Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Gaming

Gry to jedna z najpopularniejszych rozrywek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W wirtualnym świecie możesz przeżyć wiele przygód w różnych przestrzeniach i stać się, kim tylko chcesz – od żołnierza, przez rycerza Jedi, aż po magicznego kotka czy kozę zombie. W dziale z grami skompletujesz wszystko, co ci potrzebne, by rozpocząć swoją cyfrową przygodę.

Konsole od Sony

W kategorii „Gry i konsole” znajdziesz wszystkie najnowsze konsole do gier od tego renomowanego producenta, w tym PlayStation 5 i PlayStation 4, wraz ze wszystkimi padami, fotelami gamingowymi i stojakami do kierownic, a nawet kodami i kartami przedpłaconymi do PlayStation Network.

W tej grupie są również słuchawki do PS5 oraz specjalne kierownice, które podniosą doznania płynące z gier wyścigowych, ale nie tylko. Odnajdziesz tu też wszystkie dodatki oraz akcesoria niezbędne do grania.

Z kolei jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla gracza, to w naszym sklepie dostaniesz najlepsze gry na PS5 w przystępnych cenach. Możesz również rozszerzyć doświadczenia płynące z gier za sprawą okularów VR, które umożliwią granie w zupełnie nowym wymiarze.

Microsoft i ich urządzenia

Z kolei jeśli jesteś fanem konsol od Microsoftu, to w naszym sklepie możesz skorzystać z oferty na konsole Xbox Series X i S. Konsole te wciąż zyskują na popularności, a to za sprawą ekskluzywnych gier na Xbox Series X, których nie uświadczysz nigdzie indziej.

Skompletuj niezbędne akcesoria, by móc grać komfortowo, ale również zapoznaj się z ofertą dodatkowych portów ładowania, aby szybciej wznawiać grę. W tej kategorii nie mogło zabraknąć najlepszych gier, ale też kodów do Xbox Live oraz Game Passów.

Z kolei jeśli marzy ci się profesjonalne stanowisko do grania, znajdziesz tu fotele gamingowe i stojaki do kierownic, a także najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane kierownice do tej konsoli.

Komputery i gry

Jedną z większych kategorii poświęconych konsolom i grom jest PC, stworzona z myślą o graczach komputerowych. Znajdziesz tutaj między innymi słuchawki do PC, myszki i klawiatury, a także specjalne zestawy, które pozwolą ci w pełni czerpać radość z gier.

W takim zbiorze nie mogło oczywiście zabraknąć najnowszych gier na PC oraz specjalnych cyfrowych dodatków do nich, które dodadzą magii ulubionym tytułom. A jeśli już mowa o tej kategorii, to można tutaj znaleźć akcesoria do gier wideo oraz specjalne gadżety dla graczy, które mogą być idealnym źródłem pomysłów na prezent dla graczy.

Na stronie euro.com.pl możesz również znaleźć zróżnicowane biurka gamingowe oraz specjalne maty pod krzesła. Z nimi granie będzie jeszcze wygodniejsze, a przy tym – lepiej dostosowane do twoich wymagań i potrzeb.

Nintendo Switch

Nasza kategoria „Gry i konsole” skrywa również sprzęt związany z popularną marką Nintendo. Jeśli myślisz o zakupie konsoli Nintendo Switch, to tutaj najdziesz zarówno samą konsolę, jak i wszystkie gry oraz dodatkowe pady. Z kolei jeśli już korzystasz z tej platformy, to możesz tu także poszukać akcesoriów Nintendo Switch oraz słuchawek i kierownic. 

Retro Gaming

W kategorii „Konsole i gry” znajdziesz również rzeczy związane z Retro Gamingiem. Ten coraz popularniejszy trend grania w gry sprzed ponad 20 lat oferuje graczom przypomnienie, za co pokochali cyfrowy świat, ale również pozwala pokazać młodszemu pokoleniu, jaką ewolucję przeszły gry wideo. Dodatkowo gry retro wciąż skrywają w sobie pewną magię, którą reprezentanci różnych pokoleń mogą odkrywać wspólnie. 

Inne konsole i gadżety

Nie mogło zabraknąć również miejsca dla koszulek i gadżetów dla graczy, wśród których można znaleźć limitowane edycje figurek, kart i gier planszowych z motywami poświęconymi ulubionym bohaterom. To więc idealna przestrzeń, by znaleźć prezent niespodziankę dla fana gier.

W sklepie RTV EURO AGD kupisz również pozostałe konsole do gier, idealne dla graczy, którzy chcą zasmakować innych rodzajów gamingu niż te, z którymi mają styczność na co dzień.

Więcej