Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AGD - Beko - zmywarki - kpe do 300 zł - 0524 - baner główny belka 396x116 zmywarki
AGD - Beko - zmywarki - kpe do 300 zł - 0524 - baner główny belka 1024x85 zmywarki

Zmywarki Electrolux (20)

Zmywarka Electrolux ESM64840SX 59,6cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztućce
 • Wymiary (SxWxG):  59,6 x 84,5 x 63 cm
 • Zużycie prądu (100 cykli):  75 kWh = 57,75 zł
 • System mycia sztućców:  szuflada na sztućce
 • Poziom hałasu:  44 dB
 • 64,97
  × 40 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  64,97
  × 40 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zmywarka Electrolux ESM48310SX 59,6cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztućce

Dostępne kolory

 • Wymiary (SxWxG):  59,6 x 84,5 x 63 cm
 • Zużycie prądu (100 cykli):  85 kWh = 65,45 zł
 • System mycia sztućców:  szuflada na sztućce
 • Poziom hałasu:  44 dB

Warianty produktu

Kolor: 
Srebrny
 • 102,45
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  102,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 099 zł Cena bez kodu: 2 399 zł

Zobaczyłeś 20 z 20 produktów

Zmywarki Electrolux w RTV EURO AGD

Ta marka budzi zaufanie i sympatię. Zmywarki Electrolux powstają m.in. na Dolnym Śląsku, gdzie trwa budowa czwartej już linii produkcyjnej. W fabryce w Żarowie pracuje tysiąc osób – przez 15 lat powstało tam ponad 15 milionów zmywarek! I to tam znajduje się laboratorium, w którym opracowywane są innowacyjne rozwiązania. Szwedzka firma wymyśliła m.in. automatycznie unoszony kosz dolny, satelitarne ramię spryskujące oraz dotykowy suwak wyboru cyklu!

Kompaktowe zmywarki Electrolux

Zmywarki Electrolux występują m.in. w wersji mini – jednokoszowe modele o wysokości 55 cm to rzadkość w sklepach, a są poszukiwane przez właścicieli kawalerek czy domków letniskowych. Wśród dostępnych produktów jest też wersja czarna – prawdziwy… biały kruk! Najtańsze urządzenia w portfolio firmy mieszczą sześć kompletów naczyń. Mniejszy rozmiar nie oznacza ograniczonej funkcjonalności. Wśród programów m.in. intensywny (50-70 °C), eko (w tej samej temperaturze, ale przy mniejszym zużyciu wody i energii), do szkła, szybki (30 min w 40 °C), a nawet „20 min Party”!

Pełnowymiarowe zmywarki Electrolux

Prawdziwa rodzinna zabawa w automatyczne zmywanie zaczyna się oczywiście od 85 cm! Wszystkie duże zmywarki Electrolux – wolnostojące i do zabudowy, o szerokości 45 i 60 cm – mają technologię AirDry, co oznacza, że kończą prace uchyleniem drzwiczek (10 cm), by zapewnić dostęp świeżego powietrza. Firma wylicza, że takie suszenie jest – uwaga – aż trzykrotnie bardziej skuteczne. Standardem jest program AutoSense lub AutoFlex – na podstawie wskazań czujników urządzenie określa poziom załadunku i stopnień jego zabrudzenia, by ustawić potrzebne temperaturę i ilość wody.  W droższych modelach jest też pomysłowy panel QuickSelect. To dotykowy suwak, za pomocą którego wybierasz czas zmywania. Obok wyświetla się Ecometer – wskazuje, jak „zielony” jest wybrany cykl. Założenie producenta: wymyśliliśmy najprostszą metodę wyboru programu! Wśród ważnych funkcji trzeba też wymienić ExtraHygiene – podnosi temperaturę do 69 °C w celu odkażenia naczyń. Warto zadbać również o higienę samego urządzenia – program Machine Care to mycie zmywarki w celu usunięcia tłuszczu i kamienia.

Zmywarki Electrolux mają kilka systemów natrysku, zależnie od modelu. Firma nieustannie testuje nowe rozwiązania. Hitem jest dolne ramię z obracającym się kołem natryskowym FlexiSpray! Podobnie działa ramię SatelliteClean – spryskuje w taki sposób, że woda tworzy spiralę. Na górze możemy znaleźć zbliżoną technologię „satelitarną” – ramię Waterfall. Inny patent, mniej innowacyjny, ale sprawdzony i skuteczny – dual Spray Arm, czyli ramię podwójne. Zmywarka Electrolux często ma stabilizatory SoftSpikes – stanowią oparcie dla szklanek oraz kieliszków. W połączeniu z gumowym uchwytem Soft Grip oszczędzą sporo szkła! W niektórych modelach (na kilkanaście kompletów naczyń) jest też wyjmowana (nie tylko wysuwana!) szuflada na sztućce – to trzeci poziom załadunku. Oczywiście górny kosz ma czasem możliwość regulacji – uniesienie o 3,5 cm pozwala na umieszczenie poniżej wyjątkowo wysokiego naczynia. Najciekawsze rozwiązania spotykamy w najdroższych modelach za 3-4 tys. zł. To m.in. unikalny system ComfortLift – unoszony automatycznie po wysunięciu kosz dolny! Takie zmywarki Elextrolux mają też oświetlenie wewnętrzne (!) oraz diodę rzutującą na podłogę kropkę informującą o trwającym lub zakończonym myciu. Bardziej zaawansowane urządzenia wyświetlają czas w postaci cyfr – to funkcja TimeBeam!

Więcej