Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Akcesoria AGD

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
96 h extra obniżek! - 0724 - belka 1024x85 v3

Akcesoria do AGD – perfekcyjnie dopełnią każde urządzenie

Od czego zależy funkcjonalność wszystkich urządzeń, które na co dzień używasz w gospodarstwie domowym? Oczywiście od drobnych akcesoriów – takich jak te, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Sprawdź naszą ofertę i znajdź te, które najbardziej Ci się przydadzą!

Akcesoria do urządzeń kuchennych

Zastanawiasz się nad tym, jakie akcesoria do AGD przydadzą Ci się w kuchni? Mogą to być np. filtry do okapów, które będą pochłaniać unoszące się w pomieszczeniu zapachy oraz cząsteczki tłuszczu. W dobrze wyposażonej kuchni nie może też zabraknąć preparatów do czyszczenia – zarówno tych uniwersalnych, jak i o sprecyzowanym działaniu. Mowa tu chociażby o odkamieniaczach czy środkach do zmywarki. Szukając ich, zajrzyj do naszych kategorii. Zobacz także artykuły do lodówek – np. pochłaniacze zapachów czy maty odświeżające, dzięki czemu ich wnętrze nie przesiąknie zapachem przechowywanego jedzenia.

Artykuły łazienkowe i nie tylko

W Twojej łazience znajduje się gazowy podgrzewacz wody? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – zamontuj w niej czujnik gazu, który ostrzeże Cię w przypadku ewentualnego wycieku, umożliwiając Ci szybkie zareagowanie. Oferujemy Ci również węże do gazu, przy użyciu których stworzysz sprawną i bezpieczną instalację. W łazience przydadzą Ci się również inne węże – chociażby do pralki czy pralko-suszarki. Ich bogaty wybór przygotowaliśmy w ofercie RTV Euro AGD – sprawdź!
Więcej