Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - Sony - hity cenowe - słuchawki gamingowe - 0724 - 396x116
GIK - Słuchawki z mikrofonem Redragon H540 Luna - 0724 - baner główny belka 1024x85
Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Logitech G Pro Wireless + Mysz G Pro Superlight
  • Typ: bezprzewodowe - 2,4 GHz, nauszne, zamknięte
  • Pasuje do: PC/laptop
  • Typ podłączenia: radiowe 2,4 GHz
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
cena z kodem
78900
Raty

RRSO 0%

39,45 zł x 20 rat 0%

Najniższa cena: 789 złCena bez kodu:999 zł

Cena promocyjna z kodem AKC2131072 obowiązuje do 31.07.2024, godz. 21:45 Kody rabatowe nie łączą się.

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Redragon H858 Arrow Nauszne Czarny
  • Typ: bezprzewodowe - Bluetooth, 2,4 GHz, nauszne, zamknięte
  • Pasuje do: PC/laptop, tablet/smartfon
  • Typ podłączenia: radiowe 2,4 GHz / Bluetooth / jack 3,5mm / USB
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
cena z kodem
21900

Najniższa cena: 229 złCena bez kodu:249 zł

Cena promocyjna z kodem AKC2131072 obowiązuje do 31.07.2024, godz. 21:45 Kody rabatowe nie łączą się.

Zobaczyłeś 20 z 550 produktów

Słuchawki gamingowe – w RTV Euro AGD

Słuchawki gamingowe to niezbędne akcesorium dla graczy ceniących sobie doskonałą jakość oraz komfort rozgrywki. Muszą być przede wszystkim wygodne oraz dostosowane do użytkownika. Wybór słuchawek gamingowych na rynku jest ogromny, więc aby podjąć dobrą decyzję, musisz znać swoje wymagania. Graczom sieciowym słuchawki powinny umożliwiać szybką oraz bezproblemową komunikację z resztą drużyny, a tym, którzy preferują rozgrywkę solo – zapewniać doskonałe efekty dźwiękowe, wzmacniające doznania podczas gry. Sprawdź, jakie słuchawki gamingowe wybrać, abyś mógł cieszyć się grą w najwyższej jakości.

Czym się cechują słuchawki dla graczy?

Słuchawki dla graczy dzielą się na kilka różnych rodzajów, a ich wybór zależy od preferencji użytkownika. Wyróżniamy słuchawki: nauszne, douszne, przewodowe oraz bezprzewodowe. Te pierwsze cieszą się największą popularnością na rynku. Pozwalają odciąć się od dźwięków otoczenia, zapewniając odpowiednią głośność oraz głębię dźwięku. W rezultacie gracz może skupić się tylko i wyłącznie na rozgrywce. Niektórzy użytkownicy decydują się jednak na słuchawki douszne. Sprawdzą się one w przypadku osób preferujących gry mobilne. Są też lżejsze niż nauszne. Zbyt ciężkie słuchawki mogą znacznie utrudniać rozgrywkę. W przypadku wyboru słuchawek gamingowych pojawia się jeszcze jedna kwestia – przewodowe czy bezprzewodowe? Te pierwsze działają za pomocą kabla ze złączem USB lub minijackiem 3,5 mm. Minimalna długość przewodu to 1 m, jednak wybór zależy od preferencji gracza. Jeżeli tylko tego potrzebuje, kabel może mieć nawet ponad 2 m długości. Słuchawki wyposażone w złącze USB posiadają lepszą jakość dźwięku, a ponadto mają własny układ audio. Bardzo często cechują się również dźwiękiem przestrzennym, który jest przydatny, szczególnie w grach taktycznych. Pozwala na precyzyjne określenie, skąd dochodzi dany dźwięk. Słuchawki bezprzewodowe mogą okazać się wygodniejsze od słuchawek przewodowych, ponieważ nie ograniczają ruchów gracza. Przesył dźwięku w takich słuchawkach najczęściej odbywa się za pomocą złącza Bluetooth, ponieważ umożliwia bardzo dobrą jakość przesyłanego sygnału.

Słuchawki gamingowe – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na słuchawki gamingowe, musisz również zwrócić uwagę na ich parametry. Wybieraj słuchawki z odpowiednim pasmem przenoszenia, wyrażanym w hercach (Hz). Najlepiej, aby mieściły się w przedziale od 20 do 20 000 Hz. Dla osób o nietypowych potrzebach takich jak niedosłuch, czy nadwrażliwość poleca się modele o szerszym zakresie, np. od 5 do 30 000 Hz. Zwróć także uwagę na dynamikę słuchawek (SPL), czyli na wyważoną głośność poszczególnych dźwięków w grze. Najlepiej, aby wynosiła od 89 do 120 dB SPL. Im wyższy parametr, tym głośniej będzie można odtwarzać dźwięk. W przypadku słuchawek nausznych bardzo ważnym parametrem jest waga. Słuchawki gamingowe nie mogą być zbyt ciężkie, decyduje to o komforcie ich używania. Dobre modele ważą ok. 300-320 g, zapewniając pełną wygodę użytkowania. Wybieraj słuchawki z możliwością redukcji szumów oraz wysoką impedancją (wyrażana w Ω). Im wyższa, tym dźwięk jest odporniejszy na szumy i inne uszkodzenia. Powinna wynosić minimalnie 30 Ω. W przypadku rozgrywek sieciowych dobrze sprawdzą się słuchawki wyposażone w mikrofon. Nie zapomnij też o wydajności. Wśród naszych produktów znajdziesz wiele rodzajów słuchawek dla graczy. Znajdź model, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom!
Więcej
Ostatnia strona