liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

9:00 - 18:00

Zlewozmywak Franke Basis BFG 611-62 - onyx - granitowy - wpuszczany w blat - ociekacz

Dostępne kolory

 • (+2)
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Typ:  wpuszczany w blat
 • Wymiary (szer. x głęb.):  620 x 500 mm
 • Zlewozmywak odwracalny:  tak
 • Wykonanie:  fragranit

Warianty produktu

Kolor: 
Onyx
Biały polarny, 
Kamienny szary
Komora:  340 x 420 x 200 mm
355 x 340 x 200 mm
Zlewozmywak Alveus Rock 130 1203091 - czarny - granitowy - wpuszczany w blat - ociekacz

Dostępne kolory

 • (+5)
Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Typ:  wpuszczany w blat
 • Wymiary (szer. x głęb.):  780 x 480 mm
 • Zlewozmywak odwracalny:  tak
 • Wykonanie:  granit

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
Beton, 
Twilight

Outlet od

548 zł

Zobaczyłeś 15 z 1512 produktów

Zlewozmywaki w RTV Euro AGD

Wybór odpowiedniego zlewozmywaka do kuchni to nie lada wyzwanie. Na rynku istnieje wiele różnorodnych modeli, dlatego zastanów się nad swoimi preferencjami i wybierz, jaki zlew jest Ci potrzebny. Jeśli spędzasz dużo czasu w kuchni, chętnie gotujesz, a jeszcze w dodatku nie dysponujesz zmywarką to z pewnością powineneś poświęcić sporo uwagi na zakup właściwego modelu. Zlewozmywak nie tylko ma posiadać odpowiednie walory estetyczne i pasować do kuchni, ale musi być przede wszystkim funkcjonalny, wygodny w utrzymaniu czystości, odporny na uszkodzenia i trwały. W asortymencie RTV Euro AGD dostępne są liczne zlewozmywaki, które różnią się marką, ceną, rozmiarem, ale też funkcjonalnościami. 

Na jakie funkcje zlewozmywaków zwrócić uwagę?

W sklepie RTV Euro AGD zgromadziliśmy wiele modeli zlewozmywaków, które mają na celu dopasować się do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Zastanawiasz się, który egzemplarz będzie najlepszym wyborem do Twojej kuchni? Oto parametry zlewozmywaków, które naszym zdaniem są niezwykle istotne:

 • Sposób montażu – możesz wybrać klasyczny montaż zlewozmywaka od góry lub idealnie dopasowany na równi z blatem. Zlewozmywak wbudowywany cechuje się łatwym montażem – wystarczy go włożyć do otworu w blacie i przymocować. Jeśli jednak masz wyjątkowo piękne blaty, np. kamienny, lepszym wyborem będzie zlewozmywak na równi z blatem, który nie ujmie jego walorom estetycznym.
 • Trwałość – zdecyduj się na wytrzymały zlewozmywak granitowy lub wykonany z odpowiednich materiałów, np. stali nierdzewnej. Pamiętaj, że dobry zlewozmywak powinien być odporny na wysokie temperatury i plamy oraz neutralny w kontakcie z żywnością i detergentami.
 • Plamoodporny – zabrudzenia, które wnikają w zlewozmywak mogą być niezwykle trudne do usunięcia. Jednak, jeśli zlewozmywak jest wykonany z odpowiedniego materiału, może być odporny na plamy, przez co szybko i bezproblemowo możesz się ich pozbyć.
 • Odporność na wysokie temperatury – wybierając zlewozmywak zdecyduj się na taki, który będzie odporny na wysokie temperatury. Umożliwi to bezpieczne postawienie na zlewozmywaku gorącej blachy lub możliwość wylania wrzątku do komory bez żadnych obaw o uszkodzenia.
 • Rozmiar zlewozmywaka – niewielki zlewozmywak sprawdzi się w małej kuchni i zaoszczędzi sporo miejsca. Taki model można zamontować, np. na szafce o szerokości 50 cm, dzięki czemu zyskasz przestrzeń na inne sprzęty. Jeśli jednak masz dużą rodzinę i potrzebujesz zlewozmywaka do umycia wielu naczyń jednocześnie, wybierz dużą i wygodną wersję.

Duży wybór zlewozmywaków w RTV Euro AGD

W RTV Euro AGD przykładamy wagę do wysokiej jakości sprzętu, który możesz wybrać jako wyposażenie swojego domu. Wszystkie urządzenia powinny być komfortowe w użytkowaniu, trwałe i jak najbardziej funkcjonalne. Właśnie dlatego zlewozmywaki w naszej ofercie są dostępne w licznych wariantach, byś również Ty mógł dopasować jego wybór do swoich potrzeb. Interesuje cię zlewozmywak dwukomorowy? A może wystarczy Ci zlew jednokomorowy? Poznaj nasz asortyment, sprawdź parametry, umieść wybrany produkt w koszyku, uzupełnij dane, opłać zamówienie i oczekuj kuriera. Wkrótce Twój nowy zlewozmywak pojawi się w Twoim domu! W razie pytań lub wątpliwości, możesz zwrócić się do naszego Centrum Obsługi Klienta. Udanych zakupów!

Więcej
Ostatnia strona