Redakcja

Poznajmy się bliżej
Agata Siemaszko
Pisze na tematy technologiczne od ponad pięciu lat. Pasjonuje się grami wideo i gamedevem, a szczególną miłością darzy tzw. indyki. W wolnym czasie zajmuje się rysunkiem cyfrowym i czyta instrukcje do planszówek.
Przejdź do strony autora
Jarek Osłowski
Twórca contentu związany z technologiami od kilku lat, z naciskiem na elektronikę użytkową i gaming. Wolny czas stara się spędzać aktywnie. Lubi podróże, odkrywanie nowych miejsc. Od jakiegoś czasu wciągnęły go treningi muay thai.
Przejdź do strony autora
Katarzyna Mączewska
Ponad 10 lat doświadczenia w branży elektroniki użytkowej. Od zawsze zafascynowana nowymi technologiami, marketingiem i mediami społecznościowymi. Lubi podróże małe i duże, w czasie wolnym zgłębia tajniki kuchni wegetariańskiej i marzy o miętowym motocyklu.
Przejdź do strony autora
Konrad Ziółek
Od kilkunastu lat związany z wydawnictwami drukowanymi, od gazet codziennych po custom publishing. Pisze, redaguje i robi korektę. W wolnym czasie zgłębia zasady prostego języka, gotuje, piecze albo pływa.
Przejdź do strony autora
Łukasz Figielski
Dwie dekady nieprzerwanej redaktorskiej pracy, kilkanaście lat przy technologiach poświęcone pomysłowym testom i zestawieniom najnowszych wytworów elektroniki użytkowej. Zjeździł światowe targi i produktowe premiery, poznawał chińskie fabryki. Artykuły, wywiady, felietony, recenzje, reportaże, sesje zdjęciowe. Miesięczniki i dzienniki. Naczelny i szeregowy. SEO copywriter i twórca treści.
Przejdź do strony autora
Maciej Jagodziński
Związany z branżą filmową od ponad 10 lat. Operator i montażysta. Miłośnik filmów, angielskiej piłki nożnej i formuły 1. W wolnych chwilach stuka palcami w klawisze, popełniając niekiedy całkiem zgrabne teksty.
Przejdź do strony autora