Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07

Rise of the Ronin Gra na PS5

4.2 5 opinii nr kat. 1305996
Rise of the Ronin Gra na PS5
  • Platforma: PlayStation 5
  • Data premiery: 22.03.2024
  • Gatunek: przygodowa, akcja
  • Wersja językowa: polska (napisy), angielska
  • Przedział wiekowy (PEGI): 18+
31900
Raty

RRSO 0%

15,95 zł x 20 rat 0%

EA SPORTS FC 24 Gra na PS5

4.5 38 opinii nr kat. 1295895
EA SPORTS FC 24 Gra na PS5
  • Platforma: PlayStation 5
  • Data premiery: 29.09.2023
  • Gatunek: sportowa
  • Wersja językowa: polska (dubbing)
  • Przedział wiekowy (PEGI): 3+
18900
Zobaczyłeś 20 z 270 produktów

Gry na PS5 – moc wyboru

Gry na PS5 to tysiące różnorodnych tytułów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Rozwijana od ponad 20 lat seria konsol PlayStation dostarcza graczom rozrywki w każdym możliwym gatunku gier. Oprócz kultowych serii nie brak również regularnie wydawanych nowości, pozwalających sprawdzić się w zmaganiach w wirtualnym świecie.

Wśród gier na PS5 znaleźć można m.in. najbardziej znane tytuły sportowe. Niezależnie od tego, czy pojawiła się chęć wcielenia w największe gwiazdy boisk, czy herosów halowych zmagań, każdy posiadacz konsoli PS5 znajdzie coś dla siebie. Gry na PlayStation 5 to także gratka dla miłośników czterech kółek, którzy chcieliby się sprawdzić w cyfrowych wyścigach.

Sport to jednak nie wszystko. Konsola Sony daje także możliwość wzięcia udziału także w pasjonujących bataliach w grach FPS i TPP. Gra na PlayStation 5 jest również okazją do wytężenia umysłu w produkcjach strategicznych i ciała w grach ruchowych. Naturalnie są także gry na PS5 dla dzieci.

Ekskluzywne gry na PlayStation 5

Gry na PlayStation 5 są także okazją do zanurzenia się w historiach niedostępnych posiadaczom innych konsol i komputerów. Ekskluzywne gry na PS5 to zarówno nowe odsłony kultowych produkcji, jak i nowości, których wyłączności mogą pozazdrościć właściciele innych sprzętów, na których można grać.

Jakie gry na PS5 nie są dostępne na innych platformach? Lista tytułów stale się zwiększa. Już dziś jest ich kilkadziesiąt! Wśród gatunków dużą reprezentację mają gry multiplayer na PS5. Nie brak też wyjątkowych tylko dla konsoli Sony tytułów fantasy i wyścigowych. Stworzyły je uznane studia deweloperskie, co sprawia, że produkcje te zachwycają również swoją warstwą fabularną, graficzną i dźwiękową.

Gra na PS5 z kontrolerem DualSense

Jak wciągająca i realistyczna jest gra na PS5? Dzięki gamepadowi DualSense poprzeczka z napisem „rzeczywiste wrażenia” podniesiona jest na najwyższy poziom. Wiele gier na PlayStation 5 wykorzystuje możliwości najnowszego kontrolera Sony zapewniające maksymalnie intuicyjną rozgrywkę.

Produkcje, które czerpią z potencjału pada DualSense, sprawiają, że może on wytwarzać m.in. wibracje haptyczne. Dzięki nim kontroler drży podczas akcji dziejącej się na ekranie, dając np. odczucie spadających kropel deszczu. Z kolei adaptacyjne triggery przydają się choćby w strzelankach. Za ich sprawą gracz może poczuć powolne naciskanie spustu broni palnej lub napinanie cięciwy łuku.

Gry PS5 VR – nowy poziom immersji

Absolutnie wyjątkowe w ofercie gier na PS5 są pozycje VR. Skrót ten oznacza virtual reality, czyli wirtualną rzeczywistość. Tytuły tworzone w tej technologii odznaczają się niespotykanym w tradycyjnych produkcjach poziomem immersji, a więc „zanurzenia” gracza w wygenerowanym cyfrowo świecie.

Gra na PS5 stworzona w technologii VR dosłownie otacza gracza. W połączeniu z wrażeniami dźwiękowymi i dotykowymi osoba biorąca udział w rozgrywce może poczuć się, jakby była autentycznym uczestnikiem wydarzeń w otaczającym ją świecie.

Tak jak w przypadku tradycyjnych gier na konsolę Sony, tak i produkcje VR są dostępne dla osób lubiących różne ich gatunki. Wybierać można niedostępne na inne platformy tytuły, takie jak przyprawiające o ciarki na plecach VR-owe horrory, a także m.in. niezwykle realistyczne symulacje, ruchowe gry sportowe i muzyczne czy też gry przygodowe na PS5. Zestaw do grania w gry na PS5 VR należy nabyć osobno.

Wsteczna kompatybilność gier na PS5

Gry na PS5 nierzadko są kontynuacją historii znanych z poprzednich odsłon serii. Możliwość pełnego zanurzenia się w historię jest tym łatwiejsza, im dalej w jej głąb można się cofnąć. Z tego względu wartym odnotowania jest fakt, że niejedna produkcja na konsolę poprzedniej generacji to także gra na PS5!

Jest to możliwe dzięki wstecznej kompatybilności. Technologia ta pozwala na uruchamianie wielu starszych gier na najnowszym sprzęcie Sony. Gra na PlayStation 5 nie ogranicza się więc jedynie do produkcji napisanych wyłącznie na tę konsolę. Pamiętać jednak trzeba, że nie dotyczy to wszystkich tytułów.
Więcej
Ostatnia strona