ TAH4205BK/00 Nauszne Bluetooth 5.0

Dostępne kolory

 • (+1)
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Budowa słuchawek:  nauszne, zamknięte
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • promocja
  12999
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 144,99 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 159,99 zł

 • Cena obowiązuje: 29.11.2023 - 23.12.2023

Zobaczyłeś 15 z 815 produktów

Postępujący rozwój technologii mobilnych, towarzyszące na każdym kroku smartfony i inne przenośne urządzenia elektroniczne sprawiły, że słuchawki bezprzewodowe są coraz bardziej powszechne. Są świetnym rozwiązaniem na siłownię, spacer lub codzienną podróż do pracy czy szkoły.

To, co wyróżnia słuchawki bezprzewodowe to komfortowe użytkowanie. Brak plączącego się kabla oszczędza czas, który wcześniej był przeznaczony na rozplątywanie i pozwala na bezproblemowe użytkowanie w każdym miejscu. Często plączący się kabel w Twojej torebce czy plecaku zahacza o inne przedmioty i w konsekwencji powoli niszczeje. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy znajdujesz się w środku długiej trasy lub masz przed sobą ważną rozmowę.

Dostępne na rynku modele dopasują się do każdego użytkownika, niezależnie czy potrzebne są słuchawki na siłownię, czy specjalne słuchawki gamingowe. Wygoda, komfort i dobra jakość dźwięku znacząco wpływają na opinie o słuchawkach bezprzewodowych.


Typy słuchawek bezprzewodowych

Na rynku można spotkać wiele typów słuchawek bezprzewodowych. Dzieli się je na kategorie zależnie od ich umieszczenia względem ucha. Stąd można wyodrębnić ich trzy podstawowe rodzaje.

Jedne z nich to słuchawki bezprzewodowe dokanałowe, które charakteryzują się bezpośrednim umiejscowieniem w kanale słuchowym. Są to jedne z najmniejszych dostępnych modeli na rynku. Często są wyposażone w gumki, a ich konstrukcja jest dopasowana do budowy kanału słuchowego. Świetnie izolują od otoczenia, a zastosowanie w nich gumek z tworzyw sztucznych (np. silikonu) sprawia, że nie wypadają one z uszu. Potocznie są nazywane pchełkami.

Kolejne to słuchawki bezprzewodowe douszne, podobne do modeli dokanałowych jednak różniące się tym, że są umieszczane w małżowinie usznej, przez co są też większe. Są to produkty małe, łatwe w transporcie i komfortowe w użytku.

Trzeci model, czyli słuchawki bezprzewodowe nauszne są produktami dla osób ceniących sobie wysoką jakość dźwięku i szczelną izolację hałasu. Przodują w parametrach separujących od otoczenia i są polecane graczom oraz użytkownikom lubiącym podłączyć się do telewizora. Jak sama nazwa wskazuje, są to słuchawki, które otaczają ucho. Na rynku wyróżniamy modele o konstrukcji zamkniętej i otwartej. Większość słuchawek nausznych ma możliwość składania pałąku, dzięki temu przewożenie ich w torbie czy plecaku nie stanowi problemu.

Technologie słuchawek bezprzewodowych

Żeby zapewnić użytkownikom jak najwyższej jakości doświadczenie dźwięku, producenci coraz skuteczniej ulepszają swoje urządzenia. Aby ocenić jakie słuchawki bezprzewodowe doskonale pasują do Twoich potrzeb, warto zapoznać się z nowoczesnymi technologiami dostępnymi obecnie na rynku.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się słuchawki bezprzewodowe ANC. Dzięki specjalnej technologii możliwe jest zredukowanie hałasu z zewnątrz do minimum. Polega ona na wyłapywaniu go przez zamontowane w słuchawkach mikrofony i przepuszczania przez filtry lub procesor, który wycisza niepotrzebne zakłócenia.

Fundamentalną sprawą jest także technologia, w jaką wyposażone są słuchawki TWS. Nie potrzebują żadnego okablowania, natomiast sygnał transmitowany jest oddzielnie do każdej ze słuchawek, dzięki czemu działają one niezależnie od siebie i umożliwiają słuchanie w trybie zarówno mono, jak i stereo.

Parametry słuchawek bezprzewodowych

Jak przy wszystkich urządzeniach pracujących z dźwiękiem również przy słuchawkach istotne jest tzw. pasmo przenoszenia. Jest to określenie odnoszące się do tego, jak słuchawki radzą sobie z odtwarzaniem niskich i wysokich dźwięków. Wartość tego parametru wyrażana jest w hercach – Hz lub kHz. Standardowy zakres pasma przenoszenia dla przeciętnego użytkownika wynosi od 20 Hz do 20 kHz. Wyjątek stanowią osoby z bardzo wrażliwym słuchem lub jego dolegliwościami. Dla nich producenci oferują modele o niestandardowym paśmie przenoszenia, np. od 5 Hz do 45 kHz.

Kolejnym ważnym aspektem przy specyfikacji słuchawek bezprzewodowych jest impedancja nazywana oporem pozornym. To ona decyduje o tym, jak czysty oraz głośny będzie odtwarzany dźwięk. Jej wartość podawana jest w omach – om. Im większa jej wartość, tym większa odporność słuchawek na szumy, ale wiąże się to także z mniejszą głośnością.

Słuchawki bezprzewodowe a cena

Podobnie jak od parametrów, ceny słuchawek bezprzewodowych zależą też od estetyki, dołączonych do nich dodatków oraz przeznaczenia. Na rynku można spotkać się z wieloma niestandardowymi ulepszeniami. Niektóre słuchawki oferują możliwość sterowania całym smartfonem oraz kompleksową obsługę połączeń. Produkty dla graczy odznaczają się natomiast urozmaiceniami w wyglądzie jak podświetlane za pomocą LED elementy czy dołączony do zestawu mikrofon. Dla osób lubiących mieć kontrolę nad transmisją dźwięku producenci oferują słuchawki bezprzewodowe z opcją kabla, które umożliwiają w każdej chwili podłączenie do wybranego urządzenia w wybrany przez siebie sposób.    

Więcej
Ostatnia strona