Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - Gamingowe TV - 0724 - belka 396x116
RTV - Gorące limitowane okazje - 0724 - belka 1024x85 new

Wybierz Telewizory dla siebie

OLED
OLED
QLED
SMART TV
SMART TV
Dla gracza
Dla gracza
Lifestyle
Lifestyle

Telewizory TCL (41)

Telewizor TCL 65C655 Pro 65" QLED Pro 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2

Dostępne różne warianty

Ekran:  65 "
55 ",  75 "
 • Ekran: 65 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV: Google TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz
 • Technologia obrazu: QLED, Full Array LED
 • Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie
etykieta domyślna
3 49900
Raty

RRSO 0%

116,63 zł x 30 rat 0%

Telewizor TCL 55QLED870 55" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2

Dostępne różne warianty

Ekran:  55 "
65 ",  75 "
 • Ekran: 55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV: Google TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz / 120 Hz
 • Technologia obrazu: QLED, Full Array LED, LED
 • Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
etykieta domyślna
2 99900
Raty

RRSO 0%

99,97 zł x 30 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 41 produktów

Telewizory TCL – na co warto zwrócić uwagę?

Telewizory TCL uważane są za najmocniejszego chińskiego reprezentanta. Na wzrost ich popularności wpłynęła zwłaszcza produkcja małych telewizorów (32- i 40-calowych) wyposażonych w system Android TV. Marka oferuje wiele prostych modeli z dostępem do bogatej bazy aplikacji.TCL to utworzona w 1981 roku międzynarodowa korporacja z siedzibą główną w Huizhou, która zajmuje się elektroniką. Telewizory TCL obok tych produkowanych przez Samsung i LG znajdują się w pierwszej trójce na rynku. Godny podkreślenia jest fakt, że urządzenia produkowane są także w Polsce, skąd trafiają do całej Europy.

Telewizory TCL – system Android TV

Telewizory TCL zdaniem wielu specjalistów mają dużą szansę na podbicie wielu rynków. Doprowadzić mogłaby do tego kombinacja kilku kluczowych atutów proponowanych przez markę sprzętów, jak ładny wygląd, niska cena, zadowalająca jakość obrazu. Oferowane przez TCL telewizory wyposażono w liczne nowoczesne rozwiązania. Zaznaczyć trzeba, że działają pod kontrolą systemu Android TV, który zapewnia szeroki dostęp do aplikacji i programów. Umożliwia słuchanie muzyki czy oglądanie filmów prosto z Internetu. Dodatkowo gry dla jednego i wielu graczy zarówno w trybie online, jak i offline. Posiada funkcję Google Play i Google Cast, które pozwalają na magazynowanie i przesyłanie plików z telefonu, laptopa, tabletu na telewizor. Na funkcjonalność sprzętu wpływa opcja wyszukiwania głosowego lub za pomocą aplikacji np. iPhone, iPad z systemem Android pełnić może rolę pilota do telewizora TCL. Oferta systemu Android TV może nieco różnić się w zależności od modelu urządzenia. Dlatego żeby dokładnie sprawdzić, jakie funkcje posiada, warto zapoznać się z instrukcją obsługi telewizora TCL.

Telewizory TCL – doskonała jakość obrazu

Telewizory TCL wyposażono w matrycę LCD z podświetleniem LED. Bardzo dobrą optymalizację ruchu zapewnia Picture Performance Index-1200. System udoskonala płynność ruchu pojawiających się na ekranie telewizora obiektów. Dzięki niemu obraz jest bardziej wyrazisty, a dynamiczne sceny akcji idealnie odtworzone. Wartą uwagi technologią jest Micro Dimming, która pozwala cieszyć się każdym szczegółem obrazu i doskonale odwzorowanymi kolorami. Dzięki niej czerń staje się ciemniejsza, a biel jaśniejsza. Zapewnia czystość obrazu bez efektu halo. Efekt ten podnosi dodatkowo funkcja HDR, dzięki której prezentowany przez sprzęt obraz wygląda jak ten widziany w rzeczywistości. Zapewnia poziom realizmu trudny jak dotąd do osiągnięcia. Doskonałą jakość obrazu zapewnia rozdzielczość 4K Ultra HD (3840x2160). Gwarantuje niewiarygodnie czysty obraz i możliwość zobaczenia nawet najmniejszych jego szczegółów. Telewizory TCL 4K zapewniają przejrzystość i niezwykłą precyzję odwzorowania detali. Wszystko za sprawą tego, że mają aż 4-krotnie większą rozdzielczość w porównaniu z telewizorami HD. Posiadają 8 mln pikseli, a te starszej generacji do 2,1 mln. 

Więcej
Ostatnia strona