Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
TELE - WATCH Fit 3 - słuchawki za 1 zł - 0724 - belka mobi 396x116
TELE - WATCH Fit 3 - słuchawki za 1 zł - 0724 - belka 1024x85

Wybierz Smartwatche i zegarki sportowe dla siebie

Eleganckie
Eleganckie
Wielopomiarowe
Wielopomiarowe
Multisportowe z GPS
Dla dziecka
Dla dziecka
Wybór klienta

Apple Watch - Smartwatche Apple (99)

Smartwatch Apple Watch SE 2gen GPS koperta 40mm z aluminium Księżycowa poświata pasek sportowy Księżycowa poświata S/M
Kolor: 
Księżycowa poświata
Rozmiar:  40 mm
44 mm
Łączność:  GPS
GPS + Cellular
Więcej wariantów (4)
 • Rodzaj: uniwersalny
 • Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze
 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth 5.0
 • Pulsometr - Czujnik tętna: tak
etykieta domyślna
1 24900
Sugerowana cena producenta:  1 299 zł
Raty

RRSO 0%

124,90 zł x 10 rat 0%

Smartwatch Apple Watch Series 9 GPS 41mm koperta z aluminium Księżycowa poświata pasek sportowy Księżycowa poświata S/M
 • (+1)
Kolor: 
Księżycowa poświata
Rozmiar:  41 mm
45 mm
Łączność:  GPS
GPS + Cellular

Outlet od

1 913 zł

Więcej wariantów (4)
 • Rodzaj: uniwersalny
 • Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze
 • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, Wi-Fi
 • Pulsometr - Czujnik tętna: tak
etykieta domyślna
2 07900
Sugerowana cena producenta:  2 249 zł

Outlet od: 1 913 zł

Raty

RRSO 0%

207,90 zł x 10 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 99 produktów

Pierwszy Apple Watch został zaprezentowany w 2015 r. i od razu podbił serca użytkowników. Każda następna generacja urządzenia jeszcze bardziej zachwyca możliwościami i funkcjonalnością, za które odpowiadają nie tylko coraz bardziej zaawansowane podzespoły, ale również opracowany z myślą o tych zegarkach, doskonale zoptymalizowany system WatchOS (i jego kolejne odsłony). To wszystko sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują swoistego przedłużenia iPhone’a.

Smartwatch Apple i iPhone, czyli połączenie idealne

To pewne – smartwatch Apple z iPhone’em tworzą perfekcyjny duet. W przypadku tych urządzeń można mówić o wręcz doskonałej zgodności, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał zarówno zegarka, jak i smartfona. Z poziomu tego pierwszego można między innymi wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, obsługiwać powiadomienia z aplikacji, odpowiadać na wiadomości tekstowe lub zarządzać połączeniami. Ponadto Apple Watch w wersji umożliwiającej korzystanie z sieci komórkowej bezpośrednio w pewnych okolicznościach może nawet zastąpić smartfona. Wszystko to sprawia, że zastanawiając się, jaki smartwatch wybrać, aby dobrze współpracował z iPhone’em, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę właśnie zegarek Apple.

iWatch nieoficjalnie? Doskonały partner treningowy

Za pierwszą niespodziankę związaną z zegarkami z nadgryzionym jabłkiem w logo można uznać ich nazwę. Co ciekawe, przed premierą przypuszczano, że zostaną one nazwane analogicznie do innych urządzeń marki, a więc zaprezentowane jako iWatch. Zaskoczyć może również to, jak dobrze sprawdzają się te niepozorne gadżety w kontekście monitorowania aktywności i motywowania do niej. Apple Watch umożliwia wygodne i dokładne śledzenie dosłownie każdego treningu i każdego ruchu, a to dzięki między innymi odpowiednim aplikacjom i zaawansowanym czujnikom. To również oznacza, że smartwatch Apple w pewnym sensie łączy funkcjonalność różnych urządzeń, w tym smartbandów.

Zegarek Apple – jedno jabłko dla zdrowia

Zegarek Apple można spokojnie zaliczyć do grupy urządzeń, które pomagają zadbać o zdrowie – a to nie tylko za sprawą motywowania do aktywności i zwiększania jej poziomu (co wyjątkowo pozytywnie wpływa na kondycję), ale również poprzez umożliwienie wygodnego prowadzenia obserwacji własnego organizmu. Smartwatche proponowane przez giganta z Cupertino w zdecydowanej większości są wyposażane w czujniki, które pozwalają rejestrować istotne dla zdrowia dane (np. poziom tętna), a także funkcje, dzięki którym wprowadzenie dobrych, zdrowych nawyków jest ułatwione (np. monitorowanie snu, refleksja).

Więcej
Ostatnia strona